Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item298198802_trajka..._junak_b20.html

Pomysły tego kolesia naprawdę dobijają mnie mrugacz.gif

 

Nie widziałem innych aukcji tego gościa ale po tej próbce to myślę, że on będzie kiedyś wielkim wizjonerem polskiego motocyklizmu :icon_razz: :flesje:

Kolejki będą się ustawiały po radę jak z niepozornego junaka zrobić machinę w sam raz na plan "Mad Maxa" :)

 

Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając aspekt estetyczny tego dziwa to szacun za wkład pracy i kosekwencję. Gość ma wizję i ją realizuje- de gustibus non est disputandum...

Tak tylko że każdy złom wyjeżdżający z jego szopki nie jest skończony. Więc o wkłądzie pracy nie ma mowy, bo aby to coś zrobić do końca to jeszcze trzeba włożyć drugie tyle pracy, czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacek - to nie jest takie proste (brak kasy :rolleyes: ). Jakbym miał "zbędne 4tys" to już stałby pewnie u mnie w piwnicy - ale niestety - jak narazie nie mogę sobie pozwolić na M07 (może w ciągu dwóch lat uda mi się M10 przygarnąć - ale to też "plan długofalowy"....................)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wszystko rozchodzi sie o kase :icon_eek: Jakiś czas temu mogłem kupić Junaka M07 na chodzie z papierem w bardzo ładnym stanie + do tego 2 Junak M10 w częściach za 5 tys. ale jako że miałem już 2 Junaki i brak kasy spowodowało że motorek poszedł do kogo innego :) .

Edytowane przez GaCek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M594443 hihihi chyba sobie kupie:-) za jedyne.......:-)

 

Gacek - to nie jest takie proste (brak kasy :P ). Jakbym miał "zbędne 4tys" to już stałby pewnie u mnie w piwnicy - ale niestety - jak narazie nie mogę sobie pozwolić na M07 (może w ciągu dwóch lat uda mi się M10 przygarnąć - ale to też "plan długofalowy"....................)

ostatnio we wrocławiu na bajzlu stał janek komplet z papierami na chodzie za 2,5tys tylko walniety w jakis ukrainski błękit i nie poszedł:-)wiec chyba lepiej poszukac zamiast sie napalac jak szczerbaty na suchary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio we wrocławiu na bajzlu stał janek komplet z papierami na chodzie za 2,5tys tylko walniety w jakis ukrainski błękit i nie poszedł:-)wiec chyba lepiej poszukac zamiast sie napalac jak szczerbaty na suchary

Granat - tylko, że ten na aukcji to M07 w oryginale (poza bakiemi paroma szczególami osprzętu) - a nie pierwsza lepsza "przejśćiówka" (czytaj składak).

A taniej niestety "siódemki" nie kupisz........

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodac to była niebieska 7!chyba komplet bo paliła i jezdziła tylko oniebiesczona:P ja wiem mozna kupic motor za gruba kase bo sie mysli ze żadkosc i w ogóle fart, tak własnie pojechałem po rame do vitorii setki pod Tarnów, kupiłem za 400 i wróciłem cały happy, a potem na alle zobaczyłem jak taka sama tylko z silnikiem i org. przodem poszła za 370, a teraz pewnie pojade do znajomka i wyciagne cała za 500, wiec do nikogo nie pijąc i składajac szacun bogaczom z kasa, ja jestem biedak i czasem wole sie dobrze rozejrzec zanim cos kupie, bo czesto człowiek szuka daleko tego co ma pod nosem, jak koziołek Pacanowa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..........moze to byla jednak przejsciowka - albo jaki składak? Masz może jakieś zdjęcia? A z resztą nie ważne - bo niestety, ale podobnie jak oryginalne M-72 za 2000zl tak i Junak M07 za takie pieniądze już się nie trafia.......

 

Aaaale - zmieńmy temat;

Widział ktoś jak wygląda choinka na kołach?? Nieeee?? To proszę - http://moto.allegro.pl/item305525294__okaz...99_okazja_.html

 

A - i to też dobre - http://moto.allegro.pl/item305365144_piekn..._fanatyka_.html

Nie chodzi o sam motocykl - ale o info na temat rejestracji............................

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...