Skocz do zawartości

Do wszystkich posiadaczy rusków


Paolo350
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Podpadam pod posiadacza ruska , wiec wrzucę kilka fotek mojej Kaśki.

 

Póki co prace mechaniczne ograniczają się do zaszpachlowania dziur w obudowie lampy, wymienionej elektryki, wymianie oleju (ze skrzyni po poprzednim właścicielu poszła woda....dobre pół litra) , była próba uszczelnienia kranika ale nieudana - drugie podejście będzie radykalniejsze i jeszcze jakieś tam drobnostki. Pierwsze zdjęcie przed odświeżeniem maszyny, reszta to wynik intensywnej pracy mojej żony i mojej.

 

Cudów nie ma - ale my ten sprzęt pokochaliśmy :icon_eek: .

 

Foto - po zakupie.

 

Foto - stan obecny.

 

K-750 - pozostałe fotki.

 

pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem pokazać dwa motocykle:

iż - 56 (końcówka renowacji) - wałek kopniaka do wymiany- 1961r. remont generalny- czas trwania 9 miesięcy;p

http://images26.fotosik.pl/53/700d87c6eb06eff1.jpg

http://images25.fotosik.pl/50/ae4608c61c8f2b40.jpg

K-750 -1963 rok- kupiona od ruskich, pomalowana farbą nitro przez nich w ramach akcji "nudy". Po wymianie cewki i stacyjki zagadała. Metaliczny dzwięk było słychać w lewym garze, więc wyregulowałem zawory, ale nadal słychać. Motocykl przygotowany do remontu który zaczne w październiku. Na słynnych poldowskich tłokach od 1600 będzie śmigać.Mały filmik z odpalenia:

http://www.youtube.com/watch?v=-Uxzlh04bCc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

he he... zdjecie jest tak wyciagniete w programie ze glowa mala- chmury to 2 bajki.. :biggrin: dla przykladu :

 

http://img106.imageshack.us/img106/2162/uralecmn5.jpg

 

 

no i mowie samo za siebie :biggrin:

tiaa.. a na forum straszna chj...

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie badz nawiedzony.. podczas wojny nie jedna armia miala wiele na sumieniu.

No nie ,sorry. Rozumiem zachwyt niemieckim przemysłem z tamtego okresu. Ale stwierdzenie ze wojna to wojna i taka se jedenostka to tak jak inne w innych armiach to pojechałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Gosiu w sprawie zbrodni wojennych bede nawiedzony, słyszałas cos o masakrze w Oradour?To we Francji, fakt ze francuscy partyzanci nie okazali sie honorowi dla niemców nie usprawiedliwia wystrzelania lub spalenia żywcem 642 cywilów w tym 207 dzieci, no cóz, mozna powiedziec-to było dawno-wojna, ale sa rzeczy o których nie wolno zapomniec, bo potem okazuje sie ze Oswiecim to polski obóz gdzie polacy mordowali tylko żydów, ale kto dzisiaj wie czym był Oswiecim. Dobra koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiedzialm ze to temat, w ktorym nie poruszamy tamtych cholera czasow!

 

mnie denerwuje tylko jedna rzecz u ludzi- "zyja tym co bylo zamiast tym co jest" chwilami to duzy blad. niekoniecznie w sprawach militarii.

 

i dajcie spokoj, blagam! przeciez to nie jest nawowywanie do faszyzmu.

a ch*j!

ja bede miec ruskie oznaczenia i obchodzi mnie to tyle, ze dobrze sie zaprezentuje.

 

granat sorry, ale naprawde tu sie mija "podobanie sie i styl" z historia, ktora rhotaxxowi nie jest obca.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ;) twoje poczucie humoru zawsze bylo w deche.. :)

 

 

a nabijaj sie nabijaj.. i tak doskonale wiesz co mialam na mysli ;)

 

juz?

no dobra.. temat sie ciagnie jak guma od majtek, ale zadnych zdj nowych nie widu ani slychu...

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...