Skocz do zawartości

Ku przestrodze!


cichy2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że na forum jest dużo młodych [wiekiem] motonitów proponuje tu umieszczać filmy z autentycznychwypadków drogowych z udziałem motocykli [bez tych ze stuntu] abyśmy wszyscy ci starsi [wiekiem] też przypomnieli sobie, że motocyklista musi myśleć - także za kierowców katamaranów!

 

http://www.livevideo.com/video/1ACD23E09C4...-car-crash.aspx :icon_evil:

http://www.livevideo.com/video/6868F8E3322...-cars-suck.aspx

Edytowane przez cichy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz już wypowiadałem się na ten temat, ale powiem jeszcze raz. To jest bez sensu. Nikt nie wyciąga żadnych wniosków z cudzych tragedii. Jest takie powiedzonko, że człowiek uczy się na błędach. Dodać należy, że na własnych.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz już wypowiadałem się na ten temat, ale powiem jeszcze raz. To jest bez sensu. Nikt nie wyciąga żadnych wniosków z cudzych tragedii. Jest takie powiedzonko, że człowiek uczy się na błędach. Dodać należy, że na własnych.

 

pozdr

 

Wypraszam sobie ja staram sie wyciągać. A powiedzonko jakie jest takie jest ale ja osobiscie wole sie uczyc na czyiś błędach niz na swoich.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, na tej stronie pod filmem, pisze po angielsku, ze krecili wtedy film, i te osoby zginely... nie lubie takich filmow... smutne to jest... jazda na motorku - piekna sprawa, ale jest tez druga strona ... najgorsze jest to ze zazwyczaj wypadki sa z winy kierowcow puszek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz już wypowiadałem się na ten temat, ale powiem jeszcze raz. To jest bez sensu. Nikt nie wyciąga żadnych wniosków z cudzych tragedii. Jest takie powiedzonko, że człowiek uczy się na błędach. Dodać należy, że na własnych.

 

pozdr

 

Faktycznie, cudze błędy bardziej postrzega się jak tanią sensację niż nauczkę życiową.

Ale jakie wnioski można wyciągnąć z filmu, gdzie ktoś jedzie spokojnie na moto a jakiś idiota wjeżdża mu w dupę? Zrezygnować z jeżdżenia motocyklem? Nie wszystko da się przewidzieć i nawet najspokojniejsza jazda z przestrzeganiem wszystkich przepisów ruchu drogowego może zakończyć się tragicznie przez jakiegoś kretyn/idiotę w katamaranie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głupki w tych samochodach...Nie rozumiem tego.... Na filmie nikt się nie zatrzymał, nawet nikt się nie zainteresował poszkodowanymi.

 

Raz na forum był jeden filmik o wypadku, ujęcie ze stacji benzynowej. Świadkowie wypadku dopiero po 30 sekundach poszli do osoby.... W samochodzie! A motocyklistą się nie zainteresowali...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz już wypowiadałem się na ten temat, ale powiem jeszcze raz. To jest bez sensu. Nikt nie wyciąga żadnych wniosków z cudzych tragedii. Jest takie powiedzonko, że człowiek uczy się na błędach. Dodać należy, że na własnych.

 

pozdr

 

geniusze ucza sie na cudzych bledach, madrzy ludzie ucza sie na wlasnych, debili nie ucza sie nigdy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie ja staram sie wyciągać. A powiedzonko jakie jest takie jest ale ja osobiscie wole sie uczyc na czyiś błędach niz na swoich.

 

pozdro

Nie przeczę. Ja jednak prędzej wyciągnę wnioski i jakąś naukę z przypadków opowiedzianych przez znajomych czy opisanych przez forumowiczów (po wypadku Greedo zacząłem bardziej zwracać uwagę na niby-czekające puszki). Są bardziej realistyczne i bardziej przemawiają do wyobraźni. W skrajnych przypadkach dotykają nas samych. Te wszystkie filmiki i zdjęcia publikowane masowo w sieci (oj są ludzie, którzy po prostu lubią sobie popatrzeć wystarczy przykład potrąconego niedawno, gdzie tłumek stał i patrzył jak człowiek umiera) są zbyt drastyczne aby mogły być jakimkolwiek przykładem dydaktycznym.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...