Skocz do zawartości

"lekko poobijany" ;D


czarczi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może chodziło mu o te plastiki,które pozostały,że to niby one poobijane.

A o tych plastikach,które ''zniknęły'' to ciiiiicho tajemnica--napewno nikt niezauważy:P:P:P:P:P:PP:P:P:P:P:P:P:P

 

PS; ja to się na skuterkach nieznam,ale wydaje mi się,że ten skutert to ma przód banan:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te wszystkie opisy aukcji jak powyzej to sie zastanawiam co w mniemaniu takich sprzedawcow znaczy po wypadku :icon_razz:

pewno niedlugo znajdziemy pojazdy wziete ze zlomowiska po prasowaniu z dopiskiem po lekkim dzwonie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dla sprzedających pojęcie ''po wypadku'' to znaczy w takim stanie,że jak byś tego sprzęta nieklepał to i tak przystanek wychodzi:P

 

Na początku tego tygodnia szukając na oto moto ciekawego sprzęta dla siebie,zobaczyłem maraudera vz800 więc dzwonie do sprzedającego i pytam się czy,aby ten sprzęt niejest po wypadku,bo coś mi wygląda podejrezanie.Facet mnie się pyta co to dla mnie znaczy ''po wypadku'' więc tłumacze szanownemu panu kutafonowi co w moim mniemaniu oznacza,że sprzęt jest po wypadku.Pan mi odpowiedział,że sprzęt ''leżał na prawym boku'' i już jest ładnie zrobiony......tylko,że już na samych fotach wyglądało,że on to chyba nie tylko na tym prawym boku leżał,ale też przodem w coś nieźle przyjebał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

taaa, poobijał się przy transporcie, ehh dobrze że dał zdięcia :buttrock:

Ja juz kiedyś dzwoniłem do kolesia o simsoma, to powiedziła stan bardzo dobry, później 3 razy dzwoniłem się upewnić i zawsze zachwalał, to ja załatwiłem transport i prawie 200km w jedną strone, a koleś wyciąga go z komórki przywalonego, i myślałem że upadne, jak bym ze złmu wyciągnoł, a chrom z kiey odchodził płatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...