Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze gdybym miał trochę kasy i wolne miejsce to już bym nadał jej imię . Bardzo mało efektownie wygląda ale ogromna większość tego motocykla jest fabrycznie nowa z najlepszych części wybranych z najlepszych . Alek doświadczenie w składaniu starych motocykli ma dłuższe niż ja mam lat a zapasy jego części były kiedyś takie że rozmawialiśmy czy nie założyć warsztatu i składać ot tak motocykli z części nowych po prostu sięgając po to co potrzebne na regał . Poza tym jest człowiekiem przemiłym z ogromną wiedzą i do tego bardzo skromnym . Kawał szacunku dla niego z mojej strony :buttrock: :bigrazz:

Granat - rzuć okiem na pozostałe aukcje tego użytkownika znajdziesz tam może coś dla siebie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Granat - rzuć okiem na pozostałe aukcje tego użytkownika znajdziesz tam może coś dla siebie :flesje:

 

Zapewne to miałeś na myśli - http://moto.allegro.pl/item314219380_ural_..._wyprzedaz.html

 

Osobiście kupowałem już części od tego gościa (min. nowe tryby pompy oleju do Dniepra i koło zębate napędu pompy) - cęści nowe - a ceny nawet fajne......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co mi 4? i jeszcze czekac bede 5 dni zanim sie wyjasni, a potem na koniec przegapie aukcje:P

Po dwa na stronę wału i jedno na kosz boczny . Wybrzydzasz ;P

 

http://www.allegro.pl/item309363548_m_72_u...chy_dlugie.html

http://www.allegro.pl/item306646706_stopka...k750_k_750.html

Nie kumam . Nowe chromowane szprychy z przewężeniami kosztują tyle samo i nie ma chętnych .

Tak samo jak na centralki , nowe proste. A jak coś jest zd****one , ugnojone , prostowane to ręczna robota i bardziej warto? Europo witaj nam ^^ Mam trochę pociętych szprych po rozbiórkach kół . Naprawdę warto .Hand made ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego . Na drugiej aukcji cena jest inna. No i "super ślnik" jest po generalnym "remącię" . masuer masz konto na allegro? XD

http://moto.allegro.pl/item313761144_lozys...k_750_m_72.html

Łożysko cierne - ja pierdzielę <rotfl> Takie rzeczy to tylko u ruskich .

Aukcja tego samego użytkownika

http://moto.allegro.pl/item313728219_popyc...m_72_nowy_.html

"krutkie" - popychacze . Rewelka, do szkoły też się chyba krótko chodziło .

http://moto.allegro.pl/item313792963_piers...owe_super_.html - "(STARY WYPUST)" to jakaś ksywa?

 

 

Radze uważać z tym gościem. Już raz zamawialem u niego części, (wyprzedaż, niskie ceny) zamowilem kilka pierdół, szybka wysyłka paczką za pobraniem, ktoś w domu odebral pod moją nieobecność. Okazało się, że paczka kosztowała mnie nie 100 a 170zł. Zamiast jednej części wysłał inną droższą, jedna część kosztowała 20-30zł więcej niż cenniku, coś tam jeszcze się nie zgadzało, i krzyżak mialbyć super do emwu, no i byl do emwu, ale z pękniętymi tulejkami. Zero kontaktu na e-mail, dzwonilem, to przepraszal, pomylil sie ze dosle mi to co brakowalo, i czesci ktore chce za ta nadwyzke. No i zwodzenie przez prawie 2 miesiące (nadal brak kontaktu na e-mail, dzwonilem kilka razy). W koncu wysłał mi paczkę, wrzucil kilka do koperty kilka pierdół, i tak się nie zgadzalo z tym co mial wyslac, a ch** mu w kakaowe oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze uważać z tym gościem. Już raz zamawialem u niego części, (wyprzedaż, niskie ceny) zamowilem kilka pierdół, szybka wysyłka paczką za pobraniem, ktoś w domu odebral pod moją nieobecność. Okazało się, że paczka kosztowała mnie nie 100 a 170zł. Zamiast jednej części wysłał inną droższą, jedna część kosztowała 20-30zł więcej niż cenniku, coś tam jeszcze się nie zgadzało, i krzyżak mialbyć super do emwu, no i byl do emwu, ale z pękniętymi tulejkami. Zero kontaktu na e-mail, dzwonilem, to przepraszal, pomylil sie ze dosle mi to co brakowalo, i czesci ktore chce za ta nadwyzke. No i zwodzenie przez prawie 2 miesiące (nadal brak kontaktu na e-mail, dzwonilem kilka razy). W koncu wysłał mi paczkę, wrzucil kilka do koperty kilka pierdół, i tak się nie zgadzalo z tym co mial wyslac, a ch** mu w kakaowe oko.

No to ja miałem podobnie z Andrzejkiem z Wasilkowa tylko że z lepszym finałem. Zamawiałem i niego części a konkretniej komplet gum do emy (kierownica, podnóżki, na zbiornik, placek na kopniak). OK napisł że nie ma gum na kiere. Paczka przychodzi z okrągłą sumką 100zł. Otwieram a tam zamiast części których konkretnie chciałem dodatkow placek na dyfer i skamieniały placek na kopniak, a do tego cena niektórych części przy odbiorze paczki wzrosła prawie 2-krotnie w prówananiu z tym co było na aukcji. No co jest myśle. Dzwonie, koleś zaczyna coś motać i mówi żebym odesłał. No tak ale to znowu kosztu. Pytam czy bedzie na bajzlu w Łodzi. Tak. No dobra to ja osobiście oddam. "Przychodzi" Łódź. Dzwonie czy jest. Nie. No to mówie jak się umawialiśmy. Dopiero po jakimś czasie odesłał mnie do swoich ziomków, którzy byli na bajzlu i jakoś sprawa z trudem rozwiązała się. Później na Łodzi dokupiłem gumy na kiere do emy i to jeszcze w nizszej cenie niż u Andrieja.

Tak to jest z kupowaniem przez internet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego przyjechac i zalatwic temat w 4 oo niz zamawiac przez telefon czy neta. nie ma jaj, mozna sie naprawde wku**ic..

 

mam o tyle komfortowa sytuacje, ze daleko do swoich nie musze jechac za czesciami.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...