Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś do pracy tramwajem nr 9 :cool: . Ale to dlatego , że po robocie daję w gardło :clap: . Pogoda jak najbardziej do jazdy jak dla mnie.

 

Ps. Troche spamu się widzę robi a miało być krotko i konkretnie. :biggrin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździjcie jeździjcie :banghead: a ja sobie skrzętnie notuje wasze nicki i daty kiedy latacie i przekazuje te informacje odpowiednim organom :)

 

prawo jest po to żeby go przestrzegać :)

 

zero toleranacji :)

 

albo wszyscy latają albo nikt :D (państwo solidarne)

 

i przypominam jeszcze raz od dnia 2.11.06 robicie to nielegalnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździjcie jeździjcie :banghead: a ja sobie skrzętnie notuje wasze nicki i daty kiedy latacie i przekazuje te informacje odpowiednim organom :)

 

prawo jest po to żeby go przestrzegać :)

 

zero toleranacji :)

 

albo wszyscy latają albo nikt :D (państwo solidarne)

 

i przypominam jeszcze raz od dnia 2.11.06 robicie to nielegalnie :P

 

Turek, nie wiem co bierzesz ale ja też poprosze :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, a czy opróżnienie baku nie jest po to żeby nic w środku nie parowało i nie dodawało wilgotności, dlatego też zalecają, że można wrzucić coś pochłaniającego wilgoć do tego pokrowca? Bo zimą to większy problem z wilgocią w powietrzu niż z samą niską temperaturą?

 

Czytałem, że to jednorazowe jest, znaczy się tego nie da dwa razy zapiąć, czy co?

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen, ty to jakiś zboczony jesteś na punkcie tej komunikacji miejskiej, to jakaś twoja miłość czy cuś :D Już którys Temat z kolei gdzie namawiasz do Metra, Tramwajów itd. hi hi hi hi

Nie jestem żadnym fanem komunikacji zbiorowej - autobusami nie jeżdżę w ogóle, a tramwajami bardzo sporadycznie. Za to bardzo chwalę sobie metro, IMHO najsprawniejszy środek komunikacji miejskiej.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem ze smigania jakas godzine temu :bigrazz: Troche zimno ale piekne sloneczko, musialem zrobic stukilometrowa runde honorowa na zakonczenie sezonu. Jutro Japoneczka idzie na zimowanie do garazu znajomego :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dziś pośmigałem troszkę. W sumie jakieś 35 km ale było fajnie po miesięcznej przerwie.

 

Zimno w łapy ale cóż. Moto chodzi jak marzenie...

Teraz Fazi pod pokrowiec i do wiosny.

 

Pees. BTW dużo jeszcze motków widać na Warszawce i na trasie (np. Katowickiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wrocilem z trasy wlasnie - 170 km....jedny objaw zimna to przymarzniety banan na pol twarzy :biggrin:)

 

Tak naprawde to calkiem niezle sie gonilo....zaraz tez jade pokruzowac po miescie lekko :] jutro to samo....no i w niedziele...kladziemy maxa spac ;)

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis znowu latalem i teraz doceniam fakt posiadania listkow na kierownicy bo to + normalne rekawiczki enduro/cross i nic a nic ani nie wieje w rece ani nie zimo + kominiarka z polaru na glowe i letamy a jak spadnie snieg to kolce w opony i dalej ogien :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś uruchomiłem maszyne, i cieszylem sie jak male dziecko jak wyjechalem. Z początku odpalic nie moglem - kasia chyba sie wku**wila na mnie (stala ponad miesiąc). Jeździlo sie fajnie, troche zimno ale fajnie. Ale co to dla mnie - trzeba być twardym, niedlugo zima, i wtedy będzie frajda z jazdy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem wczoraj trochę :D Pogoda niezła... Mam nadzieję i jak sobie patrzę za okno to i dziś wygląda nieźle :)

Tyle że jesteśmy z córką dziś sami i upiera się żeby pojechać ze mną do garażu ;)

Więc pewnie tylko kilka powolnych kółek z małą blondyneczką :P

Niestety po asfalciku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...