Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prałat ciagle zapominam zapytac i jak tam sprawuje sie u kolegi wydech 2 w1 V&H jest jakaś odczuwalna różnica w :crossy:

Witam. Z dźwięku i wyglądu jest bardzo zadowolony. Natomiast trochę mu strzela w gaźnik na zimnym silniku i przypuszczalnie potrzeba zwyczajnej regulacji. Przy okazji wymienił świece i włożył filtr K&N (wkład). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osob co nie maja oparcia. Czy zakladajac na blotnik standardowe "banany" zamiest stelaza oparcia i chcac przykrecic do nich oryginalne sakwy bede potrzebowal jakies tulejki dystansowe czy nie?

Ma ktos moze na zbyciu owe banany? Chetnie kupie za ludzkie pieniadze.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jakie masz dlugie sruby.

Jak masz dlugie to tak.

Ja mam kilka dlugosci srub i w zaleznosci co mam przykrecone, rozne stosuje.

Teraz juz mam i tylne siodlo i oparcie pasazera i "banany" i stelaze pod sakwy zamontowane :clap: :buttrock:

Brakuje jeszcze stereło hifi :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno srub to najmniejszy problem (badz znalezienie odpowiednich w garazu). Mi raczej chodzi o dystans pomiedzy bananami a stelazem sakw zeby stelaz ich nie rysowal.

Mam zapedy zeby sobie zmieniac pomiedzy solo i z pasazerem.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie takie odjazdy czasami a teraz zamontowalem juz wszystko do turystyki we dwoje :crossy:

Ostatnio duzo osob ma ochote plecaczkowac ze mna :icon_razz:

Dystansy mialem takie okolo 2 cm, poza tym, sam stelaz jest tak zrobiony ze sakwy odstaja okolo 5 cm od blotnika :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne "plecaczki" są do dostania w sklepach sportowych.A siedzenia nie zdejmuj nie wiesz kiedy może się przydać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :clap:

Nie znasz dnia ani godziny ..... kiedy na tylne siodelko wskocza Ci fajne dziewczyny :crossy:

Tu masz ostatni nabytek: http://picasaweb.google.pl/majkel.franek/W...184418763832050

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :clap:

Nie znasz dnia ani godziny ..... kiedy na tylne siodelko wskocza Ci fajne dziewczyny :crossy:

Tu masz ostatni nabytek: http://picasaweb.google.pl/majkel.franek/W...184418763832050

No niepowiem ładna, bardzo ładna wręcz cudna ... ta obudowa filtra powietrza z otwieranymi wlotami super!!! Też sobie taką sprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc opłacało się założyć siedzonko pasażera.Tylko jeszcze jakieś wdzianko odpowiedniejsze by się przydało.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower, banany pod oparcie mają płaski profil w miejscu otworów na śruby i oryginalne stelaże idealnie przylegają. Zwykłe banany mają profilowany rant i według mnie dystanse są konieczne. Raz, że stelaż będzie rysował, dwa nie dokręcisz go odpowiednio. Jakieś tuleje dystansowe mam w garażu, także sprawdzę i dam Ci cynka.

Majkel, masz rację z tym siedzeniem. Nawet ja jeżdżę z kanapą i oparciem, co Vpower ostatnio zauważył... przydaje się :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modułdoszedłwielkie dzięki. Oddam Ci go na giełdzie bo to nie to.... Sprawdziliśmy wczoraj z Radkiem prawie wszystko oprócz konta wyprzedzenia zapłonu i nadal gubi zapłony.... Raz pracuje idealnie a za chile głupieje.... :banghead: Dzisiaj całą drogę do pracy działał masakrycznie, non stop kichanie w wydechy. Tak kichanie bo strzałami tego nazwać nie można takie głuche dudnięcia, czy jak to określić... Nic to jestem umówiony dzisiaj w serwisie bo juz nie mam pomysłów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower, banany pod oparcie mają płaski profil w miejscu otworów na śruby i oryginalne stelaże idealnie przylegają. Zwykłe banany mają profilowany rant i według mnie dystanse są konieczne. Raz, że stelaż będzie rysował, dwa nie dokręcisz go odpowiednio. Jakieś tuleje dystansowe mam w garażu, także sprawdzę i dam Ci cynka.

Majkel, masz rację z tym siedzeniem. Nawet ja jeżdżę z kanapą i oparciem, co Vpower ostatnio zauważył... przydaje się :icon_mrgreen:

To ja sie ostatnio kulalem autem a Pralat szalal na moto z ladnymi pasazerkami. Podzielilbys sie parafiankami z kolega. Zartuje.:)

Co do bananow masz 100% racje stad moje pytanie o dystansy. Dam znac co i jak.

Ja juz dzis wracam do pl bo w piatek na pogrzeb kumpla jedziemy (wypadek) wiec moze w sobote cos sie wykombinuje jak lac nie bedzie.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...