Skocz do zawartości

Oceńcie i zdemaskujcie!!:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż przeglądam sobie allegro i natknąłem się na coś takiego

http://moto.allegro.pl/item141490135_trium...obra_cena_.html

Cena każdy widzi:)

Nie wiem na co zwrócić uwagę w tym egzemplarzu , nie wiem też jak poznać czy nie miał dzwona. W kraju z tego co wiem mało jest motocykli triumph. Prosiłbym o opinie nt. tego motocykla ewentualnych właścicieli . Może ktoś zna ten motocykl? Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde niska ta cena , az podejrzane . Bez osobistych ogledzin nie da sie odczytac ze zdjec jaki jets faktycznie stan moto. Znajomy ma tt600 z 2000r i wola za niego 12 tys z groszem , wiec masz porownanie , lecz dodam ze jego to igielka. akurat tt 600 nie cieszy sie u nas popularnoscia , wiem bo szukalem info i na forum i na necie o tym wlasnie moto. Mimo wszystko kusi jednak ten wtrysk , chociaz i narzekania na silnik znalazlem wlasnie tu , na forum.

Co do moto z ogloszenia , nic tylko jechac brygada i obadac sprzeta - na zdjeciach wyglada normalnie, jak powinien , chociaz czy one wychodzily cale srebrne? I czy te wloty powietrza z przodu nie powinny byc koloru czarnego... ja bym obstawial jakas przygode...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Myślę że średnio warto pakować się w takie coś ponieważ:

1. w razie gleby jesteś kończony bo części zero

2. mało popularny motocykl bardzo ciężko sprzedać

3. ciężko będzie znależć czy coś było rzeźbione bo na żywca to chyba pierwszy raz bym to widział

4. cena jest bardzo atrakcyjna więc albo to złom albo koleś chcę się tego pozbyć a chętnych na wynalazki brak

Taka jest moja opinia i wcale nie musicie się z nią zgodzić ale za tą kasę poszukałbym cbr 600 bo jest ich pełno i jest w czym wybierać, poza tym ze sprzedaniem bądź naprawą zero problemu.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no albo jeszcze możliwe że papiery niekompletne bo nic na ten temat sprzedawca nie napisał. w ogóle to to ogłoszenie śmierdzi trochę bo opis też nieciekawy...

czytałem w ostatnim świecie motocykli o przypadku zakupu moto z anglii ale bez kwitka wyrejestrowania pojazdu więc u nas takie moto jest nie do zarejestrowania. sądzę że najlepiej jest zadzwonić i się dowiedzieć, jak nie będzie sprzedający kręcił to można oglądnąc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za tą kasę poszukałbym cbr 600 bo jest ich pełno i jest w czym wybierać, poza tym ze sprzedaniem bądź naprawą zero problemu.

pozdro

no właśnie, ale widzisz, co to za frajda jeździc czymś, czego jest pełno?? cena jest niewysoka, ale może być spowodowana właśnie niewielką popularnością modelu. Tylko oględziny na żywopozwolą zidentyfikować stan maszyny. Z tego co zauważyłem Triumphy nawet w Wielkiej Brytaniii nie bardzo trzymają cenę, wystarczy poobserwowac ebay'a. MOze tam znajdziesz cos w pewniejszym stanie i tez w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem, zainteresował mnie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M325467 bylem obejrzec moto zauwazylem ze ma do wymiany tarcze przednie oraz klocki, akumulator, owiewke przednią, łancuch, poza tym moto bardzo fajnie jezdzilo nie skręcało nie kładło sie w zakręt zawieszenie nie "klekotało". Silnik chodził rowno, nigdy nie mialem okazji słyszec podobnego silnika i wydawało mi sie ze troche hałasował (cos w rodzaju olejakow suzuki) . dlatego nie napalając sie narazie odpuscilem jednak cena jest według mnie atrakcyjna i moto cały czas chodzi mi po głowie. Co o tym sądzicie czy słyszeliscie gdzies 3 cyl. triumpha czy warto sie w cos takiego ładowac? od razu napisze ze lubię miec oryginalny sprzet inny od wszystkich wiec cbr itd itp. raczej odpada. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakis dziwny interes, sam z doswiadczenia wiem ze okazje nie istnieją, nikt Ci za darmoche nie odpusci kilkuset złotych a co dopiero kilku tysięcy. Z tym sprzetem na 100% jest cos nie tak!! Radze uważać na cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Triumph Tigera i zlego slowa o nim powiedziec niemoge. motor o ktory pyta Boruta ma ten sam silnik co Tiger 955, jest bardzo silny, projektowany przy wspolpracy z Lotusem, moj Tiger chodzi rewelacyjnie ma mniejszy silnik 885, na niskich obrotach - fakt szumi - gosciu od ktorego go kupowalem twierdzil ze to zebaki napedzajace walki rozrzadu - ze niby nie ma lancucha - jesli to prawda to jest super (dokladniejsze i nie trzeba naciagac, wymieniac) ale nie mam gdzie to potwierdzic, rozbierac go nie bede :icon_exclaim: po dodaniu gazu nic tylko milutki gwizd slychac, bajka. ma cos z plastika i z 2cylindrowej np TDMy wkreca sie bardzo szybko a bez tlumika brzmi jak duza szlifiera, wielopunktowy bezposredni wtrysk - male spalanie brak dziwigni ssania, technicznie sadze ze triumphy sa zaawansowane, co do ceny - jesli ma sie najwyzej tyle co kosztuja te motorki "okazyjnie" to zawsze lepiej to niz jakis swietny, wypieszczony GS, przynajmniej wedlog mnie.... trzeba samemu to sprawdzic i ocenic, okazje sie zdazaja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy to jest okazja wg mnie nie moto potrzebuje doinwestowania (jak prawie kazde moto zakupione na terenie RP), jest po szlifie wiec cena maleje itd itp dla przykładu podam link do innego triumha 3 lata młodszego za 13500 do neg.(tez po szlifie) jak na 2003 rok cena niska a jesdnak ogloszenie aktualne , nie wiedzielem tego moto wiec nie moge powiedziec nic na jego temat ale wyglada całkiem całkiem link: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M322965

 

Ciekawe czy to prawda z tymi kołami w ukł rozrządu jest to bardzo rzadko spotykane rozwiazanie a na necie nic nie moge na ten temat znalezc (nie umiem:)) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...