Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mercedesa " beczkę ", dawno temu , kupiłem , jak miał na budziku 360.000km. Ja sam przejechałem ponad 300.000km. Odpalał bez problemu przy -27 stopni , dwa razy grzejąc świece. Nie robiłem przy nim nic, oprócz czynności eksploatacyjnych. Gdy go sprzedawałem był jeszcze w niezłym stanie.

Później jeszcze dobrym był tzw. "bunkier" 124 . I na tym modelu Mercedesy się skończyły.

Takich aut dzisiaj chyba już niema , ale mogę się mylić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później jeszcze dobrym był tzw. "bunkier" 124 . I na tym modelu Mercedesy się skończyły.

Takich aut dzisiaj chyba już niema , ale mogę się mylić .

bunkier, czy baleron, różnie go określają ;)

 

W210 ten przed liftem - moim zdaniem też można zaliczyć do "starych,dobrych mercedesów" :bigrazz:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie spodziewałem się takiego tematu na forum motocyklowym, co mnie fajnie zaskoczyło:).Oczywiście podpisuję się pod tematem jako wielki fan marki, a szczególnie mercedesów starszego typu. Sam posiadam mercedesa 300CE 24v z 92r.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz niezły gust przyjacielu bryka marzenie!

To auto poprostu ma coś w sobie. Szeroki kloc + długa maska :wink:

To marzenie może akurat jest realne(pod względem utrzymania takiego czegoś przy jeździe na codzień).

Gazu spali z 15-20l przy jeździe turystycznej, co daje ok 40zł/100km. Wynik niezły, ale nie wiadomo jak takie cudo pracuje na gazie.

280KM to już super jedzie, chociaż 2/3 z tego już by starczyły :wink:

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item930751630_mercedes_c...osci_20tys.html

 

Chyba najpiękniejszy MODEL mercedesa jaki kiedykolwiek wyprodukowano .

Instalacja gazowa... :banghead:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .Jesli chodzi o samochody ,to większość marek zakończyła swoje produkowanie samochodów trwałych na początku lat 90-tych. W późniejszych latach stawiano na ilość nie na jakość !. Mercedes W123 2.3E 84r. i W124 200D 88r., bo takie właśnie ujeżdżałem przez wiele lat, były najlepszymi autami jakimi się poruszałem w Swoim życiu. W 98r. założyłem gaz do beczki 2.3 i eksploatowałem go przez kolejne 3 lata, bez żadnej awarii. Potem przyszedł czas na W124, jeździłem nim ponad 4 lata i nigdy Mnie nie zawiódł !!. Ten kto mówi, że to muły ,zapraszam udzielę kilka lekcji jak się jeździ takimi autami . Aktualnie posiadam VW Vento 1.9TD, auto może być , wygodne, żwawe i tanie w eksploatacji . W planie jest Audi A4/S4 2.5 ,myślę ,że dobry wybór ?. Jak macie jakieś użyteczne info. na temat tego autka, proszę na Moją skrzynkę. Pozdrawiam Damian. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w niemieckiej TV trabili, ze Daimler zaciesnia wspolprace z Renault. :icon_mrgreen:

Wspolpracowac juz wspolpracuja a teraz bedzie to wrecz jazda na wspolnych podzespolach itp. Tak wiec nastepnym razem gdy ktos bedzie chcial udowodnic wyzszosc merca nad francuzami chyba bedzie sie musial ugrysc w jezyk i spuscic wzrok. :biggrin:

Rasowi niemcy sie pokroja... :bigrazz:

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w niemieckiej TV trabili, ze Daimler zaciesnia wspolprace z Renault. :icon_mrgreen:

Wspolpracowac juz wspolpracuja a teraz bedzie to wrecz jazda na wspolnych podzespolach itp. Tak wiec nastepnym razem gdy ktos bedzie chcial udowodnic wyzszosc merca nad francuzami chyba bedzie sie musial ugrysc w jezyk i spuscic wzrok. :biggrin:

Rasowi niemcy sie pokroja... :bigrazz:

 

 

Juz w czasie II WS wspolpacowali i widac podoba im sie to...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item930751630_mercedes_c...osci_20tys.html

 

Chyba najpiękniejszy MODEL mercedesa jaki kiedykolwiek wyprodukowano .

 

hehe o gustach się nie rozmawia ale najpiękniejszy to on nie jest i było wiele innych o wiele ładniejszych.

Dla mnie marzeniem do spełnienia w następnej kolejności jest to

http://img08.allegroimg.pl/photos/400x300/.../46/952944657_3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...