Skocz do zawartości

Jakie macie fury :)


karol1001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VW passat 2,0 91r - tatko :)

Seat terra 1,4 diesel 91 r. również tatko :D

 

Renault 19; 1,8 93r. brat :P

Skoda Octavia Super 1,2 1963 r. coś około 40 KM to dopiero zawija asfalt, puki co w renowacji, brat ;)

 

no a ja puki co nieodczuwam takiej wewnętrznej potrzeby żeby mieć samochód :bigrazz:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w garażu stoi super zabytkowa kolarka marki ROMET. Dałem jej ostatnio nowe żółte wcielenie :biggrin: . Musze powiedzieć, że największym plusem jest to, że pedałowanie nie jest tak męczonce, jak na "Góralu" z Tesco :biggrin: .

Ja mam szosowy rower Peugeot Ventoux, którym lubię sobie od czasu do czasu pojeździć (w lecie kilka razy w tygodniu). Mam też "górala" rodzimej produkcji, którym po asfalcie jeździ się dużo, dużo gorzej, ale za to jazda na nim po leśnych duktach czy błocku sprawia ogromną frajdę - jeżdżę nim bardzo sporadycznie.

Dziś rower służy mi głównie do rekreacji, ale kiedyś traktowałem go bardziej użytkowo, sporo jeździłem nim po mieście. :biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuś - Citroen Berlingo 1.4 75 KM '99

Mamusia - Fiat Cinquecento 0.7 31 KM ;) '92

Brat - VW Golf III 1.9 TDI 110 KM '97

 

A ja chcę Toyotę Celice V lub VI :)....

 

... może kiedyś

Edytowane przez Cycu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jezdze żukiem w pieknym kolorze (różowym metaliku) na ciemnoszarych aluminiowuch felgach (29 cali) a w sirodku to ma nawet pikowaną bialą podsufitówke z elegancko wkaponowanym szyberdachem. poza tym auto jest żucone na glebe i ma sztywne zawieszenie od koparki. w moim zuku jest jeszcze pieknie furczaczacy na wietrze spoiler od snopowiązalki. tą calosc napedza potezny czterozaworowy silnik wloskiej kąstrukcji o pojemnosci 650 cm sześciennych.

 

tak naprawde to zdezelowany i bezawaryjny - 309GRD z 87r

Edytowane przez ED manetka (KURCZAK)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczciwa Vectra A 93r. 1.6. :icon_evil:

I mam mały problem po wciśnięciu pedału hamulca podnoszą się obroty do 2 tyś dodam że wymieniłem już serwo,silnik krokowy,potencjometr przepustnicy i sonde lambda i odwiedziłem z dziesięciu mechaników nikt niewie co jest grane. :bigrazz: pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...