Skocz do zawartości

Prawdziwy motocyklista...


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sory, ze "odgrzewam starego kotleta", ale czy ktośz Was mógłby wrzucic ten film jeszcze raz?? skoro był dołączony do ŚM to ktoś mógłby zgrać.

 

Bo tego filmu na serwerze yahoo już niema: Sorry! This video is no longer available on Yahoo! Video.

 

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc z was mogla juz kiedys widziec ten film, ale duza czesc osob napewno go jeszcze nie widziala. Nie ma co tu duzo pisac, to trzeba zobaczyc !! Dla takich ludzi mam ogromny szacunek, ciekawe czy ja bym mial sile wrocic na ulice po czyms takim co spotkalo tego goscia.... :D

 

http://video.yahoo.com/video/play?p=Hyper+...ggle=1&ei=UTF-8

 

WŁAŚNIE!!! Prosimy o kolejny link!!! KONIECZNIE JAKO UPRAWIAJĄCY "MOTO RELIGIĘ" MUSZĘ GO OBEJRZEĆ!!!

 

PLIZZZ :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ten film, ale itak musiałęm obejrzec go dwa razy. Koles poprostu wymiata. Tamten pokazywał plecy, rozciete wzdłuz kregosłupa, i tez tłumaczył jak to działa, ale jakos wiecej rozumiałem, bo z tego to tylko obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=2K2gpgHI2NA

http://pl.youtube.com/watch?v=oCYiS1Nh2xk

 

Nie żebym się chwalił, ale to mój brat. Mama mówi że mu został jeszcze kręgosłup szyjny do złamania.....

 

A na CZcie skrobał podnóżkami! Ale to przed wypadkiem. A krzywdę sobie zrobił właśnie na szmatolocie - on to kocha....

 

Każda inspiracja dobra, chodzi o to żeby się nie dać :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber!

Pozdrowienia dla brata własnie dla takich filmów warto czytać nasze forum ;)

A co do chwalenia sie, to masz naorawdę powody, twój brat to wspaniały czlowiek.

 

No ja po prostu byłem mięczak. Jak sobie złamałem piętę na szmatoloci, to jakoś mnie to przestało bawić. Jego - hmm, jak widać. Żeby było śmiesznej to on nawet startuje w zawodach i jak wytłumaczy organizatorom, że umie latać, to potem łoi tyłki konkurencji! :smile:

No i motor mi złamał 3 kości śródstopia, ale to mnie od jeżdżenia nie odwodzi.... :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...