Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj musiałem przejechać 120 km z Radomia do Podkowy Leśnej. Co prawda padało, było ciemno, jechałem bez przedniego błotnika a po drodze robią dwupasmówke z Jedlińska do Białobrzegów więc jechałem po mokrym błocie, a jak dojechałem to mój czarny kombinezon nabrał barwy ziemistej, ale i tak było zaaaaaaajjjjjjebiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mi wczoraj padła elektryka ... więc moto w warsztacie (na prądzie się nie znam ... jeśli nie jest dolewany do herbaty) ... przy okazji zrobią ustawienie zaworów ... i czyszczenie gaźnika ...

 

ps. na pewno wiec bede jeździł w poniedziałek ... z warsztatu do domu :crossy:

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo panowie łikendzik sie szukuje z niezła temperaturką.

Według prognoz ma być 10 stopni lekko.Troszke ma kropic , ale moze wiatr przegna deszczyk znad Polszy i zostanie temperaturka.najlepiej tak w okolicy 12 C (wiecej mile widziane) to by był wypas.

 

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj trochę pojeździłem, pogoda fajna, ale akumulator był padnięty sporo stało moje moto nie odpalane, ledwie zapaliłem motocykl właśnie akumulator się ładuje jutro sobie pośmigam o ile nie będzie padać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj na autostradzie 115km/h :] z tym że dzisiaj był mały wyścig z Skoda Favorit :buttrock:

Ogólnie pogoda super jak na jeżdzenie, nie za zimno, nie za ciepło, gdyby jeszcze tylko nie padało :wink:

 

 

PS: Pzdr dla człowieka na Africa Twin który jechał wczoraj autostradą, pozdrawia cała nasza paczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigalem w piatek. Byla to moja ostatnia jazda na XJcie juz stoi u nowego wlasciciela, teraz sie rozgladam...

Za Banditem? :icon_rolleyes:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...