Skocz do zawartości

Moto GP Brno 2007 Wyjazd


Piotrek_Anuh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, caly czas mnie korci by jechac... Co robicie jesli mieszkacie na kempingu i idziecie na tor a nie macie busa by wrzucic graty? Co zrobic z kombinezonem, kaskiem itp ? To jedyna rzecz co mnie hamuje przed pojechaniem tam...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, caly czas mnie korci by jechac... Co robicie jesli mieszkacie na kempingu i idziecie na tor a nie macie busa by wrzucic graty? Co zrobic z kombinezonem, kaskiem itp ? To jedyna rzecz co mnie hamuje przed pojechaniem tam...

 

Właśnie wróciłem z Grand Prix Niemiec i jedną bardzo ciekawą rzeczą, którą może pochwalić się ten "event" jest sporo miejsc (parkingi, prywatne kwatery) gdzie można zaparkować motocykl i zostawić kombi (6,50Euro za dzień).

 

Szczerze mówiąc nigdy nie sprawdzałem tego tematu - także w Brnie, ale jeśli zostajesz na małym kempingu, możesz dogadać się z właścicielem i zostawić kombi gdzieś w "kantorku", albo po prostu pojechać furą ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram sie ze znajomymi samochodem. I mam nadzieję, że wyjazd zamknie się w 300 zł :icon_razz: Paliwo bedzie dzielone na 3, do Brna mam ok 600 km, żarcie ze sobą, nie planuje żadnego kupowania dupereli na miejscu :lalag:

Pare koron profilaktycznie trzeba zabrać... A właśnie, ludziska, korony sa konieczne, czy spokojnie wszystko da sie kupic w eurasach? Bo nie wiem, na co zamienić pare zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jedzie samochodem i wyraza checi zabrania spiwora karimaty i iglo wszystko wersja mini. Chce jechac z plecakiem ale nie mam jak zabrac sprzetu do spania - zapewniam chłodzenie w Brnie :biggrin: pozdro

 

Przecież możesz jechać bez plecaka, zniknie problem bagaży..... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawa oferta. Płacisz i już się niczym nie przejmujesz :( .

 

 

Właśnie to zamówiłem - w cenie bilety na trybuny ziemne (bez Ci F) transport na tor i z toru w sobotę i niedzielę, impreza z nielimitowanym piwem i jedzeniem w piątek na torze (oczywiście z transportem w obie strony), 2 noclegi w hotelu Masaryk (to coś lepszego niż akademik ;) ), śniadania. Dodatkowo dają okolicznościową czapeczkę, powiem że nawet niezła :(.

W zeszłym roku nocowałem na campingu Zebetin - generalnie nie było źle, ale ciągle niepokój o ciuchy zostawione w namiocie, wszystkie dokumenty trzeba było ze sobą nosić, motory nie były chronione - bo na teren campingu każdy może wejść. No i jeszcze jedna kwestia - jak nie pada jest ok, ale tego nie można przewidzieć - siedzenie w namiocie w deszcz nie jest ok.

Teraz postawiliśmy na hotel i bez przejazdu zamyka się to kwotą 700 zeta na osobę od piątku do niedzieli.

Acha, jak chcecie coś zjeść to warto odjechać lub odejść trochę od toru i prosić o menu dla Czechów - jest o połowę taniej :D

 

Do zobaczenia w Brnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś z was może w planach pozostanie w Czechach jeszcze parę dni po weekendzie?

Z dwoma kumplami lub jednym w zależności jak wyjdzie i jak będziemy stali z kasą, planujemy pośmigać po okolicy czyli wpaść do Wiednia, Bratysławy i samego Brna. Jakby ktoś chciał dołączyć niech da znać. W większej grupie zawsze raźniej. Pobyt planujemy na http://www.campingradka.cz/

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Z Kalisza jedzie kilka osób motocyklami + bus.

Z tego co się orientuję to w busie jest jeszcze miejsca.

Sam się zastanawiam nad wyjazdem, ale koledzy mają same nakedy...i pewnie musiałbym wyjechać dzień wcześniej :-)....

Jeżeli ktoś chce to na priv mogę podać namiary na kumpla jadącego busem.

 

Z tego co pamiętam, to w ubiegłym roku koszt wyjazdu wyniósł o 400 zł (z paliwem i "paliwem") ale mogę się mylić, bo nie byłem.

 

Podobno ciekawa impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, wraz z paroma znajomymi wybieramy sie do brna na moplikach ;]

 

Ruszamy w czwratek 16-teg w godzinach 13-15 z Rybnika (dokladnie okolice) :)

 

Jezeli jest ktos chetny by ruszyc z nami i powiekszyc nasza skromna ekipe to bardzo serdecznie zapraszam, kazdy z nas jedzie na innym typie motocykla wiec bedzie fajnie ;]

 

Jezli ktos by byl chetny to zawsze mozna sie spotkac na dojezdzie.... W kupie siła wiec bylo by ciekawie :]

 

Gdyby ktos sie zdecydowal to bardzo prosze o kontakt, 609634559 lub gg:8823819

 

Jak narazie jest na skromna grupka liczaca okolo 4-6 osob ( wiadomo jak to jest ) ale bylo by fajnie gdyby sie powiekszyla.

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orientuje sie ktos jakie są ceny za kamping ten przy torze? od osoby auta i namiotu? podobno cos wychodzi 100 zl za noc od osoby z namiotem i autem

Z innego forum: http://img130.imageshack.us/img130/7020/ds...3resizedgt3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...