Skocz do zawartości

... -=*wOOdstock 2007*=- ...


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imprezka w miare udana jak na pierwsze spotkanie, a szczególnie warto było przyjechać na T.O.N to dopiero był power, szczerze mówiąc wiekszego gnoju jeszcze nie widziałem w życiu... bo według mnie brakowało śmietników/worków na śmieci, potem apelowali żeby pomóc sprzątać ciekawe w co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka w miare udana jak na pierwsze spotkanie, a szczególnie warto było przyjechać na T.O.N to dopiero był power, szczerze mówiąc wiekszego gnoju jeszcze nie widziałem w życiu... bo według mnie brakowało śmietników/worków na śmieci, potem apelowali żeby pomóc sprzątać ciekawe w co

A ja ci powiem, że na każdym juwenaliach jest większy gnój. No może aromat unoszący się z okolicznych lasków na Woodstock był nie do podrobienia :cool:.

Przyjechałem specjalnie na AcidDrinkers i się nie zawiodłem. Chłopaki grali długo i ładnie, a mnie jeszcze przynajmniej przez dzień będą bolały zakwasy (kark + tricepsy, w młynie pod sceną trzeba ich trochę poużywać żeby zostać w pionie) :clap: . No i jeszcze warto wspomnieć o sobotnim koncercie, kiedy chłopaki z ASP (Raduli, Pilichowski) pokazali jak się gra. Szkoda, że tak szybko skończyli.

Za to niedziela była słaba, bo cały dzień trzeźwiałem... dopiero po 19. spadło mi do 0.2... a później jeszcze do Wrocławia naginać...

Kto na Woodstocku nie był niech żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez udalo mi sie dotrzec na tegoroczny przystanek. Muza - super.

W drodze z pobliskiego intermarche gdzie byla promocja na Tatre (jedna swiezutka zgrzewke wypilismy na pobliskiej laweczce czekajac na kumpla z trasy) glowny kierownik pomylil droge i musielismy sie przedzierac przez tlum od strony bandżi :cool: (ale sprzegla jeszcze nie trzeba robic).

 

Kto ma to dawac jakies fotki itp.

PS. Widzial ktos tego panka ubranego tylko w kokardke przywiazana do

tego, no .... ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez zaliczylem tegoroczny woodstock ale nie motorem chociaz az tak bardzo tego nie zaluje bo cala reszta byla zajebista.

 

BTW.Tego kolesia z wstaza widzialem bo obozowal niedaleko naszych namiotow.

A to byla ta wstazka co rozdawali "Nie biore jestem OK".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka zaje-sta! :icon_mrgreen: nie zaluje ze nie pojechalem na moto, takiej biby w pociagu wzyciu nie widzialem :icon_razz: wsumie zaczolem pic o 23 w czwartek a skonczylem ok 15 w niedziele:) na poczatku jak to zobaczylem to pomyslalem ze chyba mnie to przerasta, ale potem bylo poprostu wspaniale, amnesia na miescie-mozna bylo pic i palic gdzie sie komu podobalo :biggrin: zastanawialem sie gdzie sie podzialy wszystkie dresy :biggrin: chyba pouciekali z miasta:D albo dostali azyl w dyskotekach :bigrazz:

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.woodstock2007zlot.jpg.pl/?292772,21901,535330

 

hehe -a nie masz z przodu?? :)

 

 

są i fotki u boanergesów

http://www.boanerges.kdm.pl/?fotki&g2_itemId=3089

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...