Skocz do zawartości

test blokad motocyklowych


Rekomendowane odpowiedzi

Pieprzenie wg mnie. Im więcej blokad tym więcej amatorów przejdzie obok. Niezabezpieczone moto weźmie narypany wieśniak, blokade na tarczy rozbroi już koleś który mniej wiecej sie tym trudni, blokade na tarczy i kłódkę weźmie profesjonalista, a porządny alarm weźmie ktoś, kto naprawdę ma to we krwi.

 

PS> Nie odnoszę sie do filmu, bo video mi nie działa.

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych 2 minut filmu wynika jasno, ze lancuch trzeba zawieszac w taki sposob i w takim miejscu, zeby przecinak nie mial punktu podparcia.

Zreszta tak jak powiedzial Adam, im wiecej zabezpieczen, tym prawdopodobienstwo kradziezy jednak maleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na mnie to te blokady to pic na wode, oczywiscie wiekrzoasc, da sie je odciac nozycami kupionymi w obi... a jakies leprze lancuchy itp. to troche termitu -http://www.myzlab.pl/pirotechnika/termit/ i po krzyku, jak nie lancuch to barieke sie odetnie:]

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh fajny mial przecinak. Bardzo poreczny i niewidoczny. Oznacza to ze moglby go stosowac tylko w nocy. a w nocy to i moglby przyjechac z przecinakiem hydraulicznym i odciac cale lagi od motocykla :crossy:

 

W dzien watpie zeby nikt nie zwrocil uwagi na goscia skaczacego po metrowym przecinaku.

 

Zawsze mozna zabierac ze soba dzwignie zmiany biegow bo wtedy nie odjedzie motocyklem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był nawet program na TVN w sobotę "Dzień dobry TVN" gdzie testowano jak dużo ludzi zareaguje na chłopaka włamującego się do samochodu przed wejściem do hipermarketu. No i bardzo niewiele zareagowało. Zgadzam się z przedmówcami - im więcej zabezpieczeń tym mniejsza pokusa na kradzież, szczególnie przez amatorów.

 

A swoją drogą taki przecinak też musi trochę kosztować. No i trzeba mieć też trochę krzepy, żeby go użyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla....

jka juz ktos pisal.. hydraulicznym (np na wupozazeniu strazy) rozwalisz kazdy lancuch w mniej niz 30sec...

zabezpieczenia sa po to zeby ci pierwszy lepszy amator nie odjechal sprzetem..i tego sie trzymajmy....

 

ps. jak wiekszość z nas również uzywam zabezpieczen i mechanicznych i elektronicznych i gleboko wierze ze pozwola mi one zastac maszyne tam gdzie ja ostatnio zostawilem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że chociaż blokada z alarmem da mi znać o tym, że coś się dzieje.... :biggrin:

 

A jak nie jedna to ze trzy ...

 

Popieram myśl, że kilka zabezpieczeń mogłoby zniechęcić amatora cudzej własności .

W tym jakiś alarm na pewno.

 

Może należałoby zapytać "zaprzyjaźnionego" złodzieja. ... ;)

 

Nie wiem, wąglikiem w garażu ich poczęstować czy jak...? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...