Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paranoja:)Ciekawe na ile sobie koles wycenił ten zaprzeg?Pewnie na "stanowczozaduzo"bo jest 3000 i nie jest to cena minimalna:) A z ta Honda "pazdzoezem " to sie skontaktowałem, człowiek twierdzi ze pojazd stoi 2 lata nieodpalany, ale dla mnie zrobi wyjątek i sprubuje go odpalic, brac jak ktos chce:)tylko poza, bedzie taniej, ode mnie troche za daleko, a motorek wcale nie jest zły, jesli piec nie jest zatarty, swoje jeszcze pochodzi

Wiesz - sam Nighthawk 450 kosztuje trochę ponad 3tys.zł (nie wiem dokładnie ile) - a za kosz Velorex też trzeba położyć ponad 1000zł........ Także ogólna cena zaprzęgu na pewno ustawiona jest wyżej 4tys. (a ile wyżej to już chyba nie da sie przewidzieć)....

 

Ano pojeździ. Ale takim wrakiem to mało kto chciałby się pokazać. Wiec malowanko, tapicer ,pierdołki. Piec może nie być zatarty ale może sobie brać oleju w sezonie więcej niż koszt zakupu^^

Jest takie ukraińskie powiedzenie " nie taki ja bogaty żeby tanie rzeczy kupować"

granat- kupiłeś tanio hondzię i urala i jeżdżą?

 

......tu masz trochę racji z tym "kupowaniem tanich rzeczy" - przeważnie jest tak, że później trzeba dołożyć swoje do interesu....

Z tą "Kawą" za 1000zł (jak sie okazuje do negocjacji) to w sumie nie jest fest głupi pomysł.........o ile nie łyka zbyt dużo oleju;

 

 

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czep sie Princu tramwaja:P Ural, jezdził prosze pana i ciagle to musze powtarzac, Honda w remoncie, piec w naprawie, blacha w malowaniu, z koniami za małe pieniadze jest tak, ze ostateczny koszt jest taki sam jak by sie kupiło drozszy, bo robiac od poczatku wiesz co masz i pewny jestes ze cie nie zawiedzie i posłuzy długie lata, a szelesty dokładamy powoli, jest to patent dla sredniobogatych, majacych zaplecze troche pojecia i duzo czasu.W ten sposób mozna sobie wychodowac wierna maszyne na dlugie lata, jesli ktos sie żeni z pojazdami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się podpisuje pod wypowiedzią Granata obiema rękami. Ja nie mam w naturze zmieniać i handlować swoimi jeździdłami i dlatego jeszcze nigdy nie kupiłem pojazdu w stanie jak to piszą idealnym. A o takich cukierkach po remoncie nawet słyszeć nie chce. Każdy mój sprzęt był kupiony za dosłowną czapkę drobnych,w stanie-czasami stanu to nie było żadnego. Ale jak sam zrobię to przynajmniej wiem co mam. Tylko że ja to robię dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=881268540

Motorek nawet ładny, ale ja widzę w nim nie więcej jak 20% BMW w BMW. Chociaż trudno określić przez fotki, czy w ogóle jest tam coś oryginalnego, bo moim zdaniem to co wygląda na wyroby BMW to repliki, a cała reszta to M72. Ale pewnie jeleń się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........ciekaw jestem skąd się nagle biorą takie motocykle?? - http://moto.allegro.pl/item873923242_jawa_...sci_zobacz.html

 

W ciągu ostatnich miesięcy na Allegro pojawiało się kilka Jaw lub CZ w takim samym stanie....... (czyżby odkopano jakiś "zapomniany POLMOZBYT" ) :icon_question: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...........ciekaw jestem skąd się nagle biorą takie motocykle?? - http://moto.allegro.pl/item873923242_jawa_...sci_zobacz.html

 

W ciągu ostatnich miesięcy na Allegro pojawiało się kilka Jaw lub CZ w takim samym stanie....... (czyżby odkopano jakiś "zapomniany POLMOZBYT" ) :icon_question: :biggrin:

Nie pamiętam już na jakiej zasadzie się to odbywało ale można było "wyciągnąć" z polmozbytu 3 nowe JAWY. Kolegi ojciec miał również takie 3 zjawy w garażu - przebieg podobny do tego z aukcji, wszystkie dokumenty. Ogólnie nowe sprzęty. Była to jakaś akcja sprzedaży motocykli we wioskach i pewnie teraz te niesprzedane, nowe zaczęły się pojawiać bo widać że popyt jest dość znaczny.

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...