Skocz do zawartości

WSZYSTKO O BMW


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rozmawialiśmy z gościem, jest pilotem w LOT, samochód miał uszkodzoną tylną lampę i zderzak podobno.

Człowiek zgadza się na wszystkie ekspertyzy w ASO.

 

 

tak jak napisałem może to być samochód godny uwagi, ale to wszystko na miejscu bo przez telefon to można wszystko powiedzieć.

Gość też może być np. nie świadomy co było z autem- bardzo ważne w jakich okolicznościach i od kogo kupił auto.

Czy było sprowadzone dla niego na zamówienie, czy kupił z ogłoszenia od handlarza a może kupił od znajomego we Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do e46 330 kombi 185konny, czy ktos z Was posiada takowe auto , jeśli tak to napiszcie jak wygląda sprawa użytkowania tego auta, spalanie, awaryjność, koszty utrzymania, wrażenia z jazdy, czy jest b. mocno wyczulony na jakość ropy gdyż późniejsza naprawa diesla na C.R. może okazać się dość kosztowna. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam! Nie ma takiego tematu więc podepnę się w ogólnym. Czy ktoś z forumowiczów posiadających BMW jest w stanie zakodować mi nową pamięć do zegarów do E34 TD i zapisać przebieg nie mniej niż 500kkm? Niestety siadła pamięć w licznikach wywaliło napis code i dupa nic nie działa. Auto to E34 525TD 1994r sedan, zegary z ekonomizerem i elektronicznym przebiegiem, żółta i niebieska wtyczka, code sticker w zielonej oprawce i na (chyba) 8-miu nóżkach. Jest w stanie mi ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli nie jest made in USA tak jak Kloda sprzęty i nie ma pod maską 2.0 d, to nie będzie się psuć ;)

 

X3 gdzie był wymieniony silnik, zresztą 2.0 d, nie był robiony w USA ........ aktualnie Auto jest w Hiszpanii, używane kilka razy w roku i wszystko gra :D

 

Prosiak Żony robiony b ył albo w DE albo na Słowacji .... nie pamiętam ........

 

Dzisiaj odbieram swoją "rakietę" i na bank nie miałą nic wspólnego z USA ..... baaa ..... tam nawet tej Marki nie ma w oficjalnej sprzedaży :D

 

Yuby .... wszystko będzie ok!!!! BMW - Będziesz Miał Wydatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd strzelił mi przewód paliwowy i zalał gorący silnik, a była to kropla która przepełniła kielich, wyleczyłem się z marki BMW.To było ostatnie i już nigdy więcej. Tak jak Klod pisze, wiecej czasu w serwisie, bądź to na akcjach, bądź to ciagłe naprawy. Mniejsze, wieksze ale drenujące kieszeń i czas. Może jak ktoś jeździ 15-20kkm/ rok bedzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... :wink:, ale nie każdy jak szejk ma swoją stacje benzynową

 

A co to ma do rzeczy? Stacja jest Żony i jej Rodziny, Ja tylko zarządzam ..... paliwa za darmo nie dostajemy, a marże są jakie są więc ........ aktualnie różnica między PB a ON to jakies 15-20 groszy ...... no więc policz ile bym zaoszczędził na 1000 km :D

 

Założenia takie (a dlatego bo tyle paliło BMW (Auto A) poprzednie w Dieslu a teraz tyle pali moje aktualne (Auto B):

 

Auto A - Diesel - spalanie 12 litrów ON na 100 km

Auto B - Benzyna - spalanie 10 litów PB na 100 km

 

Policzyłem:

 

Auto A według dzisiejszych cen ON kosztowało by mnie 45,84 zł za 100 km

Auto B według dzisiejszych cen Pb kosztuje mnie 40,01 zł za 100 km

 

No ale zakładając że palą tyle samo to:

Auto A według dzisiejszych cen ON kosztowało by mnie 45,84 zł za 100 km

Auto B według dzisiejszych cen Pb kosztuje mnie 48,12 zł za 100 km

 

No to jak robię powiedzmy 10 tysięcy rocznie to bym zaoszczędził mając Diesla 228 zł rocznie ......... majątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...