Skocz do zawartości

FIRMA TSCHUL


krzysiek_suzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Wejdz na strone: www.tschul.de

 

jeden przykład: rękawice utiki hehe szyte tak gdzie rekawice tschul : róznice brak napisu utika sa identyczne> buzery> zbroje to samo > brak napisu utika, zbroja ufo > to samo na mojej jest napisane Tschul. szyte w tym samym miejscu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE>SPRZEDAJE ODZIEŻ TEJ FIRMY!!!

 

ZAINTERESOWANIE TEMATEM JEST SPORE I POSTARAM SIE ODPOWIEDZIEĆ NA WSZYSTKIE ZADAWANE PYTANIA.

 

POZDRAWIAM

 

Z czego wykonane sa napisy na kurtkach? Czy sa to naszywki czy tylko druk? Interesuje mnie model 806. Napisz cos wiecej o tej kurtce. Moze jakies zdjecia poza tymi z allegro? Moze byc na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item158418836_promo...ul_bcm_1zl.html

jestem posiadaczem tej kurtki, pod wzgledem wygladu dla mnie bije na glowe konkurencje, jedynie arlen ness podoba mi sie bardziej ale tez cena jest nie porownywalnie wyzsza, szycie jak i jakosc skory b. dobra, wada sa zdecydowanie latajace wewnatrz ochraniacze, szczegolnie te na barkach, przeszkadzalo nieco zapiecie na rzep pod szyja, ale juz sie ulozylo i nie obciera, napisy sa gumiane, przyszywane. W tym przedziale cenowym wg. mnie jeden z lepszych produktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

krzysiek_suzi

sadze, ze powinienes opisac poszczegolne modele kombinezonow i kurtek. poprostu napisz czym sie roznia, bo jest troche tych modeli i na pierwszy rzut oka wygladaja tak samo, tyle ze w inne wzorki; a wiem ze w jednych jest perforowana skora, w drugich z kolei material. oprocz tego powinienes napisac jak wygladaja te naszywki 'tschul' i '36', mysle ze wielu uzytkownikow chcialo by sie ich pozbyc, napisz jak sa przymocowane, czy mozna je nadzwyczajniej odpruc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy zakupił ktoś z Szanownego Forum kombinezon 2-częściowy Tschul???? jaka jest jakość wykonania tych kombi???? cena jest rewelacyjna w porównaniu z Alpinestars i innymi..... czy niska cena nie idzie przypadkiem w parze z niską jakością wykonania???? pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy zakupił ktoś z Szanownego Forum kombinezon 2-częściowy Tschul???? jaka jest jakość wykonania tych kombi???? cena jest rewelacyjna w porównaniu z Alpinestars i innymi..... czy niska cena nie idzie przypadkiem w parze z niską jakością wykonania???? pozdrawiam....

Niesty cena =niska jakość jeżel produkty tschul sa w klasie jakościowej utiki to odradzam utika to g*wno które np w przypadku zbroi w ogóle nie spełnia swojej roli mój kumel połamał zebra z utika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie! żaden strój nie chroni przed złamaniami, a jedynie przed otarciami i uszkodzeniami naskórka.

 

A teraz koledze krzyśkowi trochę nabruzdzę i mnie przestanie lubić, ale powiem, ze na aukcjach na niemieckim e-bay'u często można te stroje za grosze kupić. Sam sie nie zastanawiałem czy tak nie kupować i nie sprzedawać tu na allegro.

 

mam nawet link do sprzedawcy zajmującego sie na e-bayu wyłącznie Tschulami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie! żaden strój nie chroni przed złamaniami, a jedynie przed otarciami i uszkodzeniami naskórka.

 

A teraz koledze krzyśkowi trochę nabruzdzę i mnie przestanie lubić, ale powiem, ze na aukcjach na niemieckim e-bay'u często można te stroje za grosze kupić. Sam sie nie zastanawiałem czy tak nie kupować i nie sprzedawać tu na allegro.

 

mam nawet link do sprzedawcy zajmującego sie na e-bayu wyłącznie Tschulami.

 

 

 

Życze powodzenia:):biggrin::)

 

POZDRAWIAM

 

Niesty cena =niska jakość jeżel produkty tschul sa w klasie jakościowej utiki to odradzam utika to g*wno które np w przypadku zbroi w ogóle nie spełnia swojej roli mój kumel połamał zebra z utika.

 

 

 

Czesc

 

Utia to gó...o za sam wygląd hehe.Wiesz cena:

cos ci wtłumacze.

 

Czemu kombinezony alpiny kosztują 2,5 tyś:biggrin: bo sklepy mają narzut 150% czyli kupuja je po tysiąc,jak bys kupił je tam gdzie szyją to bys zapłacił koło 100 $ wiec sobie dalej dopowiedz.Po 2 firma wchodzaca na rynek nie moze sprzedawac kombinezonów za 2 tyś złotych.Jak ta firma bedzie miała 10 lat i dobrą renome ile beda kosztować??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życze powodzenia:):notworthy::)

 

POZDRAWIAM

Czesc

 

Utia to gó...o za sam wygląd hehe.Wiesz cena:

cos ci wtłumacze.

 

Czemu kombinezony alpiny kosztują 2,5 tyś:bigrazz: bo sklepy mają narzut 150% czyli kupuja je po tysiąc,jak bys kupił je tam gdzie szyją to bys zapłacił koło 100 $ wiec sobie dalej dopowiedz.Po 2 firma wchodzaca na rynek nie moze sprzedawac kombinezonów za 2 tyś złotych.Jak ta firma bedzie miała 10 lat i dobrą renome ile beda kosztować??

 

Pozdrawiam

prawda ze płaci sie za znak towarowy bardziej chodzi mi o to ze te tanie firmy produkuja ta odziez z kiepskiej jakosci materiałow a jesli chodzi o narzuty to nie wieze zeby kto kolwiek sprzedawał charytatywnie bo kazdy musi zarobic a istnienie drogich produktów np. powoduje to ze te firmy chca upodobnic swoje produkty do innych marek i takze je dobrze sprzedac. A wracajac do tematu utiki to biorac pod uwage moje doswiadczenia w enduro wiem ze to K*pa która nie chroni przed niczym i paru moich znajomych sie o tym przekonało zreszta my mamy możliwośc bo jezdzac na dziko drogami których sie niie zna przynajmniej raz na sezon sie jakas gleba przytrafi z tad moja opinia . A co do e-baya niemieckiego powiem tak ze bywa różnie z zakupami tam pare rzeczy tam kupiłem i powiem szczeze ze nie jestem zadowolony z kontrachentów

moze tak trafiłem

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niedawno kupilem kurteczke wlasnie tschula skorzana, dobra skorka tylko wlasnie te ochraniacze sie przemieszczaja poza tym wszystko ok.

 

A tak przy okazji to moze cos doradzicie:

 

Po poradzie dopasowalismy rozmiar L 50 , tak polecalo wiekszosc osob ktore oferuje kurtki przez internet.

Po rozpakowaniu pierwsze wrazenie superrr, po przymierzeniu troche zaskoczenie bo taka mocno dopasowana jest, ze przednia czesc ledwo zakrywa pasek, tylnia czesc wiadomo troche nizej, na siedzeniu na motocyklu tyl sie troche unosi i tez nachodzi tylko na pasek. (pewnie jakies spodnie skorzane by cos pomogly bo by sie z zamkiem spielo) No i z calym wyposarzeniem (ochraniacze) to ograniczone ruchy sa. One takie sa czy lepiej by bylo wieksza wziac (czy wieksza by byla za duza i tez by cos nie pasowalo mi?)

Nie mialem jeszcze okazji sie przejechac jak tam aerodynamika dziala :bigrazz:

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Dobry-1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do - Krzyśka

 

Szkam na sezon kombi dla siebie i mojej piekniejszej części ( i chyba bedzie to Tschul bo cena kusi)

 

możesz powiedzieć jak rozmiarówka Tschul ma sie do np rozmiarówki Akito

 

idealnie pasuje na mnie kurtka skórzana Akito size L/52

 

jaką w takim razie wybrać z Tschula :banghead:

 

 

i jak u ciebie z wymianą jak trafi sie rozmiarowe pudło i bede wygladał jakbym latał w waciaku :)

albo gacie beda piły jakby wlazł w stringi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...