Skocz do zawartości

Moto GP Brno 2007 Wyjazd


Piotrek_Anuh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

 

Mam zamiar wybrac sie wreszcie do Brna na MotoGp. Chcial bym dolaczyc do jakiejs grupki zapalencow ktorzy sie tam wybieraja swoimi sprzecikami i wieca ocb.

 

Szukalem i nie znalazlem zadnego tematu o wyjezdzie wiec postanowilem go stworzyc.

 

Prosil bym was o jakies konkretne wskazowki jak najlepiej pojechac gdzie i kiedy kupic bilety, jakie proponujecie miejscowki i wszystko co sie z tym wiaze.

 

Najprawdopodobniej zawody odbeda sie jak zwykle w okresie wakacyjnym wiec kazdy chetny znalazl by kilka dni na taki wyjazd.

 

Ja bym chcial poswiecic na taki wyjazd okolo tygodnia. Chcial bym przejechac przez odcinki fajnych kretych gorskich tras na terenach Slowacji (bylem kilka lat temu samochodem i polecam).

 

Jesli wiesz cos na ten temat NAPISZ !!!

 

 

Jestem zdecydowany na taki wyjazd w 100% na pewno tam bede.

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chce jechac w przyszłym roku.

Jak uda sie kupic 125, a uda sie :icon_biggrin: :icon_mrgreen: :icon_evil:

 

Jak bedzie ktos z młodszych tez chciał i mogł jechac to chetnie polece z kims razem :biggrin:

Przelotówka w granicach 100-120 km/h, czasami więcej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

 

Mam zamiar wybrac sie wreszcie do Brna na MotoGp. Chcial bym dolaczyc do jakiejs grupki zapalencow ktorzy sie tam wybieraja swoimi sprzecikami i wieca ocb.

 

Szukalem i nie znalazlem zadnego tematu o wyjezdzie wiec postanowilem go stworzyc.

 

Witam

Myślę, że poniższy temat na pewno dużo wyjaśni.

http://forum.motocyklistow.pl/BRNO-2006-t42947.html

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wyjazd plus mega impra organizował Fast Bike Polska myślę, że w 07 też będzie. Szczególy jak nadejdzie pora będą w gazetce.

Ok to jak sie juz ukaze ta gazetka do daj znac gdzie ja nabyc o ogolnie.

 

Dzieki za odpowiedzi. Strzaleczka

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku wyjazd plus mega impra organizował Fast Bike Polska myślę, że w 07 też będzie. Szczególy jak nadejdzie pora będą w gazetce.

 

Siema,

 

Organizował i zorganizuje znowu w 2007 roku :-)

 

Więcej informacji za jakiś czas ponieważ mamy jeszcze sporo czasu.

 

Mile widziane opinie i komentarze tegorocznych uczestników :-).

 

Pozdro,

Mick

 

PS: Nowy numer Fast Bike Polska (na okładce Nicky Hayden) właśnie ląduje w kioskach :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zamierza wybrać się motocyklem, polecam dobrze zabezpieczyć motocykl - szczególnie na parkingu hotelowym.

 

Na parkingu przy torze raczej jest spokojnie, przy wyjeździe policja sprawdza każdemu dokumenty.

 

Co do samego wyścigu - zaj..sta sprawa, motocykl motoGp w akcji to istna bajka. W TV tego nie dostaniesz, nie czuć zapachu spalin ( o ile blisko się podejdzie :buttrock: ) , nie słychać wspaniełego dźwięku maszyn.

 

No i droga motocyklem z Warszawy jest świetna. 6h bez większego napinania i jesteś na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moge tylko doradzic,to to ze trzeba spedzic noc na campingu "START CAMP",a nie zadnym innym....bo wlasnie ja ze znajomymi bylam na innym,gdzie byla stypa na maxa(nic sie nie dzialo tylko sami zgrzybiali Niemcy),Boniek moze potwierdzic!!Tam tetni zycie i jest klimat do tego blisko do toru!!!Poza tym uwazaj na sprzet typu aparat itp ,mnie orobili tak ,ze nie zostawili nawet 10 koron na bulke :buttrock:

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar pojechać do Brna, osobiście nigdy nie byłem na Moto GP ale za to byłem kilka razy na F1, z doświadczenia formułowego (jak tak można powiedzięć) zero hoteli, kwater itd, najlepsza impreza jest na campingach w okół toru, jak ktoś się wybiera jakąś grupą to chętnie się zabiorę, wrażenia pewnie jak na F1 nie porownywalne z tym co widać w TV, kopara opada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moge tylko doradzic,to to ze trzeba spedzic noc na campingu "START CAMP",a nie zadnym innym....bo wlasnie ja ze znajomymi bylam na innym,gdzie byla stypa na maxa(nic sie nie dzialo tylko sami zgrzybiali Niemcy),Boniek moze potwierdzic!!Tam tetni zycie i jest klimat do tego blisko do toru!!!Poza tym uwazaj na sprzet typu aparat itp ,mnie orobili tak ,ze nie zostawili nawet 10 koron na bulke :D

 

Fakt, ja byłem na campingu Zebetin (jakoś tak) i spanie to główna sprawa - gdyby nie ślązacy, to na pewno nuda na maksa. Plusem była bliskość toru

Co do biletów, to kupowałem na miejscu, na sobotę i niedzielę - koszt 750 koron, czyli luzik. Bilety były na trybunę D (można zobaczyć tutaj) Na przeciwko trybuny telebim, więc wszystko widzisz. Ceny jedzenia, picia - masakra, na obiady jeździliśmy około 15 km za tor, w kierunku pragi, jest tam kilka miasteczek, gdzie obiad (full wypas) kosztował 90 koron, czyli 15 zł !!! Na campingu moto bezpieczne, nam nic nie zgoneło

Emocje są nieziemskie - to nie jest TV - to się czuje, jak ruszają ze startu twiny to ziemia drży :D

A co do samej drogi do Brna, to po prostu poezja, zakręty, dobry asfalt i jeżdżący jak wieśniacy czesi. W miastach i wioskach trzeba uważać, bo oni jeżdżą niesamowicie przepisowo i uważają, że inni również, więc kilka razy spociłem się jak mi gość wyjechał z podporządkowanej prosto pod koła, bo uważał pewnie że jadę 50 km/h - i to nie patrząc, po prostu wyjechał.

Ale nic to, w tym roku znów jedziem Panie do Brna :wink: Pewnie będzie w II połowie sierpnia.

 

Marek

Edytowane przez R6surfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym camping gdzie mysmy byli ,wspanili czesi liczyli sobie za kazdy dzien,wiec jak splismy 2 noce policzyli nas jak za 3 wiec wyszlo ok 600 koron,a jak sie okazalo na Start Camp nocleg wychodzil taniej,poniewaz spodklismy grupe ludzi z Zywca i okolic ,ktorzy to potwierdzili!!!:(Co do jedzenia to akurat kolo naszego noclegu byl bar gdzie ceny bylo ok 100 koron za obiad,ale odleglosc od toru 3 km i jezeli ktos chce isc pieszo i pic :icon_idea: ...nie polecam :icon_idea: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema,

 

Organizował i zorganizuje znowu w 2007 roku :-)

 

Więcej informacji za jakiś czas ponieważ mamy jeszcze sporo czasu.

 

Mile widziane opinie i komentarze tegorocznych uczestników :-).

 

Pozdro,

Mick

 

PS: Nowy numer Fast Bike Polska (na okładce Nicky Hayden) właśnie ląduje w kioskach :-).

 

 

Mick mam pytanie. Na jakiej zasadzie wygląda organizacja wyjazdu do Brna przez FB ???

 

Mam pytanie do osób, które już były na Moto GP. Ile mniej więcej kosztuje taki weekendowy wypad na wyścigi (wliczając wszystkie koszty) ???

 

CZy w tym roku wybiera się jakaś grupa z Poznania ??? Jeżeli tak to czy samochodem czy moto ???

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi !!!

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w tym roku i bede w przyszlym. Zycie noca na campingu Camp Start to cos wspanialego, ciagla zabawa i ryk silnikow, a wyscigi? Tego sie nie da opisac! To trzeba przezyc samemu! :-)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:) jstem kopletny swierzak..... w lutym ide na prawko ... ale GS 500e juz mam :) nom ale cóż... Moto GP to moje życie.... kocham to ...:P i naprawde chcę tam jechać...... najlepiej zorganizowaną grupą : jeśli bedzie juz coświadomo... czy jedzie grupa skąd itd. no to jade z wami na 10000005%%%%% pozdro dla wszystkich i czekam na odp :clap: pozdro :clap: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...