Skocz do zawartości

Odblokowanie CBR F3


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest zdławiona CBR F3 w niemczech do mocy 98KM?? Wiem ze nie odczuje żadnej różnicy po odblokowaniu bo kwestia kilku koni w 10 letnim silniku to jest sprawa zużycia, ale chciałbym poznac metode oddławienia CBR do pełnej mocy. W jakich przedziałach cenowych oscyluje koszt oddławienia?

Pozdro :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dowodzie mam 72KW i pojazd jest z niemcowni, a tam 90% motocykli o poj 600 ma 98KM.Chyba sa jakieś przepisy czy znizki zalezne od mocy, nie wiem dokladnie. Ja nie chce jej oddławiac, bo nie bede pol motocykla rozbieral dla 7KM. Nie jeżdze po torze, ani nie mam takich umiejetnosci zeby nawet te 98KM wykorzystac. Pytalem czysto teoretycznie czy moze ktos wie cos na ten temat lub oddławiał F3.

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak konkretnie twoja Cebra może byc dławiona,

ale z własnego doświadczenia mogę ci podpowiedzieć ogólnie (teoretyzując) jakie patenty mogą być stosowane:

-przewężenia na króćcach ssących

-dysze paliwowe podwymiarowe

-iglice innego kształtu

-sprężyny nadprzeponowe innej twardości

-jeden ciekawy patent z modułem zapłonowym polegający na wyprowadzeniu z modułu danego kabla i podłączenie go do minusowej klemy akumulatora

-możliwe przewężenia między kolektorami a głowicą

Jak chcesz wiedzieć dokładnie to najlepiej poszukać na jakim niemieckim forum, powinni mieć dokładną dokumentację rocznikowo-numerową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za nieszczęście aż 7 KM uciekło i co teraz . A jak sprawdzić jak mój licznik pokazuje tylko do 180 i nic dalej :biggrin: :cool: Mati jak możesz tak mówić przecież jazda tak ograniczonym moto to zadna przyjemność :crossy: :lalag: :D strasznie mi wstyd jeździć takim słabym motocyklem :) :notworthy: teraz dresy się ze mnie śmieja że mam taki słaby a jego motór ma więcej :crossy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za nieszczęście aż 7 KM uciekło i co teraz . A jak sprawdzić jak mój licznik pokazuje tylko do 180 i nic dalej :biggrin: :crossy: Mati jak możesz tak mówić przecież jazda tak ograniczonym moto to zadna przyjemność :biggrin: :biggrin: :biggrin: strasznie mi wstyd jeździć takim słabym motocyklem :banghead: :wink: teraz dresy się ze mnie śmieja że mam taki słaby a jego motór ma więcej :notworthy: :icon_biggrin:

Qrde jak ja bym tyle koni stracił to bym się załamał :biggrin: (wszystkich mam z 10 niecałe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...