Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No co, nie wszyscy wiedza, ze istnieje cos takiego jak gramatyka i ortografia...

:icon_mrgreen:

 

http://moto.allegro.pl/item620180705_m_72.html

 

:icon_eek: ludzie juz wstydu nie maja za grosz :banghead:

Motocykl po kapitalnym remoncie w stanie idealnym...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item629419874_bmw_r..._i_rarytas.html

 

Ludzie chyba wszystko łykają, skoro ktoś daje takie ogłoszenia. Mnie osobiście powala wciskanie takiego kitu. :lapad:

 

Wciskanie kitu to jest bardzo kulturalne określenie, ale jako że na forum nie można używać ,,słów" powiem jedno , według mnie to jest jawne oszustwo i draństwo, graniczące ze złodziejstwem. :banghead: :banghead: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że w serwisie allegro nie ma osób kompetentnych którzy by to wyłapali. Zgłosiłem naruszenie zasad i aukcja trwa nadal bo admin nie widzi nic niezgodnego a przecież to jest jawne oszustwo :/

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że w serwisie allegro nie ma osób kompetentnych którzy by to wyłapali. Zgłosiłem naruszenie zasad i aukcja trwa nadal bo admin nie widzi nic niezgodnego a przecież to jest jawne oszustwo :/

 

Pozdro all :flesje:

 

Serwis allegro nie zareaguje na taką aukcję, bo z tego mają godziwą prowizję, jak by to była aukcja za 100 zł. to by było inaczej, :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alle działa na własnych zasadach i nikt tego nie jest w stanie przeskoczyc, odwołania ani zawiadomienia nie przynosza zadnych efektów. Ale jesli cos im nie pasuje to błyskawicznie działaja, i jestes pozamiatany. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest aukcja motocykla/samochodu to allegro ma w d... czy to jest za 100zł czy za 100000. Prowizja za pojazdy jest stała i nie zależy od ceny końcowej, podobnie jak inne opłaty.

Co innego części.

A że serwis nie reaguje - to insza inszość, gościu sprzedaje, inni kupują - oni to mają w d... Jak zgłosiłem raz typa, który regularnie wycofywał oferty i kończył aukcje bo mu cena nie pasiła to mu zawiesili konto w 2 dni.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...