Skocz do zawartości

Japońskie klasyki


smichas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając temat Zabytek...?, od kiedy uważa się motocykl za zabytkowy??? postanowiłem pochwalić się moją HONDZIĄ z 1975 roku http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=54aae6eb0cd467f8

Myślę że na forum jest wiele innych posiadaczy starych japońców - pokażcie je tym co nie uważają ich za klasyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jedna z najlepszych 2 cylindrowek Hondy ( 30 KM z 250 ccm pojemnosci ) i w dodatku w bardzo ladnym oryginalnym stanie.

Mam b.duzy sentyment do tej serii Hondy CB, taka 350 byla moim pierwszym japonczykiem gdzies okolo 79 / 80 r.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto fajne klasyka aż miło dużo smaku robią chromowane błotniki :icon_evil:

moim marzeniem jest kupić kiedyś i zrobić Honde cb 750 :clap:

a tak z ciekawości jak to jest z częściami do starszych japońców, można jeszcze coś kupić nowego czy tylko giełda typu Łódź ratuje sprawe??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto fajne klasyka aż miło dużo smaku robią chromowane błotniki :lapad:

moim marzeniem jest kupić kiedyś i zrobić Honde cb 750 :buttrock:

a tak z ciekawości jak to jest z częściami do starszych japońców, można jeszcze coś kupić nowego czy tylko giełda typu Łódź ratuje sprawe??

pzdr

Z częściami do niej miałem miałem sporo problemów, na bajzlu w Łodzi nic nie mogłem znaleźć może za słabo szukałem ale pokazuje się co nieco na Allegro- jednak najwięcej można kupić na niemieckim Ebayu

 

kurcze mam kawe kz 440 poj.400 i jest prawie identyczna , zastanawiam sie kto od kogo zrzynał, czy moze to był wtedy taki swiatowy trend??

granat to zapodaj jakieś foty jestem bardzo ciekaw

 

ta owiewka to tylko ekspryment nie jest orginalna tak jak manetki zrobi sie na orginała :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie zajrzyjcie na www.motostodola-jedwabne.net i w czesci Inne zajrzyjcie na klasyki( nie ma wszystkich), i na filmik miejscowy kaskader (ten o lepszej jakosci)- Adam M. pamietasz czasy wydumek?? :) Janek- Klekotek.P.S. Z nowymi czesciami nie ma problemu w Ameryce- chociaz do niektorych sprzetow juz brakuje(nie produkuja), a sam mialem kiedys Honde CL 350- 1970 roku ladniutki scrambler:-)), i pamietacie moją CB 750 Sohc-1976 rok?

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Kawasaki GPZ 400 1983r., ale czy mozna go w pelni uznac za klasyka? Nie jestem tego pewien. Starszym bratem GPZ 400 jest KZ 400. Szkoda tylko ze poprzedni wlascicel mial na nim mala "wywrotke" parkingowa. Zdjecia mozecie zobaczyc na Bikepics. Pozdrawiam

Edytowane przez pioter_gpz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smichas - naprawdę ładna ta Twoja Hondzia i jak dla mnie to klasyk pełną gębą. :clap:

 

Ja mam to co w profilu czyli Hondę CB 700 SC Nighthawk. Pisałem o niej trochę w tym wątku: http://forum.motocyklistow.pl/Honda-CB-700...awk-t65036.html

Tam też jest link do zdjęć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...