Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uswiadomie co niektorych :icon_mrgreen:

W210 to sedan (wagon)

S210 to kombi (station wagon) czyli T-modell lub T-limousine (na tabliczce na slupku czy w briefie - 210K) ja mam okulara kombi, czyli S210

w np. w modelu 124 bylo:

W124

S124

C124-coupe

A124-cabrio

jest jeszcze V i R np.V140 (Long) R107 (roadster) :wink: mysle ze juz wszystko jasne :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra... przebrnelem niemal przez caly watek i nadal sprawa nie rozwiazana. Dobrze ze w moim wszystko sie zgadza po VINie i polecam ruskiego dekodera kazdemu kto chce kupic gwiazde zeby pozniej nie bylo zaskoczenia ze auto jest srebrne a wczesniej jezdzilo np na taksowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty serwisu, zależy co przez to rozumiesz...

Dzisiaj właśnie z kumplem kupujemy dla niego e60, choć mi się ten samochód średnio widzi. On jest jednak zachwycony, napalał się już koło 6 m-cy na to auto. Jest jednak okazja na docinki, w stulu mercedes-dziadkowóz. Za to w BMW , on ma drzwi kierowcy z pleksiglasu, żeby paski na spodniach adibas było widać i buty robook.

Edytowane przez Mor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw i nowe dizle :banghead:

mój kolega kupił perełkę (poważnie, sprawdzona w dwóch salonach) 535d.. owszem ładna i fajnie jeździ ale klekocze i do tego serwis kosztował go przez ostatnie pół roku 16K PLN. wolę mieć 5.0 V8 bezproblemowe w obsłudze.. za te 16K to mam duuuuzo paliwka żeby nadrobić różnicę w spalaniu.

 

bmw sux!

a bez gwiazdy nie ma jazdy..

 

pozdrawiam

Robert

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

słuchajcie ja mam problem techniczny : W124 2.5D z 1993 i klima (bez filtra przeciwpyłkowego), potrafi w momencie zaciągnąć gorące i smierdzące powietrze z silnika, do tego jak przysmrodzi starymi skarpetami to można zdechąć... podobny problem miałem w 124 z 1994, ale tam wystrczyła wymiana filtra i było po sprawie... dodatkowo trochę za mocno mi się silnik grzeje, termostat niby dobry.... od czego zacząć szukanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może mała lektura dla fanów Gwiazdy. I nie tylko.

http://www.w114-115.org.pl/forum/viewtopic...%B3em+szczepana

 

 

też dotarłem do końca, idealny przykład na szybkość wymiaru sprawiedliwości :icon_razz:

żeby nie było OT :icon_razz:

jeżdżę W210 E220 CDI i tylko mi szkoda że to nie E320 ;) ale za to mało pali :icon_razz:

 

hej ,trocin, pozdr. i do zobaczenia na forum W210 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smierdzące skarpety to klima do odgrzybiania.

 

A z grzaniem silnika, co znaczy za bardzo? Zagotował się kiedyś, czy tylko Ci się wydaje? W 2,5 jest wisco, więc możnaby je sprawdzić na początek.

 

ok, dzięki....

temp. silnika np. latem non stop ok. 100 C (2/3 skali), mechanik sprawdzał termostat i działa podobno bez zarzutu, zagotować się nie zagotował, ale np. w Chorwacji był blisko i w trasie było tak gorąco, że nie szło go nawet ostudzić (nocą też)... jak silnik nie jest zbyt gorący to klima jest ok, jak tylko zaczyna się grzać mocniej wtedy zaciąga gorącem do środka...

odnośnie grzybów- w maju miałem odgrzybianą klimę i ładowaną...

co to jest wisco?

pozdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...