Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niestety już nie zobaczycie na drogach mojej Vespinki w tym sezonie. wczoraj miałęm dzwona!! :D facet seicolem mi wyjechał. kolumna kierownicy skręcona...

 

dolina, a jeszcze chciałem nakulać jakieś 100 kilosów, zeby do 14 tys. dojść. a tu dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety już nie zobaczycie na drogach mojej Vespinki w tym sezonie. wczoraj miałęm dzwona!! :D facet seicolem mi wyjechał. kolumna kierownicy skręcona...

 

dolina, a jeszcze chciałem nakulać jakieś 100 kilosów, zeby do 14 tys. dojść. a tu dupa

[/quote

A Tobie nic się nie stało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam do roboty kwadrans, więc jeżdżę po 7 rano katamaranem... i prawie zawsze w przeciwną stronę jedzie motonitka :D nie wiem na czym, bo zawsze staram się rozpoznać kobitkę (bezskutecznie), w każdym razie mijamy się często blisko przejazdu kolejowego w okolicach Dawidów (k. Warszawy); czy to ktoś z Was ???

pozdrawiam,

Ola

ps

weekend znów będzie mój i mojego fazerka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<u mnie temp. jest calkiem znosna rano o 6.30 jak wyj. do pracy jest ok 9st. wiec luzik, a mam 115km do pracy i przes ostatnie 2 dni smigalem salonowka cbr 600rr ( juz wiem co bedzie next :D ) i nie odczulem jakos zimna ( moze to adrenalina, haha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko dlaczego jak schodzi z wysokich obrotow (hamowanie silnikiem) potrafi sobie od czasu do czasu kichnac w wydech? Przeziebila sie Suzi czy co? :D

Zupełnie jak mój bandziorek. :D

 

A co do jazdy, to owszem, jeżdżę cały czas, ale już znacznie mniej: dużo ostatnio pracuję, więc głównie jeżdżę do pracy i z powrotem - najczęściej skuterem i/lub metrem. Ale może w weekend trochę pośmigam bandziorem.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie jak mój bandziorek. :D

 

A co do jazdy, to owszem, jeżdżę cały czas, ale już znacznie mniej: dużo ostatnio pracuję, więc głównie jeżdżę do pracy i z powrotem - najczęściej skuterem i/lub metrem. Ale może w weekend trochę pośmigam bandziorem.

 

Może za mało rozgrzany albo świece do wymiany.

 

Olsen dawaj znać, ja jutro bym polatal jakoś od 11:00 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za mało rozgrzany albo świece do wymiany.

Raczej to pierwsze.

 

Olsen dawaj znać, ja jutro bym polatal jakoś od 11:00 :D

Biorąc pod uwagę, że jeszcze siedzę na forum, o 11 pewnie dopiero będę zwlekał się z wyra :D , tak więc ewentualna przejażdżka wchodziłaby w grę dopiero ok. 13, ale uprzedzam, że jeżdżę w iście emeryckim tempie. :D :D PW

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja dzisiaj rano miałem mały wkurw, bo moto nie odpaliło. Rozrusznik kręcił jak szalony aż do rozławowania aku :D (guzik na kierownicy był "on" :D więc to nie to)...

Teraz tak sobie myślę: Wilgoć i brak iskry przez to czy co? Moto jest na gwarancji, ale jak ja ją tam dowiozę. Ponadto nie lubię zawracać głowy innym duperelami... Co jeszcze mogło się stać z takich prostszych rzeczy?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mykam codziennie do szkoły około 7 km, zakupiłem ocieplacze na kolana któe zakładam pod jeansy i śmigam :D A, do tego jeszcze buty motocyklowe i oczywiscie skóra, kominiarka i czasem podwójne rękawice :D

 

Pozdro Mariusz :D

Moglbys podac linka z allegro ktore ocieplacze kupiles ? bo sam poluje na to ale nie wiem czy to bedzie dobre :D

Ja smigam do szkoly o 7 30 jakies 10 km i jest bardzo zimno ale daje rade ... zdaza sie uslizg tylnego koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Tobie nic się nie stało??

 

nie, se mną spoko. lekka rana tylko pod paznokciem.

 

Ja już musiałem odpuścić. Nie mam jeszcze profesjonalnych ubrań i jest mi poprostu zimno

 

ja jeździłem tak: 4 bluzy, gazeta i kalesony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...