Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo Dzik wygladał inaczej tu cos na ten temat:

http://muerte28.republika.pl/

, takie maszyny jak na foto to wiejskie wydumki.ale sie sprawdzały, co ciekawe, te polularne "trajki" w latach 80-tych zmotoryzowały wies pamietam jak u mnie na parafii to jezdziło tego chya z 12-15 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sam raz na odpust... Ludziom już całkiem odbija - ja bym jeszcze wpakował do kosza jacuzzi :rolleyes:

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko problem z wywiezieniem zagranice. Jak go przyłapią to może zapłacić 200% wartości pojazdu.

+ 2,5 roku dla kierowcy. Przerabiałem to dwa miesiące temu gdy miałem przewieźć Cadillac'a na żółtych blachach z 1970r. Na szczęście zażądałem skanu dowodu rejestracyjnego i szybko wycofałem się ze zlecenia...

W sytuacji gdy jest na białych nie będzie żadnego problemu.

 

 

 

Pozdro all :flesje:

Edytowane przez Klapek

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie prawda, zawsze i wszedzie mozesz wyjechac pojazdem zabytkowym, na jakich chcesz blachach, w przypadku p[ojazdów zabytkowych musisz miec zgode konserwatora i pojazd zawsze musi wrócic, taka zgoda to czysta formalnosc, także zbycie pojazdu zabytkowego za granice jest możliwe, nikt nie ma prawa dysponowac twoja własnoscia, ale załatwiania jest troche wiecej, łatwiej jest zrobic to z maszyna na białych blachach, bo sie wyjezdza sprzedaje zdaje blachy i zapomina o sprawie, wszystko precycuje odpowiednia ustawa. Zeby było jasne, wielokrotnie wyjedzałem zabytkami za granice, czy to na białych czy na zółtych blachach i nigdy nikt nie robił zadnych problemów.Nie próbowałem sprzedac, bo na razie nie czuje takiej potrzeby, ale jak cos opisze co trzeba zrobic:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...