Skocz do zawartości

No to tera ja się chwalę!


wieczny student
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_rolleyes: :icon_mrgreen: piękna sprawa :lapad: jeżdze GS i kręcą mnie ścigi...ale powiedziałem sobie, że jak będe miał kase ii juz sie ustatkuje troszke... to kupuje jakiegos enduraka, crosa, lub coś właśnie na teren : BARDZO MI SIE PODOBA ... gratuluje i zyczę szerokiej drogi :wink: pozdro :) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

WIdze, ze SF odpadla w rankingu mrugacz.gif.

Zycze zadowolenia z machiny i gratuluje!

 

Pozdro

Oj, sporo było kandydatów, ale apetyt rósł w miarę jedzenia. Zaczęło się z rok temu od GS500 :clap:. Teraz wahałem się pomiędzy sprowadzaną VFR, XJ600 Diversion z polskiego rynku, lub właśnie Afryką. XJ do turystyki podobno taka sobie. VFR to typowe polskie rzucanie się na 100KM. Afri to chyba najbardziej dojrzały wybór.

 

Na zdjeciu wyglada extra.

 

Adam M.

Jak na 15, a niedługo 16 lat wygląda na żywo nawet bardzo extra :smile:. Zdjęcia tego nie oddadzą, a przynajmniej nie przy moich zdolnościach.

 

Eee to moze ze mna na wschod ruszysz w wakacje ?

Na razie planuję Kamieniec GUW, może Katyński jak będzie czas. Reflektujesz :lalag:?

 

wieczny - nie byles na motorku w czwartek na Swietokrzyskiej tak w okolicach 18?

Nie, to nie byłem ja. Wiozłem ją w piątek wieczorem na lawecie z Ursynowa na Bielany.

 

No i trzecia Honda do domku na kolejnych Borkach - ale tym razem, Michał, już bez wymówek flesje.gif

Niewykluczone, ze przyjadę Uralem. W odstawkę przecież nie idzie, nie :P.

 

ile za nia dales jesli mozna wiedziec ?

Za motocykl dałem 1500 ojro, ale to początek wydatków. Dolicz transport, płyny, rejestrację...

 

nie sprzedałeś "ruska" i nadal masz dla niego miejsce w garażu clap.gif

Japońce będą sie zmieniać. Ural zostaje. To jest jednak zupełnie inna bajka :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...