Skocz do zawartości

Jazda na scigantach od 24 lat??!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak też myślałem, że Ty nie o Tym, ale przyznasz, że dziwnie zabrzmiało w konteksice komentarza do przykładu podanego przez Gudaja

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku stwierdziłem, że ta ustawa to głupota, a moc 34 konie jest wzięta z kosmosu. Przez pierwsze 2 lata nauki praktycznie jezdzimy na A1 a dopiero potem na A... Ale przemyślałem to trochę dłużej i stwierdzam, że to nie jest wcale takie głupie. Tak, wiem jak się czują osoby, które będą zdawać po 2008 roku, bo sie dowiedzieli, że na upragnione moto będą zmuszeni poczekać 2 lata dłużej. Zawsze można kombinować z przekrętami, ale dyganie się na widok każdej drogówki, żeby tylko mnie nie wzieli na kontrolę to cóż... ja bym tak nie mógł. Ja też będę zdawał dokładnie w 2008, czyli już po wprowadzeniu ustawy. I pewnie zostane za to zjechany, ale ciesze sie, że to wchodzi w życie. Widać w końcu, że rząd w końcu ruszył tyłek i pomyślał coby tu zrobić, żeby tyle ludzi sie nie zabijało po niedługim czasie po zrobieniu prawka. Bo chyba wszyscy przyznacie, że mając 18 lat i kategorię A można wsiąść na taką R1, albo innego gixera jest lekką przesadą. Oczywiście wprowadziłbym kilka poprawek, ale np. to że będą obowiązkowe testy psychologiczne BARDZO mi sie podoba! Albo np. to że sprawdzanie stanu samochodu (teraz za każdą pierdołę można oblać) będzie sprawdzane tylko wybiórczo (światła) też jest bardzo dobrym pomysłem! Nie wiem jak innym, ale mi sie też podoba, że na egzaminie bedzie można wybrać tylko 1 prawidłową odpowiedź. Wracając do tematu: To jest dobry ruch. To, że przez pierwsze 2 lata po prawku przepyrkam na 125 (najprawdopodobniej na NSR) ma swoje zalety. Będę się podstaw uczył na lżejszym i słabszym sprzęcie co na pewno wyjdzie na dobre. Potem NSR sie sprzeda (z czym nie powinno być problemu bo zapotrzebowanie na słabsze motocykle gwałtownie wzrośnie) i kupie se coś porządnego (pewno Suzi SV 650 S) i będę miał już jako takie obeznanie o co w tym chodzi. I wreszcie nie będzie obciachem jazda na 125 (że niby większy skuterek) bo będzie trzeba na takich jeździć!

A jak tu wyżej kolega nowak wspomniał prawie wszystko da sie zmulić do tych 34 kucy. Potem tylko kwestia odblokowania. Tak więc nie jest tragicznie.

Ale sie rozpisałem :icon_exclaim:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Michal1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej...

Starałem się przeczytać w miarę dokładnie tych 8 stron i ciężko mi to szło...

Z jednej strony zdaję sobie sprawę z tego, że wielu moich rówieśników myśli narządami rozrodczymi i motocykl w ich rękach to niebezpieczne narzędzie, ale... może zgodnie z teorią Darwina usuną oni swoje geny z puli genów...?

 

Moim marzeniem jest turystyka motocyklowa na dużą skalę...

I powiedzcie mi teraz jak mam się wybrać np. Yamahą DT na Ukrainę? Albo jak mam się wybrać za rok GS 500 do Rosji? Z bagażami i pasażerem?

 

Wbrew pozorom różnica emocjonalna między wyposzczonym 24 latkiem, a mającym możliwość jazdy NORMALNYM motocyklem 18 latkiem jest żadna.

Po 8 latach czekania (od 16 do 24) na jazdę poważnym motocyklem, można mieć mózg tak zlasowany, że ho-ho! :)

 

Pewnie sam bym zdziwaczał do reszty gdybym nie miał w garażu Bandita 600 i Transalpa i nie zrobił sobie nimi czasem szybszej rundki...

 

Tak właściwie to na upartego motocyklem o pojemności 125 można narobić tyle samo bagna co moto o pojemności 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem pobierznie, ale z jednej strony calkiem madrze, jak ktos 2 lata posmiga czyms slabszym bedzie bardziej gotowy na wieksze moto niz po samym kursie.Tylko zebym nie musial ze swojego moto rezygnowac bo A1 mam 23 miesiace i niedlugo egzamin na A?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na początku stwierdziłem, że ta ustawa to głupota, a moc 34 konie jest wzięta z kosmosu. Przez pierwsze 2 lata nauki praktycznie jezdzimy na A1 a dopiero potem na A... Ale przemyślałem to trochę dłużej i stwierdzam, że to nie jest wcale takie głupie.......

Pozdrawiam

 

 

kolego jezeli masz tyle lat jak podales to osobiscie dalbym Ci za ta wypowiedz Nobla. Bez jaj, podobalo mi sie.

 

Tomek sorry ale przypomnij sobie jaka sytuacja byla gdy Polska miala wejsc do Uni. Muj rodzony ojciec zapieral sie jak osiol, ze jeszcze zobaczymy, bo bedzie referendum ???

 

Odpowiedzialem mu, ze PL jest juz sprzedana tylko Polacy o tym jeszcze nic nie wiedza. tak samo jest z ta uchwala.

 

Usmialem sie tym bidoleniem. Rosjanie mowia na to i taka burze " jobat mozgi ". To co jast w ustawie my mamy to juz dawno na codzien. Nie zmuszam nikogo aby byl moim wielbicielem, ale czasami warto zerknac. Stwierdzilem, ze zaden z was nie czytal tego co wlasnie na temat PJ i wieku pisalem w temacie prawa.

 

Rozwijajac temat 0,16 KW na 1 kg odpowiada 6,25 kg na KW ( nawet Pl ustawa nie jast dokladna ) mniejsza z tym.

 

kto chcialby dowiedziec sie wiecej proponuje przeczytac mego posta do konca kogo to nie interesuje, moze opuscic. Szczegolnie polecam QuBa'ie i na kolo !

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

A1 czyli 125 - tki

 

od lat 16-tu do 18-tu ( najprawdopodobniej ) beda zdlawione i to ponizej 11 KW = 15 KM. Jest opcja ze do

18 - tki wolno bedzie jezdzic do 80 km/h.

 

Po skonczeniu 18-tki ( dalej jestesmy w klasie A1 ) nie obowiazuje juz ograniczenie predkosci. Wolno bedzie jechac na maxa - tzn tyle na ile pozwala moc 15 KM.

 

125 - tki ktorych moc przekracza 11 KW = 15 KM nie podlegaja pod klase A1 tylko pod klase A - jasne ?

 

A od 18 wzwyz 2 lata zdlawione do 25 KW = 34 KM, po 2 latach odblokowanie i pelna moc. gdy ktos zdecyduje sie na robienie kat. A po 24 r. zycia moze od razu jezdzic moto z pelna moca.

 

radze nie ludzic sie kombinacjami robienia z Trabanta odrzutowca, moze nie przejsc. Nie myslicie a jezeli tak to gdzie zyjecie ?

 

Policja bedzie wczesniej czy pozniej dysponowala rolkami do sprawdzenia predkosci. Z regoly sprzet 34 konny nie rozwija wiecej niz 160 km/h ( nie mowie o licznikowych bo u co poniektorych to i 250 sie pojawia . :biggrin: )

 

Oni zreszta maja inne mozliwosci. Powstana nowe miejsca pracy i firmy ktore zaoferuja badanie mocy. W przypadku jej przekroczenia delikwent bedzie mial pelne prawo pokryc koszty tegoz badania.

 

Co do sprzetow to musze rozczarowac milosnikow klasy stock czyli sportowych 600 - tek. Tych niestety raczej nie daje sie zdlawic, a litrow to juz w ogole. Generalnie / z regoly to co ma do 98 KM idzie i moze byc z "latwoscia" zdlawione. Proces zakupu moze wygladactaj, ze kupuje sie np. zdlawiana do 34 KM CBF 600 i po 2 latach bezproblemowo za chyba 320 pln sie ja odblokowuje.

 

Tutaj to dziala i jakos nikt sie przed tym nie broni i nie burzy. moim zdaniem przyczyni sie to do dolansowania sie co po niektorych mlodych ludzi, nie kupowania sprzetu na wyrost oraz b. poprawi technike jazdy. Nie sztuka jest bowiem pogonic R1 po prostej ale 34 konna maszyna objachac tego ktory goni R1.

 

pozdrawiam

 

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten znowu swoje wypociny wykłada

 

Powstana nowe miejsca pracy i firmy ktore zaoferuja badanie mocy. W przypadku jej przekroczenia delikwent bedzie mial pelne prawo pokryc koszty tegoz badania.

czy Ty na pewno piszesz o Polsce?

policjant to może mnie skierować najwyżej na BT do stacji diagnostycznej a raczej wątpie by w najbliższym czasie uzbroili wszystkie w hamownie a w szczególności przystosowane do pomiaru mocy motocykli

liczy się to co jest na papierze czyli w dowodzie rej

 

zresztą-dam przykład, łapie mnie policja i powiedzmy że wysyła na takie badanie mocy, ja zakładam sobie zwężkę na dolot i moc mi się mieści w przedziale dla mnie dozwolownym - i co?wg ciebie za to badanie zapłaci skarb państwa?bzdura!!!

 

a to jest dopiero perełka

Co do sprzetow to musze rozczarowac milosnikow klasy stock czyli sportowych 600 - tek. Tych niestety raczej nie daje sie zdlawic, a litrow to juz w ogole. Generalnie / z regoly to co ma do 98 KM idzie i moze byc z "latwoscia" zdlawione.

kto Ci tak powiedział?

ciekawe że nawet w Polsce był chyba dwa lata temu dostępny gsx-r 750 w wersji 27KM

zresztą popsuć da się wszystko więc nie wiem dlaczego nie dałoby się zdławić nawet i hayabusy do 27KM -co innego sens takiego działania

 

może idz ucz polskiego w niemczech, albo lepiej i nie :biggrin: bo z ortografią też sobie nie radzisz

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie ;)

 

GSXR 600 K4 daje sie zmulic do 34KM w ASO :) rejestrowac, i spowrotem do ASO :) :P

 

Chyba sobie kpisz? Żadne ASo nie zrobi czegoś podobnego, bo w razie kontroli i pytania- "Kto panu odławił ten sprzęŧ?- wskażesz właśnie aso. Nikt nie chce mieć kłopotów i kontroli i przede wszystkim kar za dopuszczenie do jazdy sprzętu niezgodnego z przepisami. Jeżeli teraz praktyka wskazuje, że omija sie prawo i robi sie wszystko, żeby nie było przestrzegane to poczekaj na pierwsze kary jakie sie posypia po wprowadzeniu ustawy w życie.

 

Przeczytalem pobierznie, ale z jednej strony calkiem madrze, jak ktos 2 lata posmiga czyms slabszym bedzie bardziej gotowy na wieksze moto niz po samym kursie.Tylko zebym nie musial ze swojego moto rezygnowac bo A1 mam 23 miesiace i niedlugo egzamin na A?

 

Napisałem odnośnie tego problemu już wcześniej post, dla przypomnienia xj 600 n(na czerwono) i kolega Olsen(na niebiesko):

 

Ostatnia uwaga dla wszystkich osób posiadających prawko i niespełniających kryteriów ustawy. Uczono mnie na pierwszym roku studiów o świetej zasadzie prawa, iż nie działa ono wstecz, a zatem osoby posiadajace uprawnienia, ale nie spełniajace kryteriów nie muszą się bać, bo ustawa ich nie dotyczy.

 

 

Dokładnie - lex retro non agit.

 

Pozdr

 

 

kto Ci tak powiedział?

ciekawe że nawet w Polsce był chyba dwa lata temu dostępny gsx-r 750 w wersji 27KM

zresztą popsuć da się wszystko więc nie wiem dlaczego nie dałoby się zdławić nawet i hayabusy do 27KM -co innego sens takiego działania

 

może idz ucz polskiego w niemczech, albo lepiej i nie :wink: bo z ortografią też sobie nie radzisz

 

:icon_rolleyes: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Humor z samego rana poprawia nastrój.

Pozdr

Edytowane przez xj 600 n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten znowu swoje wypociny wykłada

czy Ty na pewno piszesz o Polsce?

policjant to może mnie skierować najwyżej na BT do stacji diagnostycznej a raczej wątpie by w najbliższym czasie uzbroili wszystkie w hamownie a w szczególności przystosowane do pomiaru mocy motocykli

liczy się to co jest na papierze czyli w dowodzie rej

 

zresztą-dam przykład, łapie mnie policja i powiedzmy że wysyła na takie badanie mocy, ja zakładam sobie zwężkę na dolot i moc mi się mieści w przedziale dla mnie dozwolownym - i co?wg ciebie za to badanie zapłaci skarb państwa?bzdura!!!

 

a to jest dopiero perełka

 

kto Ci tak powiedział?

ciekawe że nawet w Polsce był chyba dwa lata temu dostępny gsx-r 750 w wersji 27KM

zresztą popsuć da się wszystko więc nie wiem dlaczego nie dałoby się zdławić nawet i hayabusy do 27KM -co innego sens takiego działania

 

może idz ucz polskiego w niemczech, albo lepiej i nie :D bo z ortografią też sobie nie radzisz

 

 

Czy Ty naprawde uwazasz ze polska policja to banda idiotow i naiwniakow nieznajacych realiow, zycia i polskiego kombinatorstwa ?

 

Na razie nie ma na tyle hamowni, to prawda ale jak bedzie popyt to nie boj sie znajda sie tacy ktorzy zainwestuja i otworza.

 

Najbardziej rozsmieszyles mnie wypowiedzia ;

 

liczy się to co jest na papierze czyli w dowodzie rej

 

Ha Ha Ha Ha Ha Ha :icon_biggrin: :icon_mrgreen: :buttrock: :biggrin: :cool:

 

wejdz sobie w niemieckiego googel'a i przejrzyj tematy w podanym linku obol znajdziesz takich filmikow troche wiecej.

 

http://www.youtube.com/watch?v=r14f_g4zBaw

 

Poza tym jak widze na razie to co bedzie w PL przerasta Twoja wyobraznie. Ja spotykam sie z tym prawie ze na codzien. Nie wiem czy jak bedziesz mial perspektywe odbioru Twego PJ, czy bedziesz chcial ryzykowac i przez np. dwa lata chodzic piechota lub kozystac ze srodkow masowej komunikacji.

 

 

może idz ucz polskiego w niemczech, albo lepiej i nie :cool: bo z ortografią też sobie nie radzisz

 

jak przezyjesz w innym kraju 26 lat to wtedy mozemy pogadac, jakie Ty bedzieszb robil bledy i moze nie koniecznie ortograficzne. Jak sie nie ma do czego przyczepic to najlepiej do ortografi.

 

Proponuje Ci dzialalnosc w forum ortograficznym j. polskiego

 

i co?wg ciebie za to badanie zapłaci skarb państwa?bzdura!!!

 

Pogadaj z kierowcami TIR'ow ktorzy sciagani sa z trasy na przymusowe badania wagi i kto placi za koszta wazenia oraz kilometrow zrobionych przez policyjne auto, o karze juz nie wspomne ? tez bzdura ?

 

Gdzie Ty zyjesz ? Oczywiscie ze na skarb panstwa bo dlaczego mam nieslusznie placic za cos o co zostalem posadzony a nie mialo to miejsca. Przyklad Sadowe koszta procesu przy uniewinnieniu. Starczy ???

 

pozdrawiam experta

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-Rider masz w 100% racje, ale poszukaj mi na allegro 125tki, która rzeczywiście jest zdławiona do tych 11kW ...

 

Każda 125tka ma po +- 30KM a te 11kW mają MOTOROWERY, które są po lekkim tjuningu :)

 

Taka jest rzeczywistosc :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie kpisz? Żadne ASo nie zrobi czegoś podobnego, bo w razie kontroli i pytania- "Kto panu odławił ten sprzęŧ?- wskażesz właśnie aso. Nikt nie chce mieć kłopotów i kontroli i przede wszystkim kar za dopuszczenie do jazdy sprzętu niezgodnego z przepisami. Jeżeli teraz praktyka wskazuje, że omija sie prawo i robi sie wszystko, żeby nie było przestrzegane to poczekaj na pierwsze kary jakie sie posypia po wprowadzeniu ustawy w życie.

Napisałem odnośnie tego problemu już wcześniej post, dla przypomnienia xj 600 n(na czerwono) i kolega

 

Kiedyś jak nie miałem jeszcze prawka to znalazłem firme, która zmiejszała pojemność małych motocyki dzieki czemu można było zarejestrować je jako motorower czy też jezdzić na A1.. Od razu zapytałem czy muszą zaglądać do silnika to mi miły pan odpowiedział, że jak chce to nie bedą go dotykać. W naszym pięknym kraju wszystkie cuda są możliwe. Sam jeździłem kilka lat 125 zarejestrowaną na 50 i pomimo kontroli policyjnych nie było problemów a miałem pusty wydech. Wszystko zależy od uprzejmości policjanta i szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty naprawde uwazasz ze polska policja to banda idiotow i naiwniakow nieznajacych realiow, zycia i polskiego kombinatorstwa ?

uważam że to banda idiotów i naiwniaków, którzy znają polskie realia :icon_mrgreen:

dlatego też nikt mnie nie będzie wysyłał na dodatkowe badania jeśli ma napisane w papierze że wszystko się zgadza, zwłaszcza że istniałoby duże prawdopodobieństwo że musiałby za to zapłacić

 

Na razie nie ma na tyle hamowni, to prawda ale jak bedzie popyt to nie boj sie znajda sie tacy ktorzy zainwestuja i otworza.

nie znajdą się bo nie bedzie takiej potrzeby a na pewno nie w tym dziesięcioleciu (piszę o Polsce)

 

Ha Ha Ha Ha Ha Ha

 

wejdz sobie w niemieckiego googel'a i przejrzyj tematy w podanym linku obol znajdziesz takich filmikow troche wiecej.

 

http://www.youtube.com/watch?v=r14f_g4zBaw

cięszę się że mogłem wprowadzić Cię w doby nastrój

wszedłem, oglądnąłem

nie znam niemieckiego nawet w stopniu komunikatywnym więc z wypowiedzi zbyt wiele nie wyciągnąłem

niemniej, z tego co zauważyłem Wasi gliniarze to też debile, co oni robili z tymi skuterami na centralnych podstawkach?mierzyli prędkośc maksymalną??ten ich sposób pomiaru jest zatwierdzony prawnie?urządzenia pomiarowe(chyba zmysł słuchu pałkarza :notworthy: i odczyt z prędkościomierza skutera nieobciążonego), których używali mają homologację?? :)

 

 

Poza tym jak widze na razie to co bedzie w PL przerasta Twoja wyobraznie. Ja spotykam sie z tym prawie ze na codzien. Nie wiem czy jak bedziesz mial perspektywe odbioru Twego PJ, czy bedziesz chcial ryzykowac i przez np. dwa lata chodzic piechota lub kozystac ze srodkow masowej komunikacji.

na szczęscie Polska to nie Niemcy i długo jeszcze nie będzie, na całe szczęście

 

Gdzie Ty zyjesz ? Oczywiscie ze na skarb panstwa bo dlaczego mam nieslusznie placic za cos o co zostalem posadzony a nie mialo to miejsca. Przyklad Sadowe koszta procesu przy uniewinnieniu. Starczy ???

ja mieszkam w Polsce, i jeśli pałkarz mnie skieruje na dodatkowe badanie techniczne, to mimo tego że przejdę przez nie pomyślnie, muszę zapłacić z własnej kieszeni

państwo nigdy nie wystapi z pomysłem, który miałby uszczuplić jego skarbonę

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej UE niczego takiego nie wymaga bo jak by wymagała to by sie wszystkie kraje musiały podporzadkowac :icon_razz: Napewno było by mniej wypadków śmiertelnych ale jak pomysle ze od 24 lat bede mogł wsiąść na cos naprawde szybkiego to robi mi sie troche smutno :lalag: Przecież wtedy to ja już będę prawie dziadkiem :biggrin: Mam nadzieje ze to nie przejdzie i bedzie tak jak jest do tej pory :crossy: Pozatym nie kazdy tak reaguje,ze jak dorwie mocne moto to jezdzi non stop ponad 200 czy jeszcze wiecej :biggrin: Niektórzy maja mocne maszyny ale jezdza w miare normalnie i lubią mieć zapas mocy :flesje:

 

Co kraj to obyczaj i co kraj to inne przepisy.....zobacz jakie kary sa w Czechach za przekroczenie predkosci ,a jakie u nas ,a jeszcze jakie w Niemczech.....Rozne ,rozniste ...Tak samo jest z osiaganiem prawka...moze 24r.ż to przesada ale 21r.ż mysle,ze jest calkiem sensowny...w Niemczech np.nie tak prosto jest przesiasc sie z mniejszej pojemnosci na wieksza i to jest bardzo bobre.....niestety prawda jest taka ,ze teraz dostaja prawko ludzie nieodpowiedni....a jezeli ktos podchodzi do egzaminu wiecej niz 5 razy to dla mnie jest juz cos chyba nie tak......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jezeli masz tyle lat jak podales to osobiscie dalbym Ci za ta wypowiedz Nobla. Bez jaj, podobalo mi sie.

 

Mam troche więcej latek :icon_razz: W dalszej części moich wypocin napisałem, że zaczynam robić prawko w 2008 :biggrin:

Ale rozmawiałem ze znajomym na ten temat i ogólnie obaj się zgadzamy, że wzrośnie liczba ludzi jeżdzących bez uprawnień, lub takich, że zrobią prawko i na 2 lata odłożą na półke, żeby po 2 latkach kupić upragnioną R1! Dobra, nie bedzie ich dużo, ale będą. Nic nie jest doskonałe...

Edytowane przez Michal1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem, oglądnąłem

nie znam niemieckiego nawet w stopniu komunikatywnym więc z wypowiedzi zbyt wiele nie wyciągnąłem

niemniej, z tego co zauważyłem Wasi gliniarze to też debile, co oni robili z tymi skuterami na centralnych podstawkach?mierzyli prędkośc maksymalną??ten ich sposób pomiaru jest zatwierdzony prawnie?urządzenia pomiarowe(chyba zmysł słuchu pałkarza ;) i odczyt z prędkościomierza skutera nieobciążonego), których używali mają homologację?? :)

 

 

Sorry moja wina bo powinienem byl napisac, ze skuter ( mofa ) nie moze przekroczyc mocy 4 KW co przy poj. = 4800 obrotow/min ( o ile dobrze pamietam ). Dlatego wystarczajace jest sprawdzenie obrotow i sprawa jasna.

 

Jezeli ogladnales temety to na pewno widziales rolki do mierzenia predkosci. Gabaryty nie sa duze, i do kazdego bagaznika sie zmieszcza.

 

Wiesz co jest twoim problemem ?

 

U nas to juz jest od dluzszego czasu, a Ty po prostu nie chcesz przyjac tego do wiadomosci i bronisz sie jak kocur przed kapiela. Teoryzowaniem nie zmienisz, zwroc uwage z kad to przyszlo.

 

Kiedys wiesz jak w PL mierzono predkosc aby ukarac kierowce z przekroczenie predkosci ?

 

Przez krotkofalowke i ze stoperem w reku. Wtedy tez co po niektorym radary wydawaly sie utopia, dopuki i w PL ich nie wprowadzili. innym przykladem sa Fotoradary Jak myslisz dlaczego te wprowadzono i gdzie te najpierw / albo z kad sie wziely ?

 

W/g Ciebie powinno sie w PL chyba jeszcze w kunie jezdzic. Obudz sie bo przespisz postep jak Chinczycy za morem.

 

Moj kumpel jezdzi ZZR 1400. Ze Stanow sciagnal chipa zwiekszajacego moc ( inny maping ). Wyjechal na przejazdzke i wyprzedzil na autostradzie trzech miskow na moto, zostal zatrzymany i mimo ze ma 190 KM w papierach dostal skierowanie na badanie mocy bez wzgledu na kraj tez bylo w papierach a niewystarczylo.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...