Skocz do zawartości

Moto GP Brno 2007 Wyjazd


Piotrek_Anuh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czasu malo tyle pytań a tak mało odpowiedzi to moze kazdy co jaedzie niech sie okresli

 

1. Skad i jaka trasa.

2. Jaka trybuna.

3. Gdzie troluje - namiot, hotel.campol itp + przykładowe ceny badz strony internetowe.

4. Gdzie zalatuje i co chce zobaczyc po trasie.

 

no i moze jakies linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garść informacji z mojej strony.

Z Kalisza ruszamy w piątek z rańca (jeszcze nie wiem o której dokładnie ale to do ustalenia) w składzie:

5 motocykli (lub 6) i bus z tylko 2 osobami.

Prawdopodobnie jedziemy przez wrocek... więc jak ktoś coś chce to walcie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowione, z kumplami lecimy we 3 do Brna :mrgreen:

 

Teraz mała seria pytań.

Nie mamy kupionych biletów, więc zakupmy je na miejscu na trybuny naturalne za 33 euro. Miejmy nadzieję, że jeszcze będą :banghead: Na którą trybunę najlepiej się pchać na treningi, sam wyścig itd.

 

Kasę generalnie brać euro/korony czy to i to i po ile mniej więcej. Jak wygląda z miejscem na START CAMP, jak daleko jest stamtąd na tor. Jak wygląda wyjazd po samej imprezie bo słyszałem, że masakra. Wracacie w niedzielę czy poniedziałek, bo podobno lepiej się przespać jedną noc i spokojnie poniedziałek opuścić Brno.

 

Jak wygląda zaplecze gastronomiczno-spożywcze :lol: :lol: Czy nie ma kłopoty z jedzeniem, piciem :mrgreen: itd czy daleko jest jakiś dobry sklep czy coś, bo ceny torowe są mega podobno.

 

 

I ogólnie o czym jeszcze pomyśleć, pamiętać, bo jestem w temacie zielony. Dzięki za odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mick ale na której??/

 

(trybunie) ps do micka:)

 

Ja będę na paddocku ale pewnie zrobię sobie spacer dookoła toru po drodze serwisowej podczas którejś z sesji i będę wyglądał polskich flag, także jakby ktoś widział debila machającego z tej dróżki... to będę ja - nie rzucajcie we mnie pustymi puszkami po piwie :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek <jutro :icon_razz:> godzina 14 ruszamy...

 

Jezeli ktos jest chetny to zapraszam do naszego skromnego konwoju...

 

Wiecej informacji na nr 609634559

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na bardzo ale to bardzo miłej imprezce :crossy:

 

PS. Jedziemy z okolic Rybnika i kierujemy sie na Cieszyn... potem juz wprost na Brno, do zobaczenia na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lece z plecaczkiem i kumplem na R6 ok godziny 15. Przekimamy u mojej siostry we Wrocku i w piątek jazda dalej pod samo Brno :crossy:

Ciężko było zmobilizować się do pakowania, ale jakoś na szczęście poszło :buttrock:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na trybunie G lub D bo forum wywnioskowałem, że są one najlepsze. Niech ktoś

mi ostatecznie doradzi, która jest najlepsza :P :bigrazz:

 

My wyjeżdżamy z Poznania o 5 rano w piątek, ale dojedziemy późno bo v max naszego bolidu to 130km/h :wink: więc spoko. Na bank się spotkamy. My oprocz flagi narodowej będziemy mieli czarną flagę z białym napisem www.sbteam.pl i poubierani będziemy w ciuchy też sbteam.l czarne koszulki-szare bluzy. Jak z sianem bo biorę około 500zł. Większość kasy biorę w koronach, bo to Czechy, ale w euro też podobno bez problemu można kupować. Bilety też?? Bo u grandysa widziałem ceny w euro i na stronie motodromu także.

 

Dzięki za odpowiedź, do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...