Skocz do zawartości

FIRMA TSCHUL


krzysiek_suzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mozna obejrzec/przymierzyc ciuchy tschula w Warszawie?

 

Obejrzec mozesz zapewne w kazdej warszawskiej cafe'jce internetowej gdy wejdziesz na strone Tschul'a, z przymierzeniem moze byc wiekszy dylemat.

 

Tschul jest generalnie sprzedawany wysylkowo aby ominac marze dealerska.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzieki. Do motobajzlu jeszcze daleko chyba.

 

http://tschul.pl/

 

Jimi zadzwon do nich...ja dostalem namiar na ich"kolege" co sprzedaje je w okolicach Pruszkowa.

Pozwolil przymierzyc,pomogl dobrac rozmiar a i ceny nizsze niz na stronie :lalag:

Sprzedaja rowniez przez allegro :smile:

 

798-828-302 tutaj jego nr.Dzwoń po 16-ej :)

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś jakieś doświadczenie z kurtką model 820.Potrzebuje coś na wiosnę i jesień ,bo stare skórki już nadają się na śmietnik . Arlen ma perforowaną skóre na rękawach i pi*dzi jak cholera,więc muszę to zaklejać ,ale już mnie to wku....rza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 820 od dwóch lat i jestem z niej zadowolony. Oczywiście ma swoje mankamenty a zwłaszcza totalnie źle wszyste kieszenie na ochraniacze. Protektory były wszędzie tylko nie tam gdzie powinny, na szczęście igła z nicią rozwiązały ten problem. Skóra z której wykonano kurtkę jest gruba i dość twada w związku z czym czujesz się na początku jak robocop. Szwy nawet po 20 metrowym szlifie nie noszą oznak uszkodzenia. Wstawki z materiału w wewnętrznej części rękawów zapewniają dobrą wentylację latem, ale w czasie chłodnych dni jest to uciążliwe. Kurtka testowana w czasie deszczu daje dobrą ochronę, nawet tekstylne wstawki nie przemokły.

 

Kurtała ma "fabryczne" protektory na łokcie, może się niewygodnie latać na VTX, bardziej chyba na turystyczno-sportowy motocykl ją robili.

Edytowane przez YaroZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

panowie sory za archeologie ale mam pytanie odnosnie jakosci ochraniaczy w kombi tschula, czy to prawda ze sa miekkie?jak na rower ? Czy w spodniach w kombi np. model 737 sa protektory napiszczel ? Pozdr

 

/// Bylem dzis przymierzac w Gdanskim sklepie tschula kombi 727(lub 737 nie pamietam) i jakis tam jeszcze model, i jestem w szoku. Po tych przymiarkach jechalem do kilku 3miejskich sklepow- W im nie maja NIC, w bemotor maja 1 model w moim rozmiarze wogole mi nie lezal i jakoscia nie powalal, w motoakcesoria to wogole nokoment. Kombi tschul lepiej mi lezalo niz alpina,skyke a jak zobaczylem na probikera to smiac mi sie chcialo ochraniacze to mialem takie w podstawowce dolaczyli mi do rowera. Powiem tak ze akurat ja bede kupowal tschula bo za taka kase jest mega mega. Twarde ochraniacze(jedynie nie podobalo mi sie rozwiazanie z ochraniaczem nog tj brak dlugiego ochraniacza piszczela, ktory z kolei nie jest niezbedny bo mam wysokie buty.) super mi lezal wlasciwie jak na mnie, dobre materialy naprawde jestem w szoku. Zarowno w spyke i w alpinestars spodnie wogole mi nie lezaly ochraniacze gdzies tam z kolan powedrowaly na piszczel ogolnie porazka. Jakoscia jakos tez mnie nie przekonali. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...