Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczyna się...

http://www.allegro.pl/item524647245_junak_...cznie_nowe.html

Szkoda, że nie jest to zawinięte w reklamówkę z marketu :lapad: .

Swego czasu na allegro był do kupienia dość po okazyjnej cenie stary papier pognieciony, pożółkły tak samo wygladający jak ten w który pakowano kiedyś części. Gość na aukcji opisywał nawet sposób użycia tego papiery: "myjesz starą część kładziesz na papier i wystawiajac aukcje w tytule piszesz Chyba nowa część" :smile: Ludzie to maja pomysły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto.allegro.pl/item525831050_zabytkowy_sprawny_motocykl_puch_125ccm_z_1942r.html

 

Puchowi w fabryce obsmarkali tabliczke znamionowa farba... :D Cena jak i opis to mistrzostwo. :)

 

Miałem właśnie dawać linka do tej aukcji ale ubiegł mnie kolega. OMG 60 k i ciekaw jestem na jakim pułapie stratosfery spoczywa cena minimalna. "Jest to niezwykle rzadki i unikatowy motocykl nie tylko na naszym rynku!!!" tjjaaa Austriacy wypuścili ich do 1952 nieco ponad 0.5 mln. a ostatnio poszedł taki sam model pucha tyle że z silnikiem wsk za 1.5k. Pewnie gość jeszcze nie wytrzeźwiał po sylwestrze. :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie dawać linka do tej aukcji ale ubiegł mnie kolega. OMG 60 k i ciekaw jestem na jakim pułapie stratosfery spoczywa cena minimalna. "Jest to niezwykle rzadki i unikatowy motocykl nie tylko na naszym rynku!!!" tjjaaa Austriacy wypuścili ich do 1952 nieco ponad 0.5 mln. a ostatnio poszedł taki sam model pucha tyle że z silnikiem wsk za 1.5k. Pewnie gość jeszcze nie wytrzeźwiał po sylwestrze. :icon_mrgreen:

Albo w pijanej malignie tak mu trzęsą się ręce, że zer nabiło mu więcej niż by chciał. :lapad: Czasem dziwię się, że są jeszcze ludzie, którzy za byle g... chcą co najmniej Mercedesa. Ten czas już minął i zawsze można przywieźć z zachodu coś ciekawego i dużo tańszego niż krajowa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal sześć cenę , która jeszcze pewnie urośnie i nie osiągnie minimalnej, ale opis mnie rozbawił do łez:

http://moto.allegro.pl/item519991802_junak_m_07_lampa.html

"LAMPA WYGLĄDA NA STAN B DOBRY RESZTE POKAZUJA ZDJECIA JAK OTWARŁEM DO SRODKA TO SAM SIE ZDZIWIŁEM WYGLADA NA TO ZE LAMPA WIECEJ LEZAŁA NIŻ JEZDZIŁA ZAPRASZAM DO LICYTACJI WIECEJ INFO 501460997 PRZEBIEG NA LICZNIKU 04461 NIE WIEM CZY SPRAWNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal sześć cenę , która jeszcze pewnie urośnie i nie osiągnie minimalnej, ale opis mnie rozbawił do łez:

http://moto.allegro.pl/item519991802_junak_m_07_lampa.html

"LAMPA WYGLĄDA NA STAN B DOBRY RESZTE POKAZUJA ZDJECIA JAK OTWARŁEM DO SRODKA TO SAM SIE ZDZIWIŁEM WYGLADA NA TO ZE LAMPA WIECEJ LEZAŁA NIŻ JEZDZIŁA ZAPRASZAM DO LICYTACJI WIECEJ INFO 501460997 PRZEBIEG NA LICZNIKU 04461 NIE WIEM CZY SPRAWNY

 

Dobre :biggrin:

Cena zwala a nóg.

Miałem niestety z gościem do czynienia.

Kupiłem kiedyś od niego przedni błotnik do Janka.

Według opisu stan idealny. Poprosiłem o dodatkowe zdjęcia. Zamiast nich dostałem kolejne zapewnienie, że błotnik jest jak nowy.

Kupiłem.

Dostałem paczkę. Otworzyłem.

Spojrzałem...

...i jak by mnie ktoś w mordę strzelił.

Błotnik "dosztukowywany" z przynajmniej trzech części. Całość wyglądała, jak by ją ktoś wysr... wydalił...

Narobiłem rabanu, ale gość okazał się na tyle uczciwy, że przysłał mi inny błotnik w zamian za poprzedni.

Niestety dopiero po piaskowaniu okazało się, że temu drugiemu też daleko do ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto ludzie sprzedajac cos pisza-np.: silnik DKW, IŻ, JUNAK, WSK ........... Postanowiłem sprawdzic co wspólnego maja te wszystkie motocykle z silnikem DKW, oto odpowiedzi jakie otrzymałem od sprzedajacych:)

1)Wiadomość od: klb70

Strona z przedmiotem: silnik JUNAK ( mz wsk shl komar romet sokól iz )

Treść wiadomości:

 

A co ten silnik ma wspólnego z Iżem???

 

odp:tez ma CYLINDER

2)Wiadomość od: klb70

Strona z przedmiotem: Silnik do Dkw Nz 350, Bmw, Nsu, Zundapp, Junak.

Treść wiadomości:

Mam pytanie, co ten silnik ewidentnie ma wspólnego z Bmw, Nsu, Zundapp, Junak o których Pan pisze?

odp:Już odpowiadam: ja i cała reszta innych robimy tak w celach czysto marketingowych.

 

Nie wiem czy jestem zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item528862641_dekie..._m07_warto.html

 

Proszę...

Trochę czerwonej farby i już jest wabik na leszcza.

 

Ja to nie widzę żadnego przegięcia. Ani sena z kosmosu, ani dekiel nie "nówka" i nie "stan magazynowy", a że gość pomalował - cóż jego fanaberia. Znajdź coś lepszego;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...