Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na tym zdjęciu oczywiście nie moje zapożyczone z forum http://img505.imageshack.us/i/10id4.jpg/

nad filtrem powietrza po lewej stronie przy gaźniku jet rurka wężyk i jakiś zaworek czy coś takiego czy gdzieś to powinno być podłączone czy nie bo w moim jak pamiętam nigdzie nie jest podłączone choć końcówka wygląda tak jakby jakiś wężyk miał na to nachodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierz czym prędzej moto z tego serwisu. To patałachy jakieś, mogą więcej szkody narobić niż napraw! Nie mają nawet podsawowej wiedzy na temat motocykli, które chcą naprawiać. Wiedzy, którą Ty pozyskałeś w 1 dzień na forum :) Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym zdjęciu oczywiście nie moje zapożyczone z forum http://img505.imageshack.us/i/10id4.jpg/

nad filtrem powietrza po lewej stronie przy gaźniku jet rurka wężyk i jakiś zaworek czy coś takiego czy gdzieś to powinno być podłączone czy nie bo w moim jak pamiętam nigdzie nie jest podłączone choć końcówka wygląda tak jakby jakiś wężyk miał na to nachodzić

To jest najprawdopodobniej przelew gaznika. Jak mu sie cos popieprzy/zawiesi to tam wyrzuci paliwo - taki zaworek bezpieczenstwa zeby przez uszczelki nie wycisnelo.

Ja mam filtr z Barona i inna dysze oraz igle i moto tez czasem kichnie przy malych predkosciach w gaznik, na ssaniu jestem go w stanie zadusic jak za dlugo chodzi i sie zagrzeje, ale za to lecac 120 i odkrecajac manetke to musze sie kiery trzymac bo 180 sie za szybko pojawia a moto chce dalej jechac.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najprawdopodobniej przelew gaznika. Jak mu sie cos popieprzy/zawiesi to tam wyrzuci paliwo - taki zaworek bezpieczenstwa zeby przez uszczelki nie wycisnelo.

Ja mam filtr z Barona i inna dysze oraz igle i moto tez czasem kichnie przy malych predkosciach w gaznik, na ssaniu jestem go w stanie zadusic jak za dlugo chodzi i sie zagrzeje, ale za to lecac 120 i odkrecajac manetke to musze sie kiery trzymac bo 180 sie za szybko pojawia a moto chce dalej jechac.:)

 

Jak czytam o 180 km/h to aż mnie ciarki przechodzą.

Nie miałem co prawda jeszcze okazji jechać po jakiejś konkretnej drodze i mam krótką szybę ale jadąc 120 wydaje mi się że mnie oderwie od kierownicy no i szum już jest konkretny.

 

To jest najprawdopodobniej przelew gaznika. Jak mu sie cos popieprzy/zawiesi to tam wyrzuci paliwo - taki zaworek bezpieczenstwa zeby przez uszczelki nie wycisnelo.

Ja mam filtr z Barona i inna dysze oraz igle i moto tez czasem kichnie przy malych predkosciach w gaznik, na ssaniu jestem go w stanie zadusic jak za dlugo chodzi i sie zagrzeje, ale za to lecac 120 i odkrecajac manetke to musze sie kiery trzymac bo 180 sie za szybko pojawia a moto chce dalej jechac.:)

 

Jak czytam o 180 km/h to aż mnie ciarki przechodzą.

Nie miałem co prawda jeszcze okazji jechać po jakiejś konkretnej drodze i mam krótką szybę ale jadąc 120 wydaje mi się że mnie oderwie od kierownicy no i szum już jest konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jego wypowiedzi wynika że już AIS-a nie ma.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja z tymi serwisami... :evil:

Wydawało mi się zawsze,że jak serwis to chyba wiedzą co naprawiają i dobrze moto tam zaprowadzic, ale odkąd siedzę na forum to zaczynam te serwisy miec głęboko w d.......

Co prawda jak zaprowadziłem niegdys swojego Intruza 1400 do regulacji, to później trza się było dobrze kiery trzymac bo diabeł był nieprzeciętny... :biggrin:

Później był w serwisie mój VL 1500... Hmm... Nie narzekałem...

Ale narazie to nie udało mi się tutaj przeczytac,żeby któryś serwis w pełni wywiązał się z powierzonego mu zadania... :evil:

To trochę smutne , jeśli nie wk........................... :icon_twisted:

 

Jeśli stuk był by z przodu to mogły to być łożyska główki,a tyłu może być za miękko ustawiony amor.Ale trzeba dobrze obejrzeć wszystkie połączenia z zwłaszcza połączenie amora z wahaczem.

 

No i GRATULUJĘ wreszcie kupionego sprzęta.

 

A dziękuję :biggrin:

Nie wydaje mi się,że łożyska głowki ramy , bo miałem to przy VL 1500 i troche to wtedy czuc...

Wlazłem dziś pod moto ( na kanale) i amor, wahacz i co tam jeszcze jest z tyłu, wszystko jest jak nowe- właściciel nawet założył kawałek gumy do ramy od spodu żeby nie chlapało na amortyzator...

A zwracałem uwagę po temacie na pokrewnym "naszym" forum, gdzie Krzysiek Upload opisuje,że może pękac wahacz...

Nie ma nawet śladu,że coś takiego mogłoby miec miejsce...

To może faktycznie za miękko ustawiony amor, i dobił....?

Sądząc po tym właścicielu co mi moto sprzedał, to może to i możliwe...

Pytanie czy może to byc ta przyczyna...? :banghead: Ja tam ciężki nie jestem... 70-pare kilo to nie słoń,że zawias dobija... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja waze mniej niz 70kg i przypierdzielilem rama na oryginalnych ustawieniach. Po prostu Cie akurat w zlym momencie bujnelo i po zawodach. Koleina, studzienka itd. Nie panikuj - na pewno masz wszystko ok z moto.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja waze mniej niz 70kg i przypierdzielilem rama na oryginalnych ustawieniach. Po prostu Cie akurat w zlym momencie bujnelo i po zawodach. Koleina, studzienka itd. Nie panikuj - na pewno masz wszystko ok z moto.:)

 

No obyś miał rację VPower :biggrin:

Wiesz, jak się kupuje używane, nieważne czy moto czy puszkę , zawsze jest cień podejrzenia i obawy...

Może faktycznie dobiło, w sumie miało prawo...

Ale jedziesz, a tu nagle " łubudubu"...!!

To co byś pomyślał...? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuknęło raz czy dwa.Jeśli nie powtarza się więcej to nie ma co się obawiać.Prawdę powiedziawszy nawet dobijający amor nie powinien stukać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stukania to ja swoją ramą odbijam się o asfalt jadąc na wprost o łukach nie wspomnę bo jak raz trafiła się koleina i dobiło zaraz motocykl wyprostowało i poszedłem na czołówkę z BMW tylko na szczęście kierowca był gryfny i odbił wpadając do rowu a ja uszedłem z życiem a miałem tylko 50km\h teraz pokonuję łuki przy 20 a sprężyna jest skręcona na max

 

A co do mojego motocykla i serwisu to dzwoniłem i nadal nic !!!

kolejną dyszę sprawdzają może w poniedziałek wtorek coś będzie wiadomo

jeszcze nigdy tak nie żałowałem że coś gdzieś naprawiam i tak już zapłaciłem 250 zł nie wspominając o koszcie paliwa do nich choć to można zaliczyć jako traskę ale tragiczną w skutkach bo wróciłem pociągiem uwierzcie mi aż chce się płakać moje maleństwo musiałem zostawić i teraz sama tam jest z tymi oprawcami 120 km od domku

Czy jeszcze kiedyś będzie jeździła ?????? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie awaria to byś nie wiedział jak pociąg wygląda.Nie wiem po co oni wymieniają dysze skoro wcześniej moto chodziło.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to wszystko mnie przerasta !!! szczerze !! myślę by im to zabrać i ??? ale co dalej ? wcześniej jeździł a teraz mam kupić coś innego Masakra !!!!

Przecież chodził lekko jak marzenie sorki że panikuję ale to jest grat którego tak pragnąłem a teraz mam się tylko martwić ?

Proszę pomóżcie w decyzji ???

Przecież Głupi Gaźnik nie może wygrać za 14 dni Litwa muszę jechać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...