Skocz do zawartości

No to tera ja się chwalę!


wieczny student
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to wkraczam w świat używania owocu japońskiej sterylności ;). W garażu stanęła Africa Twin RD04 z 1991 roku. Kupiona od Włocha, pierwszego właściciela. Nie ma na niej śladu wycieczek w teren, raczej były to asfalty (brak większych rys na osłonach silnika, typowo asfaltowe opony). Ogólnie motocykl trochę zapuszczony, bo stał od roku nieużywany. Widoczne są gdzieniegdzie małe, nieszkodliwe rdzawe naloty oraz białe wykwyti na aluminium. No ale nówki sztuki to są w salonach ;). Na półce mam już odpowiednie specyfiki - niedługo motocykl będzie błyszczał :banghead:. Przebieg 55kkm, raczej bez podejrzeń o przekręcenie licznika. Facio na obieżyświata nie wyglądał :P . Silnik chodzi bez szmerów, stuków... Po zatkaniu wydechu słychać tylko sapanie powietrza z zaworów wydechowych. Zero wycieków, pali na dotyk. Ogólnie bardzo udana inwestycja, która mam nadzieję pociągnie za sobą tylko i wyłącznie miłe przeżycia :banghead: . Z tego co zauważyłem jako początkujący afrykaner - ma akcesoryjną, wyższą szybę Givi. Niestety brak gmoli, stelaża na kufry... No ale nie narzekam :banghead:.

 

Nie wiem jak mi będzie szło z okiełznaniem tej żyrafy, bo mam 172cm wzrostu, ale jak już się wystartuje, to jakoś samo jedzie. I boki na gruntowych drogach można robić... :) .

 

Ural nadal ma w garażu swoje miejsce. Wieczne miejsce :banghead:.

 

Fotka tak na szybko - toć brudna jeszcze ;)

http://img134.imageshack.us/my.php?image=img7860qc1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooooooo naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaareeeeszcie :P :banghead: :banghead:

 

Wreszcie jeżdżące moto :banghead: Szkoda wprawdzie, że nie Suzuki, ale i tak GRATULACJE!!! Mam nadzieje, że będzie się dobrze sprawować i nie zgruzujesz jej za szybko albo i wcale ;)

 

Liczę też, że w sezonie się troche polansujemy po mieście ;) Tylko kup szybko jakiś wydech żeby dać silniczkowi odetchnąć :)

 

P.S Poproś Pawła żeby ci wyspawał jakieś buty na koturnach żebyś mógł bez stresu zatrzymywać się na światłach :banghead: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany są. Głównie zwiedzanie Zachodu Jewropy oraz Polska. Afri będzie chyba do tego dobrym motocyklem.

 

Terenu ja na razie się boję ;). Za ciężkie to, za wysokie... Najpierw jakaś traska, wyczuć kozę... No ale nie mówię nie ;). Natomiast Uralcem - kiedy tylko czas pozwoli :D. Na Lisie Cię Dato nie było ;).

 

Kriters - chodzi Ci o Naomi Campbell, czy o typową afrykańską piękność z opuchniętymi ustami, w toplesie, biustem po kolana i sutkami wielkości placka-pankracka ;) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :wink:

 

Mam też wiadomośc dla GUW :

PODNOSIMY PRZELOTOWĄ

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany są. Głównie zwiedzanie Zachodu Jewropy oraz Polska. Afri będzie chyba do tego dobrym motocyklem.

 

Terenu ja na razie się boję ;). Za ciężkie to, za wysokie... Najpierw jakaś traska, wyczuć kozę... No ale nie mówię nie ;). Natomiast Uralcem - kiedy tylko czas pozwoli :D. Na Lisie Cię Dato nie było ;).

 

 

Eee to moze ze mna na wschod ruszysz w wakacje ?:wink: a na lisie mnie nie bylo bo w pracy gnilem :wink:

Edytowane przez data7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...