Skocz do zawartości

Do wszystkich posiadaczy rusków


Paolo350
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie kapuje oO.Moze dla tego ze nie mam :( . Chciałeś sie pochwalić jakimś tytułem?

A janosikkk toś sie pochwalił. Uderz do karolagi za te osiągniecia jakiś tytulik naukowy na pewno chetnie przyzna. :)

Tka chętnie przyznam ale tobie tytuł......

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pff...

to co tu bawisz? :)

 

za te kiedys pewnie zrezygnujesz z z ruska bo bedzie za drogi.. :)

 

Goska

 

Eee tam , za często zabieram kumplowi emke coby se polatac poza miastem :D

 

To nie kapuje oO.Moze dla tego ze nie mam :) . Chciałeś sie pochwalić jakimś tytułem?

A janosikkk toś sie pochwalił. Uderz do karolagi za te osiągniecia jakiś tytulik naukowy na pewno chetnie przyzna. :)

 

 

Tka chętnie przyznam ale tobie tytuł......

 

pozdrawiam

 

Panowie luzujemy zwieracze bo tu strasznie spieta atmosfera sie robi :P

Pozdro.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jezdzi se po niemczech mój sprzęcior. Ewidentnie podpieprzony na zamówienie.

Skrzynie miałem od kachy bez wsteka a tak czy inaczej tego manewru nie znałem :)

Akcja jak już pisałem zdarzyła sie 2 lata temu takze ból i rozpacz nastepnym sprzetem już wywiałem z bani :icon_biggrin: .

Ale kiedys kupie se rucholca i go zrobie , identyko jak miałem rama od kachy , serducho od urala m-67 z alternatorem , musze sie jescze zastanowic nad zestawem wózek boczny z napedem :cool: .Teraz nie ma czasu tym bardziej ze chce mi sie "toczyc" na sprzetach posiadajacych tak ze 100KM lub więcej :icon_biggrin:

Ty wez i co jakis czas udeżaj na gliny co sie dfzieje z moto, bo i do nas wchodzi unijny centralny rejestr pojazdów utraconych i takie rzecy beda wypływac bo podejrzewam ze niemiec se kupił mało swiadomie myslac ze nikt nie bedzie ze wschodu szukał i moze sie zdziwic, tyl;ko trzeba łazic za tym moze sie kiedyz najdzie, koles po 6 latach na bajzlu w łodzi znalazł swojego krossa walnietego:-)Cuda sie zarzaja, moze wiesz gdzie jezdzi? to odbijemy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stało się. Od niedawna znaczy od paru dni stałem się posiadaczem wymarzonej Mki z koszykiem :icon_biggrin: . Motor kwalifikuje sie do kapitalnego remont. Głównie zawieszenie przód i tył oraz silnik. Motor jest kompletny i na chodzie ale silnik stuka i grzeje sie niemiłosiernie :wink: . Jazdy próbne z koszem i solówką zaliczone. :biggrin: Jedynie przednie lampa jest nieoryginalna (od uralca) ale z czasem i to wymieni się :wink: reszta to oyrginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto zdjecia mojego szrota. Wreszcie przydał mi się hełm niemiecki oraz puszka po masce gazowej.

http://img166.imageshack.us/my.php?image=img1761dp6.jpg

http://img166.imageshack.us/my.php?image=img1754eq2.jpg

http://img66.imageshack.us/my.php?image=img1776vk0.jpg

Motor w ruskim malowaniu czyli wiadomo jakim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

brawo, niezly zakup. ;) moja rada- wszystko (cala blacharke) do piaskowania oddaj.

 

chcialabym ten szrot...

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor na dzień dzisiejszy zostaje w ruskim malowaniu :icon_mrgreen: . Po złuszczeni farby są jeszcze 2-3 warstwy innej. Narazie chcem doprowadzić motor do stanu używalności. Najpierw wezme się za zawieszenie. Dzisiaj zabrałem się od tyłu. Rozebrałem suwaki i dyfer. Pomalutku i dokłanie bede wszystko robił bo prawde powiedziawszy jest co do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem o tym, ale jakoś się to rozeszło po kościach... Ale znowu to do mnie wraca... Mam na myśli stworzenie klubu motocyklowego, dla posiadaczy ruskich boxerów z podkarpacia... Poprzednio parę osób zgłosiło poparcie dla takiego pomysłu, (szczególnie dużo było chętnych na funkcję skarbnika :buttrock: ). W zimie to raczej mało kto o tym myślał poważnie, ale teraz, gdy sezon w pełni, można by się pokusić o stworzenie czegoś takiego... Kiedyś w Jarosławiu funkcjonował JKMZ "Red Dragon", którego byłem (nieformalnym) członkiem, ale to już historia... Myślę, że trzeba jakoś wypełnić tą lukę... Napiszcie co o tym myślicie... (Gośka nam wymyśli fajne logo... :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gratulacji dla gacka przylaczam sie rowniez ja :buttrock: niezla Eme dorwales :biggrin:

 

Rotaxx jak dla nie pomysl bardzo fajny, i jest przedewszystkim do wykonania. tylko trzeba gormatki ludzi, ktorych nie brakuje zapewne.Ja niestety mieszkam prawie na drugim koncu Polski;/ ale moge byc takim nie oficjalnym działaczem w rejonie podlaskim :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no GaCek tylko pogratulowac wyboru ,tylko od razu rob calosc i dokladnie bo pół środki sie mszczą straszliwie

ja zostawilem stare tloki i teraz zamiast jezdzic to znowu :wink: warsztat mnie czeka :)

 

 

Rhotaxx fajny pomysl , tez myslalem kiedys o tym ale w mojej okolicy sama japonia

ale chetnie sie wpisze do was, takie przedstawicielstwo na poludniu kraju :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...