Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MOC kolega Innytruder powiedział tylko co sobie pomyślał i co wymyślił, a tu masz konkrety :P

Głowice "letnie":

http://img68.imageshack.us/my.php?image=letniaam8.jpg

Głowice "zimowe":

http://img459.imageshack.us/my.php?image=zimowagn5.jpg

 

 

Kolego Gumis doskonale wiem jak wygladaja emkowskie glowice letnie i te na pewno do nich nie naleza, ktore zaprezentowales na zdjeciu...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tuningowany :icon_mrgreen: silnik z M63, dyfer 9, bez szybkiej 4. Przy 132km/h (mniej więcej - dane z licznika japończyka jadącego koło mnie) wymiękłem i nie cisnąłem dalej. Do 140 pewnie by dobił. A tak poza tym to 100-120km/h w trasie, pali wtedy ~5l/100 (rekord to 4.7/100), jara gumę, przedni hamulec (dwa rozpieraki z Dniepra) hamuje z piskiem opony...

 

Oczywiście osiągi dla jazdy solówką. Z koszem góra 110km/h, ale to śmierć w oczach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tuningowany ;) silnik z M63, dyfer 9, bez szybkiej 4. Przy 132km/h (mniej więcej - dane z licznika japończyka jadącego koło mnie) wymiękłem i nie cisnąłem dalej. Do 140 pewnie by dobił. A tak poza tym to 100-120km/h w trasie, pali wtedy ~5l/100 (rekord to 4.7/100), jara gumę, przedni hamulec (dwa rozpieraki z Dniepra) hamuje z piskiem opony...

 

Oczywiście osiągi dla jazdy solówką. Z koszem góra 110km/h, ale to śmierć w oczach :icon_eek:

 

to masz bardzo sprawny silnik! przy v 132km/h na ''9'' i zwyklej czworce predkosc obrotowa walu korbowego dochodzila do 5200 obr/min gdzie max moc osiaga przy 5600 obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłoki z Malucha, wstawione 14 lat temu :D. Ma na nich już jakieś 20kkm, a ciśnienie z lewej 7, z prawej 8 atmosfer. 14 lat temu podobno było 9,5... Tłoki są wyższe 6mm od ruskich, dlatego musiano zastosować podkładki po 3mm pod cylindry i opiłować tłok na krawędziach, by zrobił się wypukły i mieścił się w głowicę. Efekt: jurny staruszek wyglądający bardzo niepozornie ;) . A i charakterystyka silnika nie ma pewnie wiele wspólnego z oryginałem.

Już raz pogiąłem zawory wydechowe kręcąc silniki bez obciążenia. Przez te wysokie tłoki zapewne... Bo sprężyny zaworowe mam bardzo twarde.

Posiadacze innych rucholi mówią, ze ładnie się wkręca, łatwiej i szybciej. Niestety ruskiem innym niż mój nie jeździłem, więc nie mam porównania.

 

Zrobiłbym mu kiedyś szlif na nówkę I nadwymiar, głowice, tak, by kompresje trzymał wzorowo, kanały, pojechał na hamownię i zobaczył jak wykresy się prezentują... Ech :icon_eek: tak dla satysfakcji... Ale kasa nie ta...

 

PS: 20kkm w 14 lat ;). Trzeba dodać, że jakieś 11 lat stał w garażu.

Edytowane przez wieczny student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam w oryginalnych stacyjkach np. dniepra montowac przekazniki. ja mam oryginalna stacyjke na przekaznikach i jest ok. przez stacyjke idzie male natezenie pradu tylko do uruchomienia cewki przekaznika. bez przekaznika w nowej stacyjce styki wypalily sie po trzech tyg. uzytkowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciepłe ceny z bajzlu wrocławskiego, podaje min. i extrim:-)

zawór ural 10/25

aparat zaplonowy ural nowka komplet 50/180 urzywany 100(oczywiscie u polaka)

aparat zaplonowy kaska urzywany 50/170(i to u ruskich)

skrzynia biegów kaska-dniepr 150/900

silnik ural wygladajacy na komplet 500/2000- bez skrzyni(!!!!!!!!!!! nie był ze złota, nawet powiem był brzydki)

silnik kaska - 500/2500 bez skrzyni, taki sobie(hahahahaha)

kopka 15

gaznik k-305 komplet zasyfiony 15/nowka 35/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli były te tabliczki rok temu w tele-mango. A jak zadzwoniłeś w pierwszej godzinie pompowany materac można było jeszcze dostać za free. Kolega Neo-11 rzadko chyba ogląda telewizję :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm ja tam zadnych nr. nie widze hehe

moze przeszukam warsztat i cos znajde dla pana Z.

jakies oryginalne podkladki heheheheh

ciekawe ile by kosztowala ema zlozona z czesci z alegro :buttrock: :icon_razz:

 

WIEM mam kolo z oryginalnym powietrzem w detce heheheheh :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...