Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem okazję jechać takim mercem. Fajne cacuszko, można się w nim zakochać

http://img163.imageshack.us/img163/8225/img5647a.jpg

A ten ze zdjęcia to nie ten przypadkiem, co go później pod cytadelą zbierali w zeszle lato? :)

Cos mi sie tak blachy znajome wydały...

 

edit: tamten był chyba jednak jaśniejszy i na innych felgach :)

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne zabawki. może kiedyś.

 

SLR jest kosmiczny. chociaż wolałbym nowego SLSa w tych pieniądzach.

 

póki co musi mi wystarczyć mój R129 :D

 

pozdro

R129 to piekne auto. Marzy mi się i wolałbym chyba to niż jakiegoś nowego clk

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a to jest mój mesiu http://img36.imageshack.us/img36/5821/obraz001wq.jpg CLK , tylko 2litrówka z sekwencją LPG, może kopyta to to nie ma, ale o dziwo na gazie 2paki idzie i na trasie miesci sie w 10 litrach, także nie narzekam. A podoba mi się autko stylistycznie.

 

Może nie jest tak wypasione jak wasze SLR-y , hehe, ale jak dla mnie miód maszynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale zycie jezdzilem Fordami, glownie pelnoletnimi i moge powiedziec, ze na Taunusach i Granadach to zeby zjadlem;) Jakos tak w grudniu zeszlego roku kupilem sobie 190ke, 2,0D z 5ciobiegowym manualem i... zrozumialem, ze ostatnie 20 lat bladzilem;) Ten samochod po prostu wyczerpuje moje oczekiwania wzgledem czterokolowca. Co prawda blacharsko jest w stanie mocno srednim i raczej nie bede go reanimowal, ale nastapna tez bedzie 190tka. Obowiazkowo diesel, choc raczej z automatem. A tu zimowe odpalanie ->

- bez sciemy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety na moim 124 sie zawiodlem, po prostu nie trafilem w egzemplarz ale nadal uwazam ze to najlepsze auto swiata :) Gdy czasem przytrafi sie podroz taksowka to zawsze wybieram 124 by poczuc to co czulem przez pol roku, az lezka sie w oku kreci. W zadnym aucie nie przezylem jeszcze tylu przygod co w 124, teraz jego miejsce zajelo auto dla ludu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawie 200 tys. czytelników 21 europejskich edycji pisma Auto Bild wybrało nowego "Gullwinga" najpiękniejszym samochodem Europy. Polscy czytelnicy Auto Świata także wybrali SLS-a najpiękniejszym samochodem sportowym.

 

 

http://moto.wp.pl/kat,121,title,Najpieknie...,wiadomosc.html

 

 

Gwiazda jednak piekna jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...