Skocz do zawartości

Moto GP Brno 2007 Wyjazd


Piotrek_Anuh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szkoda, że przy zakupie C+F nie można isc na A,B,D,E,G ;)

 

Masz 1500 wątpliwości i pytań a wszystko jest na stronie toru Brno :icon_eek:

 

"Holders of C + F tickets have free access to all banked areas A, B, D, E, G"

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak ktos z wlkp chce jechac, to probujemy sie zorganizowac jechac paczka, wszelkie info na priv

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku siedziałem na D (patrząc na mapkę załączoną w którymś z poprzednich postów to na jej lewym końcu) Dobrze widać 2 zakręty (i to są te z których zjeźdża się w dół - jakby ktoś nie wiedział tam jest różnica poziomów około 400 m) i vis a vis jest telebim (na mapce zaznaczone na różowo z oznaczeniem TV). Dobre miejsce to też B na końcu prostej z widokiem na 2 zakręty - również prosta schodząca w dół - extra widok gdy jadą 125-tki. Małolaty nie hamują tylko odpuszczają gaz i wpadają w 20 w zakręt :icon_mrgreen:. Nie byłem na A ale chyba też może być nieźle. Jak masz bilety na sektor D to nie wejdziesz na Ci F oraz na oznaczone literkami T (to są krzesełka) reszta to trybuny ziemne. Na C siedzi masa ludzi Valentino oraz Peszka - jest czerwono-zielono-żółto-biało :icon_twisted:

Z Poznania jedzie ekipa, w zeszłym roku leciało nas 11 :icon_mrgreen:

Edytowane przez R6surfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja rok temu byłem na sektorze T 2. Jechałem motocyklem z Poznania wraz z żonką.

Pewnie pojedziemy znowu, ale POZWAŻNIE przemyśle czy spać znów na polu namiotowym ...

Chcieliśmy choć troszkę wypocząć a tu od rana do wieczora impra na maxa ... hałas i wygląd TOI TOI ciągle pamiętamy.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Grandysów, bilety będą najprawdopodobniej od środy-czwartku :)

 

Mnie cały czas kusi jeszcze wyjazd na Superbike'i, bo razem z tatą jesteśmy fanami Biaggi'ego :D

Wie ktoś gdzie można dostac bilety na SBK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pojedziemy znowu, ale POWAŻNIE przemyśle czy spać znów na polu namiotowym ...

Chcieliśmy choć troszkę wypocząć a tu od rana do wieczora impra na maxa ... hałas i wygląd TOI TOI ciągle pamiętamy.

Z plecaczkiem też planujemy w tym roku zmienić miejsce noclegu. Jednak zostaniemy pod namiotem.

Zdecydujemy się najprawdopodobniej na http://www.campingradka.cz/

Jest niedaleko od toru, jest trochę wody, żeby poobijać się po wizytach na torze. Myślę, że będzie tam ok.

 

 

Dzwoniłem do Grandysów, bilety będą najprawdopodobniej od środy-czwartku :crossy:

Mnie cały czas kusi jeszcze wyjazd na Superbike'i, bo razem z tatą jesteśmy fanami Biaggi'ego :banghead:

Wie ktoś gdzie można dostac bilety na SBK?

Fajnie, że bilety będą niedługo. Można będzie zamówić żeby było na zaś :crossy:

Co do biletów na SBK to wydaje mi się, że nie będzie problemu, żeby kupić je na miejscu.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Grandysów juz wszystko wiadomo http://www.grandysduo.com.pl/bilety.html ceny za bilety na Moto GP Brno

 

 

Ciekawe te ceny - ja w zeszłym roku na D płaciłem 750 koron (na miejscu w kasie na sobotę i niedzielę, i właśnie sprawdziłem swój zeszłoroczny bilet a na nim napis, że ważny był również na piątek, czyli 750 koron obowiązywało na 3 dni). Czyli wg obecnych kursów daje to 104 zł. U Grandysów przedsprzedaż 25 € czyli 97 zł ale normalne już 33 € czyli 128 zł. Jestem pewien, że na miejscy bez kłopotu będą dostępne bilety na trybuny ziemne, na krzesełka to już inna sprawa.

pozdrawiam i do zobaczenia w Brnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

tylo trybuna trawiasta "D"

 

W zeszlym roku zrobilem sobie spacer po kilku trawiastych i tam najlepiej. na krzesla nie ma sensu brac. na trawniku jest klimat.

 

A jest moze ktos chetny zaatakowac tylko na niedziele??

 

wystartowac jakos bardzo rano zeby na ta 10 byc na miejsu?

 

fotosy z zeszlego roku:

http://www.mojemotocykle.za.pl/brno06/index.html

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jest koniecznosc kupowania biletow w Polsce? Z tego co piszecie to nie powinno byc problemu by kupic bilety na miejscu?

Powiedzcie mi jeszcze jak z nocowaniem na kempingu i zostawieniem gratow? :icon_razz:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jest koniecznosc kupowania biletow w Polsce? Z tego co piszecie to nie powinno byc problemu by kupic bilety na miejscu?

Powiedzcie mi jeszcze jak z nocowaniem na kempingu i zostawieniem gratow? :biggrin:

Wg mnie lepiej jednak kupić bilety jeszcze w Polsce. Wyjdzie trochę taniej i nie będziesz tracił czasu na stanie w kolejkach do kas.

Co do gratów to w tamtym roku, wszystko wrzucaliśmy do busa jak szliśmy na tor. Mimo to i tak wcięło cyfrówkę i portfel. Różnie można trafić.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kurcze jakos tak licze i albo doliczyc sie nie moge, albo cos mi sie pomieszało, albo Grandysom sie pomyliło. Na stronie oficjalnej toru Brna bilety w przedsprzedaży dla Kat. 1 (obejmuje T2, T3, C,D,G, Paddock) kosztują 800CZK, jakby nie liczyc, to jeśli korona kosztuje 1CZK=0,1381pln, to znaczy że taki bilet wychodzi 110pln, a w cenniku Grandysow sektory A+B+D+E+ G + C+ F kosztują 55€uro, czyli jakies 215pln. O co chodzi?? czegos sie nie doczytałem???

 

tak ku jasności, też sie wybieram na MOTO GP :D

Edytowane przez Bratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kurcze jakos tak licze i albo doliczyc sie nie moge, albo cos mi sie pomieszało, albo Grandysom sie pomyliło. Na stronie oficjalnej toru Brna bilety w przedsprzedaży dla Kat. 1 (obejmuje T2, T3, C,D,G, Paddock)...

Cennik na który patrzyłeś w dziale bilety, dotyczył MŚ Superbike :icon_question:

Wybierz po lewo na stronie toru Cardion AB Grand Prix... i cennik będzie się zgadzał z tym Grandysowym :icon_mrgreen:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...