Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, uważam, że wielu posiadaczy Wild Starów izoluje się w zamkniętej dla ogółu grupie dyskusyjnej CYC. Co może zubożyć Waszą wymianę informacji.

Zapraszam do tematu posiadacze Drag Starów łączcie się.

Przecież jesteśmy jedną rodziną i problemy zarówno techniczne jak i inne są nam wszystkim bardzo bliskie.

Pozdrawiam

 

Maro, zapewniam cię, że CYCki czytają wszystkie wątki związane tematycznie z Yamahą serii Star.

Czasem piszemy, czasem tylko czytamy.

Wielokrotnie zapraszaliśmy Szanowne Towarzystwo na naszą stronę www. , oczywiście tam są terminy i plany spotkań w realu.

Jednak, jak widzę większość z użytkowników "Starów" próbuje wyważać otwarte dawno drzwi.Dotyczy to większości problemów , które są opisywane na forum. W szczególności dotyczy to wątków "warsztatowych" i tematu organizacji spotkania .

Jeszcze raz polecam lekturę , a jeśli ktoś będzie miał ochotę to kontakt.Najbliższa impreza w weekend 18 marca w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro, zapewniam cię, że CYCki czytają wszystkie wątki związane tematycznie z Yamahą serii Star.

Czasem piszemy, czasem tylko czytamy.

Wielokrotnie zapraszaliśmy Szanowne Towarzystwo na naszą stronę www. , oczywiście tam są terminy i plany spotkań w realu.

Jednak, jak widzę większość z użytkowników "Starów" próbuje wyważać otwarte dawno drzwi.Dotyczy to większości problemów , które są opisywane na forum. W szczególności dotyczy to wątków "warsztatowych" i tematu organizacji spotkania .

Jeszcze raz polecam lekturę , a jeśli ktoś będzie miał ochotę to kontakt.Najbliższa impreza w weekend 18 marca w Trójmieście.

w ogóle nie mozna wejsc na waszą strone chyba ze cos zle robie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro, zapewniam cię, że CYCki czytają wszystkie wątki związane tematycznie z Yamahą serii Star.

Czasem piszemy, czasem tylko czytamy.

Wielokrotnie zapraszaliśmy Szanowne Towarzystwo na naszą stronę www. , oczywiście tam są terminy i plany spotkań w realu.

Jednak, jak widzę większość z użytkowników "Starów" próbuje wyważać otwarte dawno drzwi.Dotyczy to większości problemów , które są opisywane na forum. W szczególności dotyczy to wątków "warsztatowych" i tematu organizacji spotkania .

Jeszcze raz polecam lekturę , a jeśli ktoś będzie miał ochotę to kontakt.Najbliższa impreza w weekend 18 marca w Trójmieście.

 

Siema Jami , wybieramy się twardo na jajcarnie w czwórkę (Seba, Sierpu, Radek i ja) i jak pogoda będzie dobra to się spotkamy.

Wiem że Poznań się wybiera i chyba Józek po drodze dołączy. Może być ciekawie. Trójmiasto usłyszy huk kominów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jaka będzie pogoda :), jak będzie sucho to kto wie.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było tak daleko, świeżego motocyklistę przeraża ta odległość.Są jeszcze jakieś zloty bliżej mojego rejonu.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

No to daleko, ale przecież możnaby kiedyś zrobić w centralnej Polsce ogólnokrajowy zlot posiadaczy serii STAR. Wszyscyby mieli po równo a myśle że frekwencja byłaby porażająca. Dobra organizacja i miejsce, i możnaby odwalić niezłą imprezę. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to daleko, ale przecież możnaby kiedyś zrobić w centralnej Polsce ogólnokrajowy zlot posiadaczy serii STAR. Wszyscyby mieli po równo a myśle że frekwencja byłaby porażająca. Dobra organizacja i miejsce, i możnaby odwalić niezłą imprezę. :buttrock:

 

Rzucilem tematem zlotu w Posiadacze Drag Starów - łaczcie się ale jakoś bez odzewu. Lokalizacja bardzo sensowna bo jesli nie liczyc kolegow zza granicy to i polnoc i poludnie by nie wspominac o wschodzie i zachodzie ... wszyscy mieliby tę sama drogę. Powątpiewam we frekwencję ... już wszak są stale terminy / miejsca spotkan i coś mi się widzi ze ktoś moglby traktowac nowe pomysly jako konkurencje.

Hm chyba bredze ... nvm. Za duzo piwa a i pora nie teges.

 

Pozdrawiam

Kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było tak daleko, świeżego motocyklistę przeraża ta odległość.Są jeszcze jakieś zloty bliżej mojego rejonu.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

A co ja mam mowic?? :buttrock: Tysiąc prawie.Odległość to nie problem, organizacja wolnego czasu,,,owszem. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam mowic?? :biggrin: Tysiąc prawie.Odległość to nie problem, organizacja wolnego czasu,,,owszem. :lalag:

Ale masz w zamian możliwość jazdy i podziwiania pięknych krajobrazów, a to chyba motocyklista uwielbia najbardziej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam mowic?? :lalag: Tysiąc prawie.Odległość to nie problem, organizacja wolnego czasu,,,owszem. :wink:

 

 

A co ja mam powiedziec ??? :biggrin:

Toc to w ogóle porazka i to jeszcze jak trza samemu jechac !!!

A pracowac trzeba a wolne na urlop z dzieciakami zostawiac ...........

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedziec ??? :bigrazz:

Toc to w ogóle porazka i to jeszcze jak trza samemu jechac !!!

A pracowac trzeba a wolne na urlop z dzieciakami zostawiac ...........

W South mozna nakręcic km-ow przez okres zimowy bo u mnie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...