Skocz do zawartości

Treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że to r1 było i cbr125 faktycznie też tam padło. A mi na psyhice ten cement na wiekszości toru strasznie siedział - widziałem ten porozlewany olej zanim jeszcze posypali, wiem ile tego było i nie moge sie przełamać żeby po tym normalnie jechać. A tak BTW - oni to posypują cementem "gorażdże" najzwyklejszym z worków po 25 kg. Mam nadzieję, że MMP to rozjeżdżą dokumentnie i wszystko do normy wróci.

Pozdrówki

tego z cbry to szkoda chłopaka bo nie z własnej winy wyglebił , miał pecha trafił na debila, co do cementu to mam to samo , blokada. Wątpliwe żeby po MMP tor był w lepszej kondycji, przypomnij sobie czerwcową runde .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, rowniez dzisiaj bylem na torze jak zwykle od 3 tygodni!! Gleby byly obfite!! Nawet przerwany trening był!!! Mam pytanko czy ktos wie gdzie mozna znalezc jakies zdjecia z dzisiaj?? Bo widziałem, ze duzo osob latało po krzakach z aparatami, a nawet na wyjsciu na prosta mieli kamere i tam siedzieli, wiec bylbym wdzieczny za odpowiedz!! Dzisiaj wykrecilem 2:18,1 wiec jak na 125 bez owiewy i na zwyklych oponach z 2000 roku to nie narzekam :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

 

Przyłączam sie do pytania, może ktoś ma jakies namiary na fotki lub wrzuci gdzieś filmik

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli wszystko się ułoży i pogoda dopisze to w poniedziałek znów się pojawię w Przeźmierowie :icon_twisted:

Mam tylko nadzieję że po Grandysach tor nie będzie zasypany cementem tak jak na początku miesiąca.

 

Po grandysach tor pozostał czysty - lecz po nas jeździły jeszcze samochody, przeniesione z remontowanego toru w Kielcach. Oczywiście jest coraz więcej fałd. Te na wyjściu z dużej patelni i z prawego niemieckiego, na wyjściu na prostą start-meta już pewnie znacie - cały czas się powiększają, nowością są powoli tworzące się nowe fałdy przy wejściu na dużą patelnie. Ciekaw jestem za ile(naście?) lat ponownie zrobią nową nawierzchnię. Tak na marginesie, do listy wqurzających "nawierzchniowo" miejsc dodałbym: dołek w trjektorii wejścia w szybki prawy i dziwne garby z asfaltu na 3 (lewy za sławiniakiem) i na wyjściu na prostą pod mostkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowością są powoli tworzące się nowe fałdy przy wejściu na dużą patelnie

Znaczy co? od hamowania asfalt się zwija :banghead: A moze niepotrzebnie hamujemy przed patelnią? :cool:

 

i na wyjściu na prostą pod mostkiem.

 

Coś o nich wiem... Nigdy wcześniej nie jechałem tak szybko po trawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Plastiki poszły i ogólnie kosmetyka prawej strony , podziurawione kombi . Wracałem na lawecie , bo nie gasła kontrolka oleju . Tu wielkie dzięki dla ludzi z Wrocławia za zholowanie motonga do domu .

Ostatecznie okazało się, że dekielek silnika wgniótł się trochę i dotknął kabelka od czujnika ciśnienia oleju .Tak więc z silnikiem wszystko ok .

 

Niestety nie wiem , czy prawdziwym powodem ślizgu przodu było nadużycie hamulca , czy może zanieczyszczenie nawierzchni . Wcześniej wyczuwałem kiedy przód zaczyna puszczać hamując w pochyleniu , a tu zupełnie nagle - bach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos chcial wiedziec to w gixerach 600 i 750 k4-k5 sa takie same skrzynie biegow pod wzgledem przelozen wiec mozna smialo walic swapy jakbyco. podejrzewam ze w nowszych modelach tesz. pozdro

 

i ch*j.poprosze przeniesc posta do tematu gixercup.pozdro:)

Edytowane przez pozdro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...