Skocz do zawartości

... -=*wOOdstock 2007*=- ...


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(..)

vmax-r a BOXER`y w tym roku planują zakończenie sezonu ? Faktycznie kojarze te Maxie z zeszłego wood , w sobote wieczorem też przyjechali niemcy na fajnym Vmaxie , szeroki ster , wypieprzony tylny błotnik i moto odrazu jakies takie hmmm ... ostrzejsze :P (nie bede wspominał o szpecącej tablicy rej. wielkości drzwi od stodoły ;) ) Pozdro

 

BOXERy plaanuja, planują... parada ma być wyjątkowo dłuuga z atrakcjami krajoznawczymi... :)

A tablice rej. w niemczech dławią/kastrują moc silnika, hehehehe :)

 

Do zobaczenia na woodstock-u! ;)

 

p.s: nie doczytałem chyba nigdzie... ktoś wie kiedy i o której parada woodstockowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam L4 na 3 dni :jupi: , jade dzis w nocy pociagiem, będe w piątek Was poszukiwał w okolicach strzeżonego :icon_twisted:

 

A moze ktoś z 4um też sie wybiera dzisiejszym dodatkowym pociagiem 20.43 z Krakowa ??

Edytowane przez Rozio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takze z wroclawia lece, ale w piatek po poludniu albo sobota rano

Ja planuję z kumplem wypad z wrocławia w piątek po południu. Van_han - nie wypaliło w Tychach (tzn. byłem, ale się wódki nie napiliśmy) - na woodstocku trzeba to będzie nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s: nie doczytałem chyba nigdzie... ktoś wie kiedy i o której parada woodstockowa??

 

 

Doobra, już wiem.

Rozmawiałem z ROMKIEM z Boenerges i poinformował mnie,

że parada woodstockowa jest w sobotę o 13:00 - 13:30.

 

Ponadto zlot będzie obfitował w wiele atrakcji...

 

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru lat co roku jest ostatni i w tym roku znowu była o tym mowa.

zgadzam sie z Tomkiem w 100% , co rok jest ostatni i jakoś zawsze jest następny , jeśli WOŚP ma grać do końca świata i o 1 dzień dłużej to Wood ma być organizowany tak samo długo :) Pozdro i do zobaczenia na imprezie piwem i winem płynącej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj nie dałem rady -będę jutro :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zimno pewnie w nocy :icon_twisted: bo byłem w sobotę zaczynając od parady.

Miałem w miarę blisko więc wieczorem wracałem do domu.

 

Impreza ogólnie chyba lepsza niż w zeszłym roku.

Akademia piękna, ludzie z gliny, darmowe przytulanie, harehare... walki wojów, ciacho jubileuszowe.

 

Było fajnie - jak to ma byc ostatni Woodstock to załamka :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie było Ok , ale stwierdzam , ze jeśli to nie będzie ostatni wood (mam nadzieje , ze nie ) to już niczym innym niż motocyklem tam nie jade , jak dla mnie to nie ma sensu... Jeśli za rok znowu coś by sie ze sprzętem stało to poprostu nie jade ... Ogólnie z imprezy pozytywne wrażenia , w nocy faktycznie zimno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imprezka ok

pogoda dopisała

pierwszy raz widziałem koncert o świcie :P acid drinkers dali naprawdę zajebisty koncert a skończyli jak było już zupełnie jasno

coma też dałą radę

 

dużo motocykli w tym roku, parada troszkę krótka, także pałkarze co ją prowadzili robili to chyba pierwszy raz bo niektóre sprzęty miały prawo się zagotować

fajne konkursy, przeprowadzone szybko, sprawnie

ma ktoś jakieś foty z parady?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...