Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylko plomb w zebach pilnuj :P albo co gorsza nery mozna odbic :) na polskich rownych drogach.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pare lat i będzie Classic ...... podwozie zabezpieczyłeś? :biggrin:

 

Czekam na wiosnę i zapewniam Cię że to zrobię, a zdjęcia prześlę Ci w laurce na Walęwtyłki :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie jest z posiadaczami szmelcawagenow. Ci sa zawsze bardzo zadowoleni ze swojej fury-chocby im sie wszystko sypalo. Marka zobowiazuje :D

 

Ty Zajc we no ty nie uogolniaj dobra, bo moj idzie do ludzi bez zastanowienia...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma kolega styczności, bo osobiście znam osoby, które klekotami przejechały 300-400tys. km

 

Czemu nie pytanie tylko jakiej marki i ile kasy wlozyli w to aby ten przebieg osiagnac :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie prawka, ale na lato kupi się jakiegoś trupa, do jazdy:P U rodziców były 2 maluchy, potem Poldek Atu plus 1.6 gli '98 full wypas:D, miedzy czasie wpadł następny bobek elegant '97, i Golf V 1.9Tdi '07

No to gratulacje... :)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie chwale....3 dni temu przywiozłęm sobie Forda Mondeo , rocznik 2003, TDCi 130 KM, kombi, Ghia(w pełnej opcji). Jestem bardziej niz zadowolony! Samochod płynie wrecz po drodze, silnik cudownie oddaje swoje 310 Nm. Dzis byłem na komputerze zeby sprawdzic i wszytsko gra tak jak powinno. Teraz moto nie zmienię za to przez najbliższy rok jak nic hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu kupiłem Seata Ibizę, tak aby przejeździ zimę, ale olałem to...

Sprzedałem dziada, chociaż był w niezłym stanie.

Zaoszczędzone pieniądze wydam na wachę do motocykla, a te kilka tygodni jeszcze się przemęczę.

Jak to kiedyś mówiono...Motocykl jest najlepszy, samochody pieprzy...

I daaaaaaaaaawaaaaaaaaaajjjjjjjj z buta do roboty hehehehehehehe w minus 15 :lalag:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...