Skocz do zawartości

kilkudniowy wypad do rumunii.


jaros4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesiecy chodzi mi po glowie plan kilkudniowego rajdu przez slowacje do rumunii.dlaczego tam?Tanio,dziko,prawie dziewiczo.najezdzilem sie juz dosc po zachodniej europie,czas odkryc cos innego.wymagania sprzetowe niewielkie,starczy cos co udzwignie ok.20 kg bagazu i w trasie moze utrzymac predkosc podrozna 90km.czekam na jakies komentaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja bym się wstępnie pisał, ale:

1. Mam prawko od grudnia. Chęci ogrom, ale nie wiem, czy dotrzymałbym kroku.

2. Na razie nigdzie nie pracuję. Jeśli znalazłbym jakąś pracę, niestety musiałbym zrezygnować, dlatego jeśli chodzi o mnie wszystko zależy od tego, kiedy byłby wyjazd.

Pozdrawiam

 

PS. Ciekawa jest średnia wieku osób, które się do tej pory zgłosiły :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesiecy chodzi mi po glowie plan kilkudniowego rajdu przez slowacje do rumunii.dlaczego tam?Tanio,dziko,prawie dziewiczo.najezdzilem sie juz dosc po zachodniej europie,czas odkryc cos innego.wymagania sprzetowe niewielkie,starczy cos co udzwignie ok.20 kg bagazu i w trasie moze utrzymac predkosc podrozna 90km.czekam na jakies komentaze.

Tak jakbys czytal w moich myslach. W Rumunii bylem juz dwa razy ale zawsze japoncem. Od ostatniej wizyty lazi mi po glowie taki rajd weteranem. Tam jest tyle pieknych widokow i krajobrazow ze weteran by tam pasowal idealnie... Juz widze wyobraznia te zdjecia z weteranem i zamczyskami, kosciolami warownymi w tle... Jedyny problem u mnie to brak czasu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie mam jeszcze konretnych propozycji co do terminu wyjazdu,mysle ze moze okolo sierpnia?Wiadomo ze pogoda to czynnik decydojacy o atrakcyjnosci takiego przedsiewziecia,tak wiec wakacje to czas najlepszy.Nie mam zamiaru penetrowac calej Rumunii wzdluz i wszerz,na poczatek wystarczylaby jakas trasa okolo 200km wglab kraju,tak akurat na 2-3 dni.Jade przeciez weteranem,wiec jak zwykle nic nie wiadomo.Mysle tez o wozie serwisowym,w razie czego.Mam juz chetnego z autem i niewielka przyczepa.Ale jak to docelowo bedzie wygladac jeszcze nie wiem,wszyscy znamy entuzjastow"jednego dnia".Jedno jest pewne,ma to byc ekstra tania wyprawa,bez zadnych "bajerow"po drodze.Powolutku,bocznymi drozkami,im dziczej,tym lepiej.

 

Generalnie nie mam jeszcze konretnych propozycji co do terminu wyjazdu,mysle ze moze okolo sierpnia?Wiadomo ze pogoda to czynnik decydojacy o atrakcyjnosci takiego przedsiewziecia,tak wiec wakacje to czas najlepszy.Nie mam zamiaru penetrowac calej Rumunii wzdluz i wszerz,na poczatek wystarczylaby jakas trasa okolo 200km wglab kraju,tak akurat na 2-3 dni.Jade przeciez weteranem,wiec jak zwykle nic nie wiadomo.Mysle tez o wozie serwisowym,w razie czego.Mam juz chetnego z autem i niewielka przyczepa.Ale jak to docelowo bedzie wygladac jeszcze nie wiem,wszyscy znamy entuzjastow"jednego dnia".Jedno jest pewne,ma to byc ekstra tania wyprawa,bez zadnych "bajerow"po drodze.Powolutku,bocznymi drozkami,im dziczej,tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym chetny jesli chodzi o sierpień mam Pannonie T1 to tylko 250ccm ale da rade :banghead:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/422cc42dbe3f5014.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1bf39f32f2a1226d.html

 

ukończe tylko leką kosmetyke i moge sie zabrac z wami :) Oczywiście jeśli tylko sie zgodzicie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...