Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w 3City codziennię widuję kilku twardzieli ...

 

a dziekuje, nadrabiam stracony sezon :cool:

 

dzis wrocilem o 23:40, od znajomych. dodam, ze jechalem z malzonka. nawet mocno zimno nie bylo - powiedziala. pouczylem tez dresow w golfie gdzie ich miejsce :cool: no ale ogolnie to jazda bez trzymanki... vfr z 2 osobami na pokladzie, przy ostrych redukcjach zamiata tylem :O normalnie bylo to tylko solo. no i dzis jebnalem pieknego power slide'a przez cale przejscie dla pieszych po malym luku, i to mialem tak powyzej jednego zlotego.... wesolo jednym slowem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wierzę jak niektórzy marudzą! ...że zimno, że łapy marzną... Wystarczy się odpowiednio ubrać i śmigać śmiało! Ja czasem ruszam do pracy o 5:15 rano, ale jest w porządku (mam komplet texów, więc zimno mi nie dokucza). Pogoda jest świetna - słońce i sucho.

Przypomnijcie sobie jak było w lipcu... upały takie, że szok! W mieście człowiek pocił się nawet będąc nago w bezruchu (sama nie testowałam) :buttrock: . Niestety na motocyklu trudno jechać na golasa i chociażby ze względów bezpieczeństwa trzeba założyć kurtkę, spodnie i rękawice. A wtedy to już dopiero robi się gorąco jak w piecu. Teraz jednak wystarczy założyć parę warstw więcej i nie ma problemu.

 

To tyle moich uwag. Ja jeżdżę do oporu, aż spadnie pierwszy śnieg.

Pozdrawiam wszystkich odważnych i zmarzluchów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem całe ubranko w Felixie w Łomiankach i jest naprawde ciepłe - nawet nie wpiąłem podpinki w kurtke i śmigam ostro. Zamówiłem sobie jeszcze podgrzewane manetki i chce folie grzewczą w siedzonko włożyć i bede dawać czadu aż jezdnia pozwoli ;-) Dzień w dzień 95 km ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak codzień zawsze mała rundka po mieście i do kobiety :D ale moja kurtka ze skóry z podpinką już nie wystarcza :/ za pierwsze pieniądze jakie bede mial kupuje jakieś kombi lub kurtke i spodnie osobno , no i kolana strasznie dostają a mam ocieplacze :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musiałem zakończyć sezon z powodu podejrzanych stuków w silniku (przynajmniej na następny sezon go dobrze przygotuję). W innym przypadku dalej bym jeżdził. :D :D :D .

 

Pozdrawiam wszystkich którym nie straszny jest chłód i zimno. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzę twardo codziennie. Jednak z tą temperatura trzeba uwazac... opony duzo wolniej sie rozgrzewają. Dzisiaj chcialem postawic moto na gume i w pewnym momencie kiedy przednie kolo bylo juz w powietrzu tył paskudnie sie uslizgnał... Rowny asfalt, zadnych pasów, po prostu za twarda guma, bardzo nieprzyjemna sytuacja. Uwazajcie na siebie...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Vassago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...