Skocz do zawartości

FIRMA TSCHUL


krzysiek_suzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE>SPRZEDAJE ODZIEŻ TEJ FIRMY!!!

 

ZAINTERESOWANIE TEMATEM JEST SPORE I POSTARAM SIE ODPOWIEDZIEĆ NA WSZYSTKIE ZADAWANE PYTANIA.

 

POZDRAWIAM

 

 

 

no to coś słabo się starasz z tymi odpowiedziami........................... :biggrin:

urlop masz w interesie czy jak :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to popierdólka a nie sprzedawca,totalny nieprofezjonalizm,zupelnie jak e-milia2006 na allegro z kombinezonami tschula. ja jak robie jakis interes na necie to sprawdzam codziennie 2 razy maila,forum i co ino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekend jest przecież

może ma jakieś balety :icon_mrgreen:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś się biedakowi stało, ...........a my tu tak obcesowo po nim, bez krępacji absolutnie............

 

czekać może trzeba grzecznie............., no i cierpliwie...............

 

e to by sie chyba ktos odezwal tutaj kto od niego zakupil,ale cos takiego sie nie stalo.A brak profesjonalizmu bije juz w pierwszym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja mam 2 czesciowe kombi TSCHULa i nie narzekam. Jedyna wada to taka, ze na kolanach jest jakby za duzo materialu (ochraniacze sie nie przesowaja) i slidery sa na takiej jakby faldce. W momencie dotkniecia asfaltu caly slider troche sie cofa. W niczym to nie przeszkadza, ale fakt jest faktem. Chociaz moze to moja wina. Troche cialka sie odlozylo tu i owdzie. Musialem wziac taki rozmiar w jaki sie zmiescilem. Moze gdybym byl szczuplejszy i kombi mialo by mniejszy rozmiar, to wszystko bylo by ok. Ale nie wymagajmy cudow. W Alpinie tez sie cos takiego moglo stac. Tak to juz jest, jak ciuchy sa szyte wg rozmiarowki. Zeby kombi lezalo idalnie, trzeba by je szyc na miare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja mam już drugi Kombinezon tej marki,pierwszy sprzedałem bo był na mnie za mały.Teraz śmigam w modelu 727 i jest jeszcze lepszy od poprzedniego (303).Jeździłem w nim w zimie przy plus 5 i w lecie,powiem tak dałem za niego ponad 1100 zł i jestem bardzo zadowolony,przede wszystkim jakość wykonania jest na naprawdę wysokiej półce porównywanie np z Probikerem nie ma sensu,mam kurtkę ArlenNesa wiadomo,że to wysoka półka,mimo to naprawdę Tschul nie ma się czego wstydzić,skóra,szycie,zamki YKK,nic więcej nie ma sensu dodawać.Za tys.złotych moim zdaniem nie ma konkurenta.

Edytowane przez michaelgsx-r600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...