Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano nakrecic mozna. My z chlopakami z foruma smigamy regularnie, ale ..................

Nie mamy problemu z czyms takim jak koniec i poczatek sezonu. Sezon mamy caly rok :crossy:

Ale w tym temacie mowimy o zlocie Starów !!!

I chcialoby sie pokazac ze swoim sprzetem, przy okazji na zywca poznajac kolezenstwo z foruma :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak z innej beczki

To, jakiego laczka można bez przebudowy wsadzić Waldkowi w tył?

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

P.S

Wiekszego niż oryginał

Widziałem w Wildku oponę 180,właściciel twierdził ze bez przeróbk,i ale nie pamietam wysokosci opony. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w Wildku oponę 180,właściciel twierdził ze bez przeróbk,i ale nie pamietam wysokosci opony. :icon_twisted:

Powinien ładnie wyglądać z tyłu ,szeroka opona niski profil .tylko czy nie odbije się na komforcie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro weszliśmy na temat opon to potrzebuje gume na przód., może być używka ale w dobrym stanie. Gdyby ktoś coś wiedział gdzie uderzyć to dajcie znac. No chyba że ktoś ma do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostane tył 180 to bedę zakladał ,sadze ze zwieksza sie przebiegi na szerszej gumie. W Intruderze mialem 200 tk-ę i prowadził sie dobrze, mysle ze tutaj też tak będzie. :D

Jak myślisz 200 tka zmieści się na tył tak żeby było na maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz 200 tka zmieści się na tył tak żeby było na maksa.

Na maxa 180. Z prawej ogranicza szerokość zaczep zacisku hamulcowego z lewej plastikowy półbłotnik-plus pas napędowy, a od gory wzmocnienie błotnika(kratownica)Ona ma ok 18,5 CM szerokości, więc szersza guma jak 180 juz sie nie miesci :clap: .Do upload - tą 180-tke mial w swoim motocyklu Słowak więc nie zapytam o jej wysokość,ale sadze ze 60-tka powinna wejść no problem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja czarnula przed chwilą dostała nowy klranik :crossy: Szybko pojechałem po wachę z butelką na płyn do spryskiwaczy. Przy wlewaniu do baku i słuchaniu tykania pompki drżały mi ręce :crossy: ZAGADAŁA!!!! Bez problemu!!!! Mmmmmm, ten klang. Po 12 pierwsza runda :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po.....250 km na dzień dobry. :biggrin:

Dersu a ja miałem dziś z Tobą pośmigać. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja :crossy:

 

Dziś spotkała mnie nie miła niespodzianka - moto nie odpaliło i rozładowałem cały aku. Najdziewniejsze jest to, że w sobote odpaliłem go po zimie na dotyk i przejechałem 100km później wstawiłem do garażu. Chciałem dziada zagrzać i wymienić olej, a tu dupa :wink: ( sorry musiałem się gdzieś wyżalić bo smutno:( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dersu a ja miałem dziś z Tobą pośmigać. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja :icon_idea:

 

Nastepnym razem nie kręć na rozruchu tylko wykręć świece,przypal je, przedmuchaj baniaki i powinien zapalić.Też na wiosne w Intruzji tak mialem.U mnie po zdemontowaniu AIS-a i założeniu oryginalnych wydechow(brak ostatniej sekcji) kręci bardziej elastycznie na obroty.Reszta bez zmian.Jutro pogoda :crossy: trzeba śmigać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...