Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item544888910_m_72_...niarskiego.html

Niby wszystkom ładnie pieknie ale za taką kase to mógłby przyłożyć się do lakierowania bo to co jest to jedna wielka masakra np. lampa czy szklanki suwaków.

 

Moim zdaniem jest to zrobione trochę na skróty.

Piaskowane było i malowane proszkowo dlatego jest jak widać.

 

PS. Za tą kasę mógł poszpachlować trochę te graty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sprzedam 2 Jawy z lat 50-siątych kupiłem 3 i jedną tylko zostawiam do odrestaurowania 2 chce sprzedać są w częściach jedna to 350 ciekawa wersja bo oryginalny kolor ma żółty i amperomierz na zbiorniku ale brakuje silnika i kół (spóźniłem się rok jakieś gnojki odkręciły i nie wiem co z tym zrobili) druga ma silnik i koła z ramą ale w stercie części nie powiem czy jest absolutnie wszystko... CENA TO 300zł !! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sprzedam 2 Jawy z lat 50-siątych kupiłem 3 i jedną tylko zostawiam do odrestaurowania 2 chce sprzedać są w częściach jedna to 350 ciekawa wersja bo oryginalny kolor ma żółty i amperomierz na zbiorniku ale brakuje silnika i kół (spóźniłem się rok jakieś gnojki odkręciły i nie wiem co z tym zrobili) druga ma silnik i koła z ramą ale w stercie części nie powiem czy jest absolutnie wszystko... CENA TO 300zł !! ...

 

Podeslij mi jak możesz jakieś zdjęcia na: [email protected]

Edytowane przez stasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czego tu znowu cierpisz? Wszystko jest warte tyle ile ludzie chcą za to zapłacić...

:icon_mrgreen:

 

Jeśli powyższe tyczy się mnie, to nie dopier...niczam się - wręcz przeciwnie.

Nie widzę w tej( http://moto.allegro.pl/item544537500_junak...zesc_dolna.html )aukcji nic nadzwyczajnego.

Takie postawienie sprawy na allegro jest moim zdaniem najuczciwsze. Sam wystawiam wszystko od przysłowiowej złotówki. "Rynek kształtuje cenę". Co innego kiedy sprzedawca woła za fanta 10000000000$, a co innego, gdy tyle oferuje kupujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...