Skocz do zawartości

STOP pijanym kierowcom


Rekomendowane odpowiedzi

a tak wogole... to komu zdarzylo sie jechac po alkoholu??

domyslam sie, ze wiekszosc odpowiedzi bedzie typu: mi sie zdarzylo ale nigdy wiecej...

jesli chodzi o mnie to ja jechalem juz po alkoholu... 1 raz po wiekszej dawce... a czesto sie zdarza ze po piwku... i nie powiem, ze wiecej mi sie nie zdarzy bo wiem, ze i tak sie zdarzy...

mowa oczywiscie o aucie nie o moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 4 piwach postanowiłem pojeździć na skuterze. Nawet ciekawie się jeździło, dziwnie lekko w zakręty się wchodziło. :) Dobrze że to był środek nocy bo już chyba bym nie wrócił. W każdym razie alkohol jest be, już nigdy więcej :)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nawet po browaze nie prowadze. PILES NIE JEDZ!!!. zdazylo mi sie raz nie powiem taki swiety to ja nie jestem ale to bylo dawno i juz sie wiecej nie powtózylo. denerwója mnie opowiesci typu "co to ja ile nie wypilem i jechalem........" dla mnie to zwykly idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie chodzi o to zeby sie chwalic ile kto wypil i jechal... bo faktycznie to moze przerodzic sie w licytacjie... ale o to, zeby stwierdzic czy faktycznie mamy zasady i je przestrzegamy... szczerze Wam powiem, ze mam zasady... ale sie zdarza...

kazdy inaczej odczuwa wplyw alkoholu...

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem po alkocholu dokałdniej po 3 piwach, podobne odzucia do zakretów co kolega wyzej lekko i głeboko. Po piwei jezdze dosyc czesto, jednak niepublicznymi drogami. Co do zasad mam je ale czasem jak przyjade do kumpla i postawi piwo to dziwnie było by sie nienapic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem po alkocholu dokałdniej po 3 piwach, podobne odzucia do zakretów co kolega wyzej lekko i głeboko. Po piwei jezdze dosyc czesto, jednak niepublicznymi drogami. Co do zasad mam je ale czasem jak przyjade do kumpla i postawi piwo to dziwnie było by sie nienapic:D

widzę, że jednak niektórzy ludzie nie znają znaczenia słowa ZASADY. Tak jak kolega powyzej szczerze życzę Wam szybkiego spotkania z policją podczas jednej z takich jazd. Napewno będzie bezpieczniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jechałem na zajebistym kacu ze zlotu w Szklarskiej. Młody byłem i głupi. Polezałbym jeszcze dzionek i wracał po bożemu. Dobrze że nie miałm jakiejś kolizji bo mialbym poważne kłopoty. Ja trzymam się zasady że jak piję to już nie jadę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...