Skocz do zawartości

Średnie zużycie paliwa?Kto ma jakie?


hodscha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w miescie, w zaleznosci ile cisne od 5,4 fdo 5,6 w trasie eee ... w zaleznosci ile cisne od 4,4 do 6

 

bandid 600 n 2001

 

Teraz mam rekordowe spalanie w moim hornecie.. Miałem pusto i zalałem 9 litrów V power racing 100 oktanów.. zrobiłem 60km i już przełączyłem na rezerwe... Chyba musze troszke wolniej jeździć bo zbankrutuje..

 

Nie tankuj na shellu. Na BP normalna benzyna jest lepsza od V-powra na shell-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

HD Electra Glide Evo 1340 - srednio 12 w jeździe miejskiej, w trasie schodzi do 10-11, teraz po przeróbce gaxnika moze mniej spali, zaraza ide posmigac to sie dowiem

 

GS500E w jeździe na kurierce w miescie pali ok.5-6, w trasie wiecej bo ogień cały czas

 

Dawna Jawa 350 TwinSzrot paliła 5 w mieszanej

 

Najmniej pali poczciwa, stara SHL - 2.5 w mieszanej

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD Electra Glide Evo 1340 - srednio 12 w jeździe miejskiej, w trasie schodzi do 10-11,

 

Jezuuu to moj rx z dziurawa membrana w kraniku palil mniej :)

 

yzf- od 5,2- 7,2, gdzie 7,2 przy dojazdach do pracy w 2 osoby tj grzanie ( spale fajka)...6 mil jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

 

Ile średnio paliwa zużywają wasze maszynerie? Temat ten może być pomocny w wyborze motocykla dla innych....Wiem, że pierwszy wcinam się z jakimś szrotem z kolaską, ale tym jeżdżę :icon_mrgreen:

 

1. Dniepr MT 10-36 z koszem - około 6 do 7 litrów, zależy jak się go męczy, maxymalnie miałem około 8

Proszę o wpisywanie, często to co można przeczytać w gazetach mija się z prawdą, np. kolega na zzr600 twierdził coś ostatnio o 5-5.5 l/100 km

 

 

WItam,

 

Ile średnio paliwa zużywają wasze maszynerie? Temat ten może być pomocny w wyborze motocykla dla innych....Wiem, że pierwszy wcinam się z jakimś szrotem z kolaską, ale tym jeżdżę :clap:

 

1. Dniepr MT 10-36 z koszem - około 6 do 7 litrów, zależy jak się go męczy, maxymalnie miałem około 8

Proszę o wpisywanie, często to co można przeczytać w gazetach mija się z prawdą, np. kolega na zzr600 twierdził coś ostatnio o 5-5.5 l/100 km

 

Twój kolega pisze prawdę ale tylko jeśli odnosi się to do czysto turystycznej jazdy w trasie z prędkościami tak między 120-160, przy takiej jeździe moja cbr 900 rr z rocznika 94 palila mi zawsze grubo poniżej 6 litrow/100km. Jednak malo kto tak jeździ, jednak nawet kręcąc pod czrwone pole latając po mieście moja cebr nigdy nie spaliła mi nawet 8 litrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZZR 600 ktora mialem 3 lata temu palila srednio 5 do 6l/100 km

ZZR 1100 ktora mialem po ZZR 600 przez 3 lata od 4,9 do nawet 9 l/100 km przy naprawde ostrej jezdzie. A kiedy przednie kolo bylo w gorze to nie pytaj :icon_mrgreen: mysle ze na pasie potrafila spalic od 10 nawet do 15 l/100 km

Teraz jestem posiadaczem Yamaha XVZ 1300 Royal Venture i pali okolo 7-8 l/100 km

Tak ze wedlug mnie pojemnosc silnika, rodzaj silnika, moc mie ma wiekszego wplywu na spalanie.

Najwazniejsze sa potrzeby , wykorzystanie oraz technika jazdy.

POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...