Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Opowiem z własnego podwórka. Szukałem dostawczaka. Interesował mnie średni i wysoki. Patrzyłem oglądałem i w końcu zdecydowałem się na Mercedesa Sprintera 211 rocznik 2005. Jeżeli chodzi o mechanikę to bez zarzutu, silnik i zawieszenie wręcz genialne. Wygląd zarówno wewnętrzny i zewnętrzny bardzo mi odpowiada. Wstawiłem jedynie dodatkowe pióra na tył bo przy niewielkim ciężarze siadała mu bardzo dupa. Komfort jazdy...powiem tak wolę nim jeździć niż osobówką. Ale mam za to ogromny żal do firmy, za to że blachy które obecnie stosują to totalna padaczka. Obecne Mercedesy rdzewieją aż niemiło. Ja swoim nie jeżdżę w zimie z racji tego że projektuję i wykonuję ogrody. Zatem być może będzie wolniej gnił.

Mój ojciec za to nabył niedawno model SL 300 24v z 1992r. O tym samochodzie mogę powiedzieć, że to jest rzeczywiście stary dobry mercedes. Wszystko na najwyższym poziomie, zero kompromisów, dbałość o detal i długowieczność. No ale, czasy takich aut już nigdy niestety nie wrócą. Bo dziś liczy się tylko pieprzona kasa!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec za to nabył niedawno model SL 300 24v z 1992r. O tym samochodzie mogę powiedzieć, że to jest rzeczywiście stary dobry mercedes. Wszystko na najwyższym poziomie, zero kompromisów, dbałość o detal i długowieczność. No ale, czasy takich aut już nigdy niestety nie wrócą. Bo dziś liczy się tylko pieprzona kasa!

Pozdrawiam.

 

I szacunek dla niego.

 

Chociaż jak SL , to 5.0 , 6.0 V12 albo najlepiej 7.3 :icon_biggrin:

Polecam obejrzeć film "Reich" - SL w roli głównej :flesje:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I szacunek dla niego.

 

Chociaż jak SL , to 5.0 , 6.0 V12 albo najlepiej 7.3 :icon_biggrin:

Polecam obejrzeć film "Reich" - SL w roli głównej :flesje:

 

 

To prawda, ale lepszy rydz niż nic :). Tym też da się jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się pochwalić, że od 3 m-cy jestem fanem gwiazdy. Nabyłem to cacko od małzeństwa nauczycieli w małym miasteczku na Śląsku. W 201 2.0 E , 1991r. , od 1994 w jednych rękach, ostatnie dwa lata z powodu choroby pana stał w garażu. Na pakiet startowy poszło 1100zł i Merc śmiga bez zarzutu. Mam sentyment do starych aut, bo stare są dobre. Poprzednio miałem Madzię 323 z 89r. , też super wózek. W garażu trzymam pod kocem Toye corollę 2003r. 15tys. km, w moich rękach od nowości. Będzie świetne wozidło na stare lata bez tej j*b..ej elektroniki. Stare auta jak wino, najlepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się pochwalić, że od 3 m-cy jestem fanem gwiazdy. Nabyłem to cacko od małzeństwa nauczycieli w małym miasteczku na Śląsku. W 201 2.0 E , 1991r. , od 1994 w jednych rękach, ostatnie dwa lata z powodu choroby pana stał w garażu. Na pakiet startowy poszło 1100zł i Merc śmiga bez zarzutu. Mam sentyment do starych aut, bo stare są dobre. Poprzednio miałem Madzię 323 z 89r. , też super wózek. W garażu trzymam pod kocem Toye corollę 2003r. 15tys. km, w moich rękach od nowości. Będzie świetne wozidło na stare lata bez tej j*b..ej elektroniki. Stare auta jak wino, najlepsze!

Jeden z moich znajomych jeździł Golfem III. Sprzedał z zamiarem kupna czegoś nowszego za kilkanaście tys.

I co kupił W201 2.5D za 2.5 tys, wrzucił w niego troche pieniędzy i teraz pewnie będzie jeździć wiecznie :bigrazz:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

każdemu po 30stce zaczynają się mercedesy podobać hehehe :flesje:

a mi się podobały już wcześniej :D

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu 2010 przywiozłem sobie z Niemiec W124 E320 coupe rocznik 1994 full opcja. Bardzo miły samochodzik ale chyba pójdzie do gazu, bo pali niemiłosiernie. Śnieżną zimą osiągał 17 l/100km (jazda głównie w mieście), obecnie koło 14-15. No i po 220 konikach spodziewałem się lepszego przyspieszenia ale fakt, że zamula go automatyczna skrzynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...