Skocz do zawartości

www.motopasja.eu


Iwansky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam wszystkich na naszą stronkę. Polecamy naszą ofertę wszelkiego rodzaju części eksploatacyjnych do motocykli takich jak filtry, oleje, klocki, sprzęgła. Zapraszam też do zakupu zestawów napędowych z łańcuchami D.i.D i zębatkiami sunstar. Jestaśmy oficjalnym dealerem D.i.Da i oferujemy najniższe ceny w kraju. Realizujemy też zamwienia z larssona i klasy po cenach katalogowych.

nasze zalety to najwyższa jakośc obsługi klienta oraz najniższe ceny.

Zapraszamy.

Z motocyklowym pozdrowieniem Iwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Dominik zakłada nowy temat jak otwierają HRG na wiosne?? NIE

Poprostu ma podpis z logo i linkie do HRG i tyle. Czy Paweł mówi mam dobrą obsługe, dbam o klientów?? NIE to mówią klienci. Więc wystarczyłby list do strony i tyle. A nie wychwalanie nasze zalety to najwyższa jakość obsługi klienta ble...ble...ble..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Dominik zakłada nowy temat jak otwierają HRG na wiosne?? NIE

Poprostu ma podpis z logo i linkie do HRG i tyle. Czy Paweł mówi mam dobrą obsługe, dbam o klientów?? NIE to mówią klienci. Więc wystarczyłby list do strony i tyle. A nie wychwalanie nasze zalety to najwyższa jakość obsługi klienta ble...ble...ble..

 

 

Weź już skończ...

 

Ja nie widze w tym nic złego że chcą dotrzeć do klienta...

 

Te forum jest jak kobieta, nawet gdy nie ma problemu i tak zawsze jakiś znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Dominik zakłada nowy temat jak otwierają HRG na wiosne?? NIE

Poprostu ma podpis z logo i linkie do HRG i tyle. Czy Paweł mówi mam dobrą obsługe, dbam o klientów?? NIE to mówią klienci.

 

Nie, bo jako moderatorzy tego forum nie chcemy się narzucać i być posądzani o "kumoterstwo". Mam nadzieję, że Dominik się ze mną zgadza, chyba tak, bo też nie wychodzi "przed szereg". Przyjmijmy zasadę dla "nowych firm" - informacja na forum tak, ale z klasą, nie bezczelnie jak to było z kimś zachwalającym "incognito", z pozycji klienta swoją firmę. Niech właśnie klienci zweryfikują, czy ceny są dobre, czy obsługa miła.

 

Powozdzenia Iwansky :-).

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Nie, bo jako moderatorzy tego forum nie chcemy się narzucać i być posądzani o "kumoterstwo". Mam nadzieję, że Dominik się ze mną zgadza, chyba tak, bo też nie wychodzi "przed szereg". Przyjmijmy zasadę dla "nowych firm" - informacja na forum tak, ale z klasą, nie bezczelnie jak to było z kimś zachwalającym "incognito", z pozycji klienta swoją firmę. Niech właśnie klienci zweryfikują, czy ceny są dobre, czy obsługa miła.

 

Zgadza się, Paweł mi to z ust wyjął.

Każdy ma prawio do reklamy. Póki spamu nie robi - chwała mu za przedsiębiorczość!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że działów na forum jest dużo i czasem trudno wygrzebać potrzebne informacje, ale w związku z tym, że powstaje wiele nowych firm, które chętnie rozpropagowałyby swoją działalność na naszym forum, być może miałoby sens stworzenie działu gdzie mogliby się pokazać. Sprawa do przemyślenia dla amina, moderatorów i użytkowników. Może jako "poddział" "Warsztaty......".

 

aVe vfr

Edytowane przez Vlaad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum streetracing.pl jest to tak rozwiazane, ze sa dzialy sponsorowane, placi sie tam symboliczna kwote i ma sie pod-działy o nazwie swojej firmy i tam umieszcza sie wszystkie info, wilk systy i owca cala i gromadzi sie kasa na utrzymanie forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Dominik zakłada nowy temat jak otwierają HRG na wiosne?? NIE

Poprostu ma podpis z logo i linkie do HRG i tyle. Czy Paweł mówi mam dobrą obsługe, dbam o klientów?? NIE to mówią klienci. Więc wystarczyłby list do strony i tyle. A nie wychwalanie nasze zalety to najwyższa jakość obsługi klienta ble...ble...ble..

 

ciekaw jestem jakbys pisal pracujac w tym biznesie na wlasna reke, sam mam duza czesc zlecen z tego forum i opinii tu, reklamowac staram sie nie nagminnie tylko wtedy kiedy chwilowo nie mam pracy, to dobrze ze sa takie osoby z ww inicjatywa bo rynek motocyklowy ostatnio bardzo mocno sie rozrasta w PL

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...