Skocz do zawartości

CZ 350


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do Was pytanie, czy opłaca sie zamienic simsona enduro z papierami an cz350 z papierami w stanie ponoc niezłym? (13 tys.)I jakie sa wasze opinie o tym motocyklu, jak jest z czesciami (ceny), awaryjnoscia itp?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie popełaniaj takiego błędu

simsony z tego co wiem chodzą po ponad 1000zł

jeśli twój jest w wersji enduro (fabrycznie-rama z zastrzałem) i jeśli jest w bdb stanie możesz dostać za niego nawet z 1500zł

jeśli tyle dostaniesz to masz już na 3 sztuki CZ 350!!!!!!!! :!: a jeśli nie to starczy Ci co najmniej na 2 szt :D

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam simsona fabrycznie enduro, tylko silnik inny. mysle ze wart jest koło 1000 nie wiecej... co radzicie? jakie sa te cz, duzo sie grzebie, czesci na rynku jakies sa??

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesci z tego co wiem to wiekszosc pasuje od Jawy, bo to prawie to samo jest, a z awaryjnoscia to zalezy na jaki model trafisz, powiem Ci tylko tyle, ze CZ350 to fajny motorek jak jets sprawny, mi niestety nie udalo sie trafic na zadbanego ....

ale nie lepiej byloby sprzedac simsonka i kupic CZ??j eszcze by Ci kasy zostalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To zalezy:

Cz pojemność 350 ccm, wiecej KM, większa, lepsza do szybszej jazdy i dalszej.

Simson zapewne mniej awaryjny, wiecej wart w PLN, mniejsza moc.

Ja bym zrobił tak:

Sprzedał Simsona za 1100 założmy i kupił CZeśke.

A racja racją, CZ sa bardzo awaryjne, wszytskich właścicieli których znam narzekaja na te sprzęta...ale to zależy w jakim stanie są CZ.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jak wiekszosc sprzedac simsona kupic cz jest to super motocykl a wszystkie naprawy mozna zrobic samemu nie trzeba latac po warsztatach ja mam Jawe 350 model 634 a wiec to samo co Cz moze prawie i silnika ten sam, zuzycie paliwa na poziomie 4.5 l awaryjnosc zerowa a jak grzebie to z tego powodu ze nie mam co robic :( :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Cesię 350 i b. miło wspominam (chociaż czasem miała humory i paliła na pych). Da sie tym całiem fajnie jeździć i gdy zadbasz o sprzęt dalsza traska niestraszna. Mój palił b. przyzwoicie (że się pochwalę 8) ) - 3,8l. przy ok 80 km/h. Trzeba był tylko często ustawiać zapłon, żeby tak paliła (spr. banalna, po jakimś czasie zajmuje po minucie na cylinder :lol: ). Żadnej poważniejszej awarii w trasie. Myślę, że wynalazek nie jest tak zły jak sie powszechnie sądzi. Ja raczej bym zamienił, tylko wyciągnął za Simka więcej, żeby mieć tzw. św. spokój z dokupywaniem części do CZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam' date='

Może to minimalizm z mojej strony, ale czy nie lepiej podmienić Simka na ETZ 150. Może się udac. W najgorszym wypadunku opchnąć Simka, nieco dołożyć i łyknąć Et-kę...

Gruss!

I.[/quote']

 

 

To by było najbardziej optymalne rozwiązanie.

W ETce masz jeden cylinder wiec mniej problemów, masz elektron. zapłon więc nie ma mowy o platynkach a One w CZ są szczeglnie awaryjne.

Jeżeli chcesz coś szybszego, to ja polecam naprawdę sprzedać simka i kupić MZ 250 lub 150. Powodzenia.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cz bardzo mi sie podobaja ale nie zamienial bym sie juz raczej takie rozwiazanie jak proponowal ktos przedemna jak bys sprzedal swojego simsona za 1000 zl to bys sobiekupil Cz 350 w stanie no pewnie bdb i jeszce duuzo czesci! A motocykl mi sie podoba ma fajny klasyczny wyglad niezla moc fajny odglos czesci sa w miare dostepne no itanie a pozaym tez juz ktos o tym wspomnial duzo albo pasuje abo mozna przerobic aby pasowaly od jawy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zmienial. Moj qmpel mial czesie 350 i bardzo duzo palila, potrafila mu spalic 6 przy jezdzie nie przekraczajacej 100. W sumie 100 to tylko raz lecial. Jak jusz to sobie etke kup albo jawe sport.

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesia to jest sprzęt zajebisty. Uważam że ma klimat nieporównywalny z jawą i MZ (ale to tylko moje zdanie). Sprzedaj Simka i kupuj czesię, jak lubisz trochę przy moto pogrzebać to remont zrobisz za grosze. Dobrze zrobiona czesia (bez żadnych bajeranckich tuningów) wcale dużo nie pali i spokojnie jedzie prędkością przelotową 100-110. Zajrzyj na www.cz350.prv.pl

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...